Clover Magic Garden Beach Hotel 4*– Atsauksmes

3
Novērtējums 5.910
5.9 Numurs
5.9 apkalpošana
5.9 Tīrība
5.3 Uzturs
7.6 Infrastruktūra
Viesnīca atrodas Alanijā, Antālijas skaistākajā kūrortā, pie jūras. Atrodas Payallar pilsētā Turcijas Vidusjūras reģionā, 1,5 km attālumā no Konakli pludmales un 13 km attālumā no Alanjas autoostas. Viesnīca tika atvērta 2006. gadā. Viesnīca pēc renovācijas 2019. Viesnīca sastāv no vienas 6 stāvu ēkas. Piemērots mierīgai un izsvērtai atpūtai.Vairāk →
аватар henrykwojcik
 •  apceļots 6 mēnešus atpakaļ
Novērtējums 1.0
ar? Esmu bijis vairā kā s viesnī cā s Turcijā un ā rpus tā s, bet ar ko? satikt tā dus? hm? pirmo reizi. Ak? Tas ir netī rs, ē ka ir ļ oti novā rtā (caurumi grī dā s, bojā tas duš as utt. ). cilvē ks kā ar ak vajag. … Tomēr ▾ ar? Esmu bijis vairā kā s viesnī cā s Turcijā un ā rpus tā s, bet ar ko? satikt tā dus? hm? pirmo reizi. Ak? Tas ir netī rs, ē ka ir ļ oti novā rtā (caurumi grī dā s, bojā tas duš as utt. ). cilvē ks kā ar ak vajag. sliktā kais? lieta? bū tu? bet ē diens. Traģ iski negarš ī gi, momotonne un ne vienmē r pietiekami? o visiem (kā jau iedevi o ē st?? ) Na w jad? dā sna kā Polijas Tautas Republikā , jo tas bija pā rpratums? vai tas bū tu vā rds? simts? ? nedē ļ a? ļ oti netī rs, slikta smaka un visi dzē rieni papī rā mazi? kurā s krū zē s (nulles glā zes? a) Daž as reizes nē ? par alkoholu bā rā pie baseina, trans? slē poš ana nozī mē sausos cepumus kā no tirgus pē c svara? š ie? ne vienmē r pietiek? ak un nav siltuma? ū dens par 6 uzturē š anā s dienā m ir tā da skrieš ana? jauns š ī s vietas attē ls. rakstī t? viedoklis? pirmais taz un tikai kam? lasī t? un viņ iem tas nav jā dara? iemetī s? nauda (? dzī voju pilsē tā ) izš ķ ē rdē ta? laiks un veselī ba š eit. UZMANĪ BU!! !
аватар inbuzin
 •  apceļots 7 mēnešus atpakaļ
Novērtējums 7.0
Mē s ar vī ru palikā m š ajā viesnī cā maija sā kumā . Pirmais iespaids bija mā nī gs, bet tad viss mainī jā s. Dzī vojā m bungalo, plaš i, vienmē r bija karsts ū dens. Viesnī cas atraš anā s vieta ir ļ oti ē rta: apkā rt liels skaits veikalu, iepirkš anā s centru. … Tomēr ▾ Mē s ar vī ru palikā m š ajā viesnī cā maija sā kumā . Pirmais iespaids bija mā nī gs, bet tad viss mainī jā s. Dzī vojā m bungalo, plaš i, vienmē r bija karsts ū dens. Viesnī cas atraš anā s vieta ir ļ oti ē rta: apkā rt liels skaits veikalu, iepirkš anā s centru. Treš dien turpat pā ri ceļ am ir tirgus, milzī gs augļ u, dā rzeņ u, saldumu un citu lietu izvē le. Viesnī ca pirmajā lī nijā , ar peldbaseiniem un slidkalniņ u. Teritorija zaļ a, kompakta, skaista, divi bā ri, viens pie baseina, otrs pie pludmales (bet nestrā dā ja). Pludmale tī ra, ar nojumē m, ieeja jū rā oļ u (labi, ja ir č ī bas). Pludmales dvieļ i tiek nodroš inā ti reģ istratū rā . Viesnī cā ir turku pirts. Viesnī cas personā ls ir draudzī gs un izpalī dzī gs. Ī paš s paldies viesu direktoram Safaram, kurš palī dzē ja atrisinā t visas raduš ā s problē mas. Viņ š ir ļ oti uzmanī gs un atvē rts cilvē ks, ī sts profesionā lis, centā s uzklausī t visus un atrast pareizo risinā jumu.
Restorā ns ir liels, virtuve parasta, garš ī gas zupas biezeni, alkoholiskie dzē rieni lī dz 23:00. Viesnī cā nebija daudz viesu, bet kompā nija bija jautra, visi kopā atpū tā s, vakaros dziedā ja un dejoja. Kopumā atpū ta bija veiksmī ga, sauļ ojā s, mazgā jā s, atpū tā s. Galvenais ir labs garastā voklis un nepievē rst uzmanī bu sī kumiem.
аватар Karinapasichnyk
 •  apceļots 7 mēnešus atpakaļ
Novērtējums 10.0
ES IESAKU! Ļ oti interesanta viesnī ca. Mums visiem ļ oti patika! Personā ls ir draudzī gs, tī rs, patī kami uzturē ties. Viesnī ca atrodas pirmajā lī nijā , ar baseiniem un slidkalniņ u, ļ oti ē rta. Pludmale ir tī ra, telpas gaiš as, virtuve garš ī ga un daudzveidī ga. … Tomēr ▾ ES IESAKU!
Ļ oti interesanta viesnī ca. Mums visiem ļ oti patika! Personā ls ir draudzī gs, tī rs, patī kami uzturē ties. Viesnī ca atrodas pirmajā lī nijā , ar baseiniem un slidkalniņ u, ļ oti ē rta. Pludmale ir tī ra, telpas gaiš as, virtuve garš ī ga un daudzveidī ga. Internets ir labs. Man ļ oti patika individuā lā pieeja virtuvē , jo nā cu ar bē rnu. Ļ oti garš ī gs ē diens visā m gaumē m. Patika teritorija, tī rā pludmale un tas, ka viesnī ca atrodas Konakli centrā . 2 minū tes lī dz veikaliem, kur var iegā dā ties daudz preč u par pieņ emamā m cenā m. Mū s patī kami pā rsteidza krieviski runā još ā Sofa (galvenais viesis) klā tbū tne. Dī vā ns labprā t atbildē ja uz visiem mū su jautā jumiem, konsultē ja par viesnī cas darbu. Jauka animā cija bē rniem. Dī vā ns ir ļ oti uzmanī gs un ī sts profesionā lis. Viesnī cu varu ieteikt draugiem.


Vēl nav jautājumu
Uzdod jautājumu par viesnīcu
sazinieties ar ekspertiem un saņemiet atbildes
tuvāko stundu laikā.
VIESNĪCU EKSPERTI
Atrakcijas
Alānijas cietoksnis
Novērtējums 8.9
Turcija, Alanja
Arhitektūra, Muzeji, Stats
Kleopatras pludmale
Novērtējums 8.5
Turcija, Alanja
Daba, Pludmales
Olimpas pilsētas drupas
Novērtējums 10.0
Turcija, Alanja
Arhitektūra, Stats

Отель расположен в Алании, самом красивом курорте Анталии, у моря. Расположен в городе Пайаллар в Средиземноморском регионе Турции, в 1,5 км от пляжа Конаклы и в 13 км от автобусного вокзала Аланьи. Отель открыт в 2006 году. Отель после реновации в 2019 году. Отель состоит из одного 6-этажного здания. Подойдет для спокойного и размеренного отдыха.

Atrašanās vieta Расстояние до ближайшего аэропорта Газипаша-Аланья составляет 57 км.
Pludmales apraksts Отель расположен на пляже.
 • 1. rinda
 • privātā pludmale
 • smilšu un oļu pludmale
 • sauļošanās krēsli  FREE 
 • lietussargi  FREE 
Viesnīcā

Конференц-залы на 20 чел. Концепция All Inclusive: Завтрак, обед, закуски в течение дня, ужин, местные алкогольные и безалкогольные напитки, лежаки и зонтики на пляже.

 • restorāns
 • kafejnīca/bārs
 • atklāts baseins
 • droši
 • bezmaksas wi-fi
 • frizētava/skaistumkopšanas salons
 • apmaksa ar maksājumu kartēm
Bērniem Детский клуб (4-12 лет).
 • bērnu peldbaseins
 • rotaļu laukums
 • bērnu klubs
Izklaide un sports Массаж (платно), дартс.
 • akvaparks un slidkalniņi  FREE 
 • sauna/vanna/hammam  FREE 
 • galda teniss  FREE 
 • ūdens aktivitātes
 • animācija
Telpu apraksts

137 Standard room (макс. 3+1 чел., 20-22 м2), 7 Family room (2 спальни с дверью, макс. 5 чел., 40 м2).

Istabās

Мини-бар бесплатно (вода), душ, телефон, сейф платно, телевизор, фен, балкон, уборка номера: ежедневно, смена белья: 3 раза в неделю, кондиционер.

Adrese Mustafa Kemal Bulvarı No:5, Payallar / Alanya / Antalya
Tālruņi: 0242 524 57 88
FAQ
Какой пляж у отеля?
Отель располагается на 1-й пляжной линии. У отеля собственный песчано-галечный пляж.
Какие развлечения есть в отеле?
В отеле есть водные развлечения. О том чтобы Вы ни минуты не скучали позаботится анимация.
Какие возможности для детей есть в отеле?
Отель располагает детским бассейном с небольшой глубиной, детской площадкой с горкой и качелями. Чтобы взрослые могли отдохнуть, детей каждый день развлекает детский клуб.