Jautājumi par KrievijaKā tur nokļūt

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Krievija
Nākamo gadu plānoju Krievijā.
5 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 2 atbildi
Kādi iespaidi? Vai ceļojums ir grūti izturams? Kas notiek uz robežām? Kuras ir labākās sēdvietas autobusā?
5 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Ir iespēja izvēlēties starp diviem transporta veidiem: vilcienu vai autobusu. Un, ja braukšana naktī vilcienā man nav nekāds jaunums, tad pieredzes par šādu braucienu autobusā nebija. Protams, budžeta cenas Busfor un Ecolines ir vilinošas. Vilciena cenas ir daudzkārt augstākas. Bet vai ir uzticami un droši ceļot uz ārzemēm ar autobusu, un tiešām? Es lasīju daudz atsauksmju, cilvēku stāstus par ceļošanu populārākajos pārvadātājiem. Un paliek arvien mazāka vēlēšanās ietaupīt un iet šo ceļu. Tur patiesībā viss ir pilnīgi neprognozējams. Un kas zina, vai man paveiksies, vai visas šausmas atcerēšos vēl ilgi. Pēdējā brīža atcelšana, problēmas ar laika atmaksu, autobusu avārijas, milzīga laika kavēšanās, un tas vēl nav viss. Parasti vilcieni netiek atcelti, un tie ierodas laicīgi un aizvedīs jūs sveiki un veseli. Nu ir normāla gulta. Es nevaru iedomāties, kā jūs varat braukt 10-13 stundas sēdus stāvoklī, nemaz nerunājot par miegu
5 gadiem atpakaļ  •  11 abonenti 12 atbildes
Trīs dienas vēlāk atvaļinājumā, izbraukšana no Šarikas, man ir bail reģistrēt koferi kā bagāžu.
5 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 10 atbildes
8 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Visi jautājumi
AAE
Krievija
Adlers Anapa Astrahaņa Baikāls Belgoroda Čeļabinska Elbrusa reģions Essentuki Gelendžiks Jaroslavļa Jekaterinburga Kaļiņingrada Kazaņa Kislovodska Krasnaja Poļana Krasnodara Krasnokamenska Maskava Ņižņijnovgoroda Rostova pie Donas Sanktpēterburga Soči Suzdal Svetlogorska Tuapse Tver Vladimirs Vladivostoka Volgograda Yeysk Železnovodska
vēl
vēl