Jautājumi par KrievijaValstis un pilsētas

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Krievija
Tādu dāvanu prezidents ir izmetis, ka tagad nezinu, ko ar to darīt. Veselu nedēļu sēdēt mājās bez darba - var palikt traki. Gribu kaut kur aizbraukt slēpot. Krasnaya Polyana jau atkusnis, vajag kaut ko vēsāku: Abzakovo, Sheregesh... Bet rodas dabisks jautājums: vai kūrorti vismaz kaut kur darbosies?
4 gadā atpakaļ  •  9 abonenti 36 atbildes
Transporta iespējas? Vai kāds zina tiešos lidojumus? Ja Maskavā nevar iztikt bez pārsēšanās, tad kuru vilcienu labāk izvēlēties (veselības dēļ nevaru pavilkt reisu, tāpēc lūdzu nekonsultēt no Maskavas), bet ja ir tiešās lidmašīnas no kādas pilsēta Ukrainā / Eiropā, lūdzu, dalieties. Nu jā... vai ir iespējams paņemt dzīvokli pie ārzemnieka? ikdienas īrei vai joprojām bez Krievijas Federācijas pases īrēt laukumu. Krievijas Federācijā nedarbosies (protams, es domāju oficiālu reģistrāciju)? Liels paldies jau iepriekš!
4 gadā atpakaļ  •  6 abonenti 10 atbildes
Ir plānots veikt patstāvīgu braucienu uz Sanktpēterburgu 5 cilvēku sastāvā. 10 dienas.No mūsu pilsētas ir tiešais vilciens uz Sanktpēterburgu, bet maksa ir pilnīgi debesīs. Pastāstiet kādas ir iespējas ceļot no Kijevas/Žitomiras uz Sanktpēterburgu ar vilcieniem,autobusiem ar biļešu cenām.Vai ir iespējams ietaupīt uz braucienu,cik pārsēšanās būs jāveic? Vai ir kādi budžeta maršruti?
9 gadiem atpakaļ  •  9 abonenti 9 atbildes
Mēs ar sievu vēlamies ierasties 2014. gada 27. aprīlī un palikt jūsu viesnīcā 12 dienas, bet es nezinu, kādas ir jūsu cenas?
10 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Es ļoti gribu staigāt pa Sanktpēterburgas ielām, braukt ar laivām, braukt uz Pēterhofu, braukt ar izbraucieniem. Bet es nezinu, cik daudz naudas ņemt. Es braucu no Maskavas.
11 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
Viens pieaugušais + divi zēni 9 gadu vecumā. Interesē mājdzīvnieki, daba, upe, velosipēdu noma.
11 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
Gribam aizbraukt uz nedēļu uz Sanktpēterburgu un meklējam lētu vietu, kur varētu palikt kopā
11 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 4 atbildi
Sveiki!Apgaismo mūs!Esam krievijā paši ukraiņi(mums ir ukraiņu pase)vai varam lidot tieši no Krievijas uz Kipru un atgriezties krievijā neatgriežoties Ukrainā,kādi dokumenti nepieciešami?Vēlams saņemt atbildi no kompetentas personas.Jau iepriekš paldies!
11 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 22 atbildi
Bijām ar grupu Sanktpēterburgā un palikām jūsu viesnīcā.Mums ļoti patika jūsu vieta.Tagad nolēmām braukt ar ģimeni.Esam 4.Cik šogad būs par numuru
12 gadiem atpakaļ  •  nav abonentu Nav atbilžu
Braucam akvaparka dēļ.. Dzirdēju, ka LOO bija paredzēts atvērt jaunu AQUA parku, varbūt labāk uz turieni? Vai vēl kādas interesantas vietas.Jā un par slēptām niansēm neko nezinām.Es pirmo reizi braucu uz mūsu dienvidiem,un vīrs tur bija pirms 10 gadiem.
12 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
manam tēvam 59l bija insults Krievijā Belgorodā. viņš gr. ukraina.viņu pat slimnīcā neielaida.tagad teica 20 u. brauca ar autobusu, protams, ka nav apdrošināšanas. visi radi ir ļoti tālu.VAI MUMS JĀMAKSĀ??? IR IESPĒJAMS TRANSPORTĒT TIKAI AR ĀTRĀS PALĪDZĪBU.BET SAKA KRIEVIJAS ĀTRĀS PALĪDZĪBAS UKRAINĀ NELAUSĪS? paldies, ja varat atbildēt
12 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 6 atbildes
Gribētos zināt kā jūra... Ļoti netīra vai nē!?) Kādas pludmales, kādas izklaides, dārgi tur atpūsties vai nē!) Un ja vispār izvēlēties starp Tuapse, Gelendžiku un Sočiem, tad kur viņi tev ieteiktu doties atpūsties! Jau iepriekš paldies par atbildēm!)
13 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 1 atbildi
vai kāds var kaut ko pateikt par atpūtu Vladivostokā, īpaši pēc nesenajiem notikumiem Japānā?
13 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Kurš atpūtās Sočos!? Kā ir, cik tīra ir jūra, dzirdēju, ka tur ir ļoti netīrs (Un krasts ir tikai oļi?
13 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Ļoti gribu uz pāris dienām aizbraukt uz Jaroslavļu. Pilsētas tūrisma aģentūras piedāvā tikai vienas dienas ekskursijas. Un es gribētu 2 pilnas brīvdienas. Pastāsti man, kā rezervēt viesnīcu Jaroslavļā un gidu ar ekskursiju programmu?
13 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
civilvīram iedeva biļeti, es gribu ar viņu, vai tas ir iespējams?
13 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
piedzēries armēnis auns kā siļķe burkā,vismaz 20 cilvēki,sola visus aizvest uz adresēm,tikai pasēdēt(bērni uz ceļiem par brīvu!!).Pa ceļam smēķē(vienalga kādi bērni ir paveicās), bet "izgāž" visus autoostā un maksā uz pilnu klapi!! haoss!!!!!un šī pilsēta pretendē uz Eiropas līmeni??!!
14 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 11 atbildes
Mēs ar vīru plānojam apmeklēt Sanktpēterburgu augusta beigās - septembra sākumā. Uzturēšanās ilgums - nedēļa. Pastāstiet man par dzīvošanas dārdzību 2-vietīgā istabā šajā periodā. Paldies
15 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Visi jautājumi
AAE
Krievija
Adlers Anapa Astrahaņa Baikāls Belgoroda Čeļabinska Elbrusa reģions Essentuki Gelendžiks Jaroslavļa Jekaterinburga Kaļiņingrada Kazaņa Kislovodska Krasnaja Poļana Krasnodara Krasnokamenska Maskava Ņižņijnovgoroda Rostova pie Donas Sanktpēterburga Soči Suzdal Svetlogorska Tuapse Tver Vladimirs Vladivostoka Volgograda Yeysk Železnovodska
vēl
vēl