Jautājumi par KrievijaEkskursijas

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Krievija
aprīļa trešā dekāde. Sievietes (63 un 41 gads) kur doties atpūsties, kultivēt, lai nebūtu auksti un omulīgi? Paldies.
7 gadiem atpakaļ  •  8 abonenti 8 atbildes
8 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
jautājumi: 1- ekskursijas izmaksas, es nesapratu 16 000, vai tas ir rubļos vai jūs (nez, cik tas prieks vidēji maksās bez patosa?) 2- vai nodalījumā ir tualete un duša 3- ja kāds ir ceļojis - cik nogurdinošs ir ceļojums? 4- ēdiens? un vidējās izmaksas neatkarīgām pusdienām (1, 2 un kompots ar bulciņu ;-))))? 5- Wi-Fi pieejamība ceļojuma laikā un tā izmaksas... 6- ekskursijas vispārīgie iespaidi, jo Plānoju uzdāvināt 60 gadus veciem vecākiem! paldies visiem, kam tas rūp! ;-)
8 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 8 atbildes
Pastāsti man, ko apmeklēt ar bērnu 7 gadi Sanktpēterburgā maijā?
8 gadiem atpakaļ  •  8 abonenti 9 atbildes
Cienījamie tūristi! Jūs esat man daudzkārt palīdzējis ar noderīgiem padomiem. Braucam uz Sočiem "izlūkošanai". Mūsu kūrorti NEKĀPĀR neatpūtās. Tikai agrā bērnībā, 70-80.Jautājumi: 1. Kā nokļūt no Adleras uz Sočiem. Hotel Mercury Sochi Center.Gribētu - konkrēti. 2. Ko iet iekšā, būs + 15 (brauciens uz 4 dienām, 28.02.15) 3. Iesaki pieklājīgu ĒDINĀŠANU tuvākajā apkārtnē 3. Kur aizbraukt un doties pēc 4 dienām?
9 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
Paldies jau iepriekš, konsultē tūrisma aģentūru Sanktpēterburgā, pie mums brauc ciemos radinieki. Mēs vēlamies viņiem parādīt Pēterburgu un tās priekšpilsētas. Īpaši Carskoje Selo un Dzintara istaba. Būsim 6 cilvēki, kā vislabāk pievienoties grupai, iet pašam, paņemt līdzi gidu? Gribam maksāt uz vietas.
9 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Vai ir iespējams pašam iekļūt Jusupova pagalmā un par biļešu izmaksām (Ukrainas pilsoņiem, vai studentiem ir atlaides)? Sanktpēterburgā būsim no 1. līdz 6. augustam - vai ir iespēja vakarā apmeklēt Pestītāja baznīcu uz nolietām asinīm (atkal cenas un darba grafiks)?
10 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
Vēlējos jautāt vai ir iespējams paša spēkiem iekļūt Pēterhofas kaskādes Lielajā grotā?Cik tas maksā Ukrainas pilsoņiem?Mana sieva ceļo ar divām meitām (16 un 18 gadi) un viņām tiek piedāvāts šīs grotas apmeklējums par 800 rubļiem katra - vai tas ir dārgi?Būtu pateicīgs par jebkādu informāciju .
10 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Sakiet, lūdzu, mēs braucam uz maiju Sanktpēterburgā. Gribētu apmeklēt Pēterhofu. Bet kā es saprotu, tad nekā īpaša tur nav ko redzēt, izņemot strūklakas. Vai viņi strādās no 1. maija līdz 5. maijam, neviens nezina?
11 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 10 atbildes
Pastāstiet man, cik atšķirīgas ir cenas ieejas biļetēm pilīs, muzejos un citās vietās Ukrainas pilsoņiem.
12 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 6 atbildes
2 personām ar vilcienu
12 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Labdien, sakiet, cienījamie operatori, vai Krievijā ir apskates tūre, lai tajā iekļautos: Maskava, Maskavas Zelta gredzens, Sanktpēterburga. uz 10-14 dienām. cik maksā, vai vajag vīzu, atļauju izvest 15 gadīgu bērnu no tēva. Paldies.
12 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 4 atbildi
dzīvosim viesnīcā uz Ņevskas (netālu no Maskavas dzelzceļa stacijas), gribam paši uz Pēterhofu, kā tur nokļūt? cik maksā biļete un ieeja Pēterhofā (līdz strūklakām)?
13 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 4 atbildi
Plānoju augustā rezervēt viesnīcu un apceļot pilsētu (vai uz Ļeņingradas apgabalu). Ko jūs iesakāt?
13 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 19 atbildes
Labdien visiem! Pirms pāris nedēļām es atklāju interesantu vietni flyertalk.ru (http://flyertalk.ru/). Es diezgan bieži izmantoju aviokompāniju pakalpojumus, saistībā ar kuriem vietni uzskatīju par noderīgu. Ja zināt uzticamas vietnes par šo tēmu, varat pateikt. Pateicos jau iepriekš.
13 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 3 atbildi
Mēs jums, jūs mums.
13 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 5 atbildes
Vai ir iespējams izvest sāli un/vai dubļus no Nāves jūras? Kurš saka, ka izņēma, kurš saka, ka par to ir sods. Atkārtoju - mēs nebraucam atpakaļ uz Krieviju, bet gan uz Ēģipti, tāpēc atkal iziesim cauri Ēģiptes muitai. Paldies visiem jau iepriekš.
14 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 5 atbildes
mums vajag uzņēmumu, kas organizē ekskursijas Jekaterinburgā
14 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 1 atbildi
Visi jautājumi
AAE
Krievija
Adlers Anapa Astrahaņa Baikāls Belgoroda Čeļabinska Elbrusa reģions Essentuki Gelendžiks Jaroslavļa Jekaterinburga Kaļiņingrada Kazaņa Kislovodska Krasnaja Poļana Krasnodara Krasnokamenska Maskava Ņižņijnovgoroda Rostova pie Donas Sanktpēterburga Soči Suzdal Svetlogorska Tuapse Tver Vladimirs Vladivostoka Volgograda Yeysk Železnovodska
vēl
vēl