Jautājumi par KrievijaVietas un izklaide

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Krievija
3 gadā atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
4 gadā atpakaļ  •  6 abonenti 13 atbildes
5 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Brauksim no Maskavas, mums te būtu vieglāk visu nopirkt. Tikai neliela pieredze makšķerēšanā)
6 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 2 atbildi
8 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Kad visi sapņo par jūru, es sapņoju par Krievijas ziemeļiem. Vai tiek organizētas grupu ekskursijas no Ukrainas uz Kolas pussalu, kur ekskursijās iemūžinātas pilsētas, ciemi, pārgājieni pa kalnu takām? Internets nedarbojās. Ja ir iespējams iegādāties šādas ekskursijas, ierodoties Murmanskā?
8 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 8 atbildes
9 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 5 atbildes
Gribu ar dēlu pastaigāt pa Sanktpēterburgu, bet mājoklis tur ir dārgs, varbūt kāds dzīvoja hostelī vai apartamenti pārbaudīti ar virtuvi, lūdzu iedodiet adresi
9 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 11 atbildes
4-5 dienas gribu ar dēlu uz kalniem \ ziedi zaļi \ bet nezinu kur pabarot un kur mazgāt kādas ekskursijas ņemt un kur gaidu atbildi
9 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 4 atbildi
Es gribētu klausīties mūsdienu krievu mūziku.
9 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Pastāstiet kur Pēterburgā var lēti paēst?Mani vairs neinteresē ātrā ēdināšana,bet kafejnīca ar vairāk vai mazāk mājas gatavošanu.Vai kafejnīca strādā Moika 12 (ja iespējams pasaki ēdienkarti ar cenām )? Vai ēdnīca strādā Aleksandra Ņevska Lavrā (kādas tur cenas)?
10 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 9 atbildes
Labdien. Gribētu uz maija brīvdienām makšķerēt (no pilsētas burzmas). Mēs paši esam no Sočiem, bet nezinām, kur varam palikt 3-4 dienas. Vai tuvumā ir atpūtas centrs (ar apkuri, kopš maija) vai kaut kas ar ezeru, dabu un klusumu. Noskatījos "Divnoe ezeru" - ir nedaudz karsts. Zvaigznes neinteresē, ja vien ir silti un mājīgi.
10 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 1 atbildi
Lūdzu palīdziet.Esmu Hersonā.Ļoti gribu vasarā aizbraukt uz Saransku,bet nevaru izveidot labāko maršrutu.Pastāstiet kā ātrāk un lētāk nokļūt no Hersonas uz Saransku?Būšu ļoti pateicīgs par palīdzību
10 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Labprāt aizbrauktu uz Kapusvētkiem jūsu vietās, jauki pavadīt laiku.
10 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
vai minibārs ir iekļauts istabas cenā? Vai kāds ir izmantojis īpašu piedāvājumu mīļotājiem?
10 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Pirmo reizi braucu uz Sanktpēterburgu un gribu visu izdarīt trīs dienu laikā. Apskatiet apskates vietas un iepērkaties dabiski. Izlasīju viesnīcas mājaslapā, tā atrodas pastaigas attālumā no centra. Vai tā ir patiesība vai reklāmas triks?
11 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Vai varat, lūdzu, pastāstīt, vai ir pieejams bezmaksas transfērs no C termināļa uz B, E, F termināli un Aeroexpress staciju Šeremetjevas lidostā? Paldies
11 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
Tie, kas lidoja jau augustā (pēc likuma pieņemšanas) - cilvēki raksta dažādas lietas, it kā tik un tā ir palikušas vēl smēķētavas. Kā es varu tos tur atrast vai es varu smēķēt kaut kur citur Dutikā? Ja nē, vai jūs varat smēķēt e-cigaretes?
11 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 5 atbildes
Sūtu savu sievu un bērnu ekskursijā uz Sanktpēterburgu.Programma no Šokolādes kompānijas diezgan bagāta, viņi nakšņos viesnīcā Khleb Center.Pastāstiet lūdzu kā no šīs viesnīcas visvieglāk nokļūt Ņevska prospektā kur centrā var paēst lēti? Būšu pateicīgs par jebkādu informāciju.Izbraukšana no tām 9.augustā.
11 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 10 atbildes
Kā paša spēkiem nokļūt no Sanktpēterburgas uz Puškinu? mēs dzīvosim pie Maskavas dzelzceļa stacijas, ko tur var redzēt?
12 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
gribu iet septembra beigās uz 2 dienām, jo ​​Nāciju teātra turneja
12 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 3 atbildi
Parādīt vairāk »
Visi jautājumi
AAE
Krievija
Adlers Anapa Astrahaņa Baikāls Belgoroda Čeļabinska Elbrusa reģions Essentuki Gelendžiks Jaroslavļa Jekaterinburga Kaļiņingrada Kazaņa Kislovodska Krasnaja Poļana Krasnodara Krasnokamenska Maskava Ņižņijnovgoroda Rostova pie Donas Sanktpēterburga Soči Suzdal Svetlogorska Tuapse Tver Vladimirs Vladivostoka Volgograda Yeysk Železnovodska
vēl
vēl