Jautājumi par Slovēnija

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Slovēnija
Mums visiem ir uzturēšanās atļaujas Vācijā, Krievijas pilsonība. Vai mums ir vajadzīga kāda vīza? Vai ir iespējams tranzītā braukt caur Slovēniju? Paldies
7 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
Cienījamie foruma dalībnieki, pirmo reizi visa ģimene pulcējās 2015. gada 20. janvārī Slāvijā. Tīmeklī ir ļoti maz informācijas par pakalpojumiem krievu valodā. Interesē, kur un kā iepriekš rezervēt ekskursijas no Ļubļanas Ļubļanā dzīvosim pilsētas centrā viesnīcā. Būšu ļoti pateicīga, ja kāds ieteiktu kādu tūrisma aģentūru Slovēnijā, kur runā krieviski. Jau iepriekš paldies Vasilijs
9 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 2 atbildi
Cienījamie foruma dalībnieki, pirmo reizi visa ģimene pulcējās Slovēnijā 2015. gada janvārī. Tīklā ir ļoti maz informācijas par pakalpojumiem krievu valodā. Mani interesē kur un kā iepriekš rezervēt ekskursijas no Ļubļanas. Ļubļanā dzīvosim pilsētas centrā viesnīcā. Būšu ļoti pateicīga, ja kāds ieteiktu kādu tūrisma aģentūru Slovēnijā, kur runā krieviski. Paldies jau iepriekš, Svetlana.
9 gadiem atpakaļ  •  nav abonentu Nav atbilžu
2014. gada janvāra beigās plānojam atvaļinājumu
10 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Labdien. Interesējies, atpūties kāds Piranas pilsētā Slovēnijā? Es lasīju daudz informācijas par šo brīnišķīgo kūrortu ... bet ne tik daudz atsauksmju ((Vai kāds var padalīties?)) Paldies!
11 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Kam ziņojumos ir Ļubļanas fotogrāfija, lūdzu, iedodiet saiti.
11 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 3 atbildi
Kādās ekskursijās un kādās valstīs var doties, nenogurstot no Rogaškas, un kādas procedūras jāiegādājas papildus dzeršanas kursam? Es lūdzu padomu.
11 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 4 atbildi
medicīnisko procedūru cenas Poltoražas ārstniecības centros
11 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Vai man ir jāņem līdzi peldēšanās apavi?
12 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 4 atbildi
Vai cilvēkam ar sāpošām kājām būs grūti aiziet uz sūkni?
12 gadiem atpakaļ  •  nav abonentu Nav atbilžu
Pastāsti man, kur ir labākā vieta, kur doties atvaļinājumā augustā-septembrī? Gribētos aizbraukt līdz jūrai, bet tā kā Slovēnijai jūra ir maz pieejama, tad cenas atpūtai piekrastē ir iespaidīgas (īpaši man vajadzīgajā periodā). Es arī domāju palikt Bledā... Kopumā man ir nepieciešams: 1) laba naktsmītne 2) ko redzēt, kur doties 3) kur tusēt vakarā 4) vēlams, lai tuvumā būtu auto/velosipēdu noma 5) lai var aizbraukt līdz tuvākajai piekrastes pilsētiņai (šis runa ir tieši par Bledu - lasīju, ka ar vilcienu uz Koperu un Portorožu var nokļūt 3-4 stundās). Būšu pateicīgs par jebkuru noderīgu padomu.
12 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Vai ir viegli nokļūt ar automašīnu, vai ir autostāvvieta. Divvietīgas izmaksas palikt 10 dienas. Maksājums USD vai EURO. Un-nevis istabā?
13 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Sveiki! Plānojam nākamnedēļ doties uz Slovēniju uz Portorožu. Pastāstiet, kāda ir situācija ar pludmali? Vai ir dabiska ieeja jūrā vai visur ir betona plātnes un uzreiz dziļums? Un sakiet, vai var tikt uz Lucia Hotel divvietīgā numurā (vīrs, sieva un 5 gadus vecs bērns), vai par to būs jāmaksā papildus? Vai arī jāņem tikai ģimenes numurs, kurā var izmitināt 4 personas? Paldies par palīdzību.
13 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 4 atbildi
Braucu atpūsties viena pati ar individuālo tūri.Visu rezervēju caur internetu.Atliek tikai noskaidrot kā vislabāk nokļūt no Ļubļanas lidostas uz Dobrnu?Paldies jau iepriekš.
13 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Vai varat, lūdzu, pastāstīt, kas ir iekļauts cenā par uzturēšanos viesnīcā Sotelia? un Kur es varu rezervēt ekskursiju uz šo viesnīcu ar vīzas atvēršanu un lidojumu?
13 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Kādas ekskursijas ir un kādas ir to cenas?
13 gadiem atpakaļ  •  nav abonentu Nav atbilžu
Pastāsti man, kas ir brīvdienas Slovēnijā? Kura jūra? Vai jūra ir tīra? Klimats? Pludmales? Kā tas atšķiras no Horvātijas? Bija Brelā, viesnīcā Marina. Pastāsti man, kas bija? Paldies!
13 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 2 atbildi
Mocīja hronisks sinusīts (sinusīts), un bērnam jāārstē bronhi.Vai tā ir pareizā izvēle?
13 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Labprāt nāktu jūlijā padzert ūdeni un peldēties jūrā
14 gadiem atpakaļ  •  nav abonentu Nav atbilžu
Mēnesi vai divus pirms izlidošanas
14 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 1 atbildi
Gribu zināt vai ir ekskursijas no Bledas krievu valodā
14 gadiem atpakaļ  •  nav abonentu Nav atbilžu
viņi man atsūtīs ielūgumu un cik ilgi es varu palikt Slovēnijā
15 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 3 atbildi
ja man ir atvērta un derīga Šengenas vīza, vai viņi mani ielaidīs Slovēnijā?
15 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 10 atbildes
Sveiki, man tika atteikta vīza uz 20 dienām uz Slovēniju pēc privāta ielūguma, lai gan bija daudz dokumentu. Pastāsti man, kā tagad nokļūt šajā valstī, cik ilgi turpinās "karantīna" un uz kādu vīzu tagad labāk pieteikties - tūristu, ar ielūgumu vai bez ielūguma? Paldies. Inga.
15 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 1 atbildi
Esam 7 grūtniecības mēnesī...
16 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
Es domāju SPA procedūras, iepirkšanos, ekskursijas? Ja nav grūti, pasaki uzreiz gan viesnīcu, gan kūrortu?
17 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Visi jautājumi
AAE
vēl