Jautājumi par Krievijaiepirkšanās

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Krievija
Es domāju uz turieni doties nedēļas nogalē. Maskavā laikapstākļi ir dieva sūdi, un vēl ir +30.
3 gadā atpakaļ  •  3 abonents Nav atbilžu
6 gadiem atpakaļ  •  2 abonents Nav atbilžu
Lūdzu atbildiet.... Nesen biju Novosibirskā un man rādīja veselu tirgu ar produktiem, kuriem beidzies derīguma termiņš, kas bija lēti. Vai Barnaulā ir kaut kas līdzīgs???
7 gadiem atpakaļ  •  8 abonenti 15 atbildes
kā iegādāties ķīniešu taobao produktus vietnē wheretao.com? Vai varat man palīdzēt?
10 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 1 atbildi
Man ir mani dzīvokļi Saulainajā Krastā. Vēlos šovasar atbraukt atpūsties un vienlaikus biznesam iepirkt vairumā tieši no ražotāja ādas izstrādājumiem - cimdus, makus, maciņus utt. Sakiet, lūdzu, kur doties? adrese - e-pasts utt. Paldies.
11 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Labdien! Es iepriekš kaut kam nepievērsu uzmanību ... vienmēr maksāju skaidrā naudā. Un tagad pārāk slinks, lai atnestu skaidru naudu. Vai Duty Free Moscow Sheremetyevo D, F ir maksājums ar bankas pārskaitījumu?
11 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
Ja es dzvoju Ukrain un vlos iegdties preces interneta veikal, kuras man piegds tuvkaj Krievijas pilst no robeas, jo. šim veikalam ir problēmas ar muitošanu,vai es varētu droši paņemt ierodoties krievijā?kādus dokumentus vajag?
14 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
Vai pietiks trīs cilvēku ģimenei Ēģiptē uz 10 dienām, naudas summa 1000-1200 ASV dolāru apmērā, sīkumiem, kādām ekskursijām, un restorānu apmeklējumam.
14 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 6 atbildes
Pastāsti man, lūdzu, es braukšu uz Turciju pirkt drēbes veikalam. Kur vislabāk iegādāties? Kādas rūpnīcas? Kā norit iepirkuma process? Vai ir kādas nepatīkamas nianses?
14 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Es gribu apmeklēt Maskavu ar automašīnu. Cik maksā litrs dīzeļdegvielas? Kur es varu atstāt automašīnu, lai lidotu uz Sanktpēterburgu un cik tas maksās? Un kāds ir rubļa kurss pret dolāru?
14 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Maijā grasos pirkt kažoku un nezinu kā izdarīt pareizo izvēli...
16 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 3 atbildi
Visi jautājumi
AAE
Krievija
Adlers Anapa Astrahaņa Baikāls Belgoroda Čeļabinska Elbrusa reģions Essentuki Gelendžiks Jaroslavļa Jekaterinburga Kaļiņingrada Kazaņa Kislovodska Krasnaja Poļana Krasnodara Krasnokamenska Maskava Ņižņijnovgoroda Rostova pie Donas Sanktpēterburga Soči Suzdal Svetlogorska Tuapse Tver Vladimirs Vladivostoka Volgograda Yeysk Železnovodska
vēl
vēl