Jautājumi par KrievijaLaikapstākļi un gadalaiki

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Krievija
Ir sajūta, ka atvaļinājums man ziemā nespīd, ir "plikās" brīvdienas no 30. decembra līdz 8. janvārim - tikai 10 dienas. Kur jūs varat lidot no Maskavas vasarā bez viesuļvētrām un tropiskām lietavām? Ideālā gadījumā kāda maza sala, lai to visu apskatītu nedēļas laikā.
7 gadiem atpakaļ  •  9 abonenti 23 atbildi
9 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
Jums ir jāizlemj, vai ir vērts doties.
10 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Nepatīkama situācija ar mani notika mārketinga kompānijā Avangard LLC, kas atrodas Epifanskaya ielā 54, kuras apmeklējuma rezultātā es pazaudēju lielu naudas summu.Liels, jo dzīvoju viena ar diviem bērniem. Pirms 2 dienām nopirku pārtiku Shchekino, veikalā Spar, man iedeva kartiņu, kur tika izlozēta vērtīga balva.Pēc pāris dienām zvanīja, lai saņemtu balvu, operatore uzstājīgi lūdza ierasties uz viņu prezentāciju, vīrs līdz pēdējam atteicās tur braukt,bet tad tomēr izlēmām.Nonākuši tur mūs pacienāja ar tēju un rādīja video.Tad kad sāka piedāvāt mums vaučerus uz dažādām valstīm divām par 147000,mēs atteicāmies.Tad viņi sāka izdarīt uz mums spiedienu un neatlaidīgi piedāvāt šo kuponu. Mēs nedrīkstējām savā starpā konsultēties un nekur iziet, viņi teica nepatīkamas lietas.
10 gadiem atpakaļ  •  12 abonenti 34 atbildi
Kādi bija laikapstākļi 2012. gada jūnijā? Un, ja iespējams, lūdzu, pilna prognoze?
12 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 6 atbildes
mēs gribam jūnija sākumā ar draugu doties uz Anapu, viņi atvaļinājumu nedod savādāk. Vai jūra joprojām ir ļoti auksta?
13 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
t756546
13 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 15 atbildes
viņi saka, ka situācija ar izlidošanu uz Šeremetjevas lidostu ir pilnīgi nožēlojama ... daudz sliktāka par to, ko ziņo TV un radio ... aculiecinieki atsaucas!
13 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
lai nebūtu ļoti karsts un ieeja jūrā bija laba
14 gadiem atpakaļ  •  nav abonentu Nav atbilžu
Sveiki! Interesē Taba NG, mēs dosimies atvaļinājumā uz 2 nedēļām uz HYATT TABA 5 * viesnīcu Pastāstiet, lūdzu, kādi tur ir laikapstākļi? Vai ir vērts tur doties? Paldies, ka gaidāt atbildi.
14 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 7 atbildes
Pastāsti man, kurš bija Sanktpēterburgā jaunajā gadā? kādi laikapstākļi tur šajā laikā? Un kā šajā laikā darbojas muzeji un dažādas atrakcijas (Ermitāža, Pēterhofa utt.)
14 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
kādi bija laikapstākļi no septembra līdz šim
14 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Precīzi laikapstākļi 16. septembrim, Jekaterinburga
15 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 1 atbildi
Es gribētu atpūsties tur, kur jūra ir skaidra, bet es nezinu, kur tā atrodas sarkanajā reģionā.
15 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
jūsu kūrorts
15 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 1 atbildi
Atbildi lūdzu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
16 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 7 atbildes
Kādi laikapstākļi ir Sočos novembra beigās, kāda ir ūdens temperatūra jūrā?
17 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 1 atbildi
Visi jautājumi
AAE
Krievija
Adlers Anapa Astrahaņa Baikāls Belgoroda Čeļabinska Elbrusa reģions Essentuki Gelendžiks Jaroslavļa Jekaterinburga Kaļiņingrada Kazaņa Kislovodska Krasnaja Poļana Krasnodara Krasnokamenska Maskava Ņižņijnovgoroda Rostova pie Donas Sanktpēterburga Soči Suzdal Svetlogorska Tuapse Tver Vladimirs Vladivostoka Volgograda Yeysk Železnovodska
vēl
vēl