Jautājumi par Slovākija

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Slovākija
Un, ja bērns bija slims ar Covid un par to ir izziņa no Ukrainas, vai, iebraucot Slovākijā, ir jāsēž izolācijā?
3 gadā atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Labdien! šodien tika publicēts raksts - https://www.pravda.com.ua/rus/news/2021/07/3/7299295/.
3 gadā atpakaļ  •  4 abonents 5 atbildes
Tā kā esmu ratiņkrēslā, priekšroka dodama nepārtrauktām iespējām.
8 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
ekskursija interesē: rudenim divatā uz klusu vietu, bet netālu no lielas pilsētas
9 gadiem atpakaļ  •  2 abonents Nav atbilžu
Ir Polijas Šengenas bizness. Es nolēmu viņa akcijas pēdējās dienās lidot pie radiem uz Itāliju. Tika atrastas lētas biļetes no Košices pilsētas. Tā kā lidmašīna ir vēlā vakarā, tad uz Slovākiju došos no rīta ar autobusu no Užgorodas. Viesnīcas rezervācijas nav. Iepriekš viņš robežu šķērsoja tikai ar Poliju. Kādi jautājumi robežsargiem var rasties un uz ko būtu jāatbild?
9 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
kur var doties ekskursijās?
10 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Kā ir ar internetu tavā istabā? Vai viesnīcā ir bezmaksas Wi-Fi?
10 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Izmaksas par 2-vietīgu istabu jūnijā
10 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
Sveiki, pirms 2 gadiem man pēkšņi saslima celis, jo dzīvojam laukos, mūsu ārsti nolēma ārstēt, kā rezultātā, jo tālāk sāpes pastiprinās, tāpēc es gribu ārstēties, un pēkšņi tas palīdzēs. Kur pieteikties un kas tam nepieciešams? Ar cieņu, Tatjana.
10 gadiem atpakaļ  •  10 abonenti 12 atbildes
esam zakopanē polijā, sniega nav, šodien braucām pa ūdeni un zāli)) pastāstiet man, kā ir situācija Slovākijā
10 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
vai tas ir bezmaksas? ja nē, par kādu cenu?
10 gadiem atpakaļ  •  nav abonentu Nav atbilžu
Vai ir kaut kur doties, piemēram, ventilatoram naktī, kas būtu pastaigas attālumā? Vai netālu no viesnīcas ir lielveikals?
10 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 1 atbildi
Vīza atvērta no 25. novembra
10 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Cik maksā slēpošanas karte un noma uz 6 dienām, kāds ir pieejams savienojums ar Ukrainu mobilo
10 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Prykarpattya Tourist Company, Ivano-Frankivsk
10 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Ja kāds te bija,padalieties iespaidos.Vai ir apmainītāji?Kādās ekskursijās ir vērts doties?Dzirdēju,ka tuvumā ir termālais ūdens parks.
10 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Interesē piemaksa par ēdināšanu, kā arī par Vecgada vakaru
10 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 1 atbildi
Laba diena visiem.Sieva lido ārstēties uz Slovākiju.Kā labāk un lētāk zvanīt no Slovākijas uz Krieviju?Mobilais sakari?(Manai sievai ir telefona līnija).Vietējais operators?
10 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
Mana vājība ir peldēšanās karstajos avotos ziemā. Viesnīcai jāatrodas pie āra peldbaseina.
11 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 1 atbildi
Plānojam braukt ciemos uz Jauno gadu vai Ziemassvētkiem!
11 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 4 atbildi
Es gribu doties uz Slovākiju Ziemassvētku brīvdienās. Kur un kā es varu saņemt biļeti un vīzu uz Biansk Stiavnica?
11 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 4 atbildi
Interesē tūre uz Slovākiju multivisa dāvanā
11 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Parādīt vairāk »
Visi jautājumi
AAE
vēl