Jautājumi par KrievijaSaziņa un internets

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Krievija
Tagad kad man ir 30 gadi uzzināju ka man ir brālis, uzvārds cits, gribu viņu atrast
10 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 8 atbildes
Mēs ar vīru bieži apmeklējam Eiropu. Bērniem mums ir dārgi zvanīt.Gribam pirkt Simtravel. Nekur nevarēju atrast izmaksas par zvaniem no mobilajiem vai fiksētajiem operatoriem Krievijā uz simtravel.Pasakiet kas zina! Un vispār iespaidu dalītājs par sarunu izmaksām ar Eiropu un bijušās PSRS valstīm
12 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
Brauciens uz Sanktpēterburgu tikai ar autobusu vai vilcienu un kā mainās ekskursijas maksa uz Sanktpēterburgu 24. jūnijā...30
12 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 4 atbildi
Sveiki, mani sauc Marija Pakina, es piedalos jūsu konkursā, mans segvārds ir pakina1. Problēma tāda, ka man kāds speciāli atņem balsis, man ir laba fotogrāfija un ienāktu prātā likt mīnusus tikai sāncenšiem, lai nevarētu konkurēt ar citiem. Es nezinu, ko darīt visas manas pūles ir veltīgas, jo reitings pēc noteikumiem tiek veidots uz pozitīvu vērtējumu pamata. Es pamanīju, ka, pieaugot lietotāja Guzenko1 balsīm, manas atzīmes krītas, es nezinu, vai viņš ir vainīgs - tie ir mani minējumi. Es piedošu jūsu palīdzību šajā situācijā - es vairs nevaru lūgt savus draugus balsot - tas ir bezjēdzīgi. Visgodīgākais būtu žūrijai paplašināt TOP vai noņemt iespēju balsot pret. Paldies jau iepriekš.
12 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Kam ir Boxwood Grove telefons, kā es varu piezvanīt tieši tur?
12 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Uzturēšanos pārtraucu veselības apsvērumu dēļ, tur uz vietas teica, ka pirku caur Maskavu un rakstīju uz Maskavu, bet kur nesūtīju vēstules, nesaņēmu nevienu atbildi. Atliek Krievijas prezidentam nosūtīt vēstuli. [email protected]
13 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Mums ir individuāla pieeja katram tūristam.
13 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 5 atbildes
gribēja iepriekš vienoties par rezervāciju "dziedājā", saimnieki atzvanīja un lūdza atsūtīt naudu 10 procentus caur banku, citādi nerezervē, varbūt tie ir blēži? lūdzu, dariet man zināmu, ja kādam ir bijusi tāda pati problēma
14 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
zvanīt uz sanatoriju "Slava" Mirgorodā, kods 05355?
15 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 3 atbildi
Visi jautājumi
AAE
Krievija
Adlers Anapa Astrahaņa Baikāls Belgoroda Čeļabinska Elbrusa reģions Essentuki Gelendžiks Jaroslavļa Jekaterinburga Kaļiņingrada Kazaņa Kislovodska Krasnaja Poļana Krasnodara Krasnokamenska Maskava Ņižņijnovgoroda Rostova pie Donas Sanktpēterburga Soči Suzdal Svetlogorska Tuapse Tver Vladimirs Vladivostoka Volgograda Yeysk Železnovodska
vēl
vēl