Jautājumi par Serbija

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Serbija
vēlētos īrēt dzīvokli, bet pirts mums ir ļoti svarīga.Kur un par cik varam to izmantot?
9 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
un cik maksā autobusa maksa serbijas dināros???
10 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 3 atbildi
kurā bankā?
11 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 11 atbildes
Sveiki, Mani interesē šāds jautājums: kur var atrast labus ceļvežus krievu (ukraiņu) valodā Balkānu valstīm (Serbijai, Bosnijai, Albānijai, Maķedonijai, Melnkalnei). Vismaz vārdus vai autorus (izdevēju). Paldies.
11 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 5 atbildes
Sveiki! mēs nevarējām atrast tax free biroju lidostā. vai maskavā ir iespējams dabūt? Viņi teica, ka tas notiek kaut kā caur muitu. bet es nezinu, kā ar viņu sazināties
11 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
Paldies.
12 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
vai tev vajag vīzu? Šķiet, ka viņi parakstīja kaut ko, kas nav, bet ceļojumu aģentūra saka, ka viņiem tas ir vajadzīgs. Tātad, kas tas vispār ir?
13 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 7 atbildes
Braucu uz Belgradu, nezinu, kā tikt galā ar iedzīvotājiem
13 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 4 atbildi
Es vēlos vasarā atbraukt uz Novisadu. ar lidmašīnu. Uz kuru lidostu ir jāiegādājas biļete? Cik saprotu, pašā Novisadā lidostas nav.
13 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Sveiki visiem!!!Kamēr mūsu pases vāc putekļus Lielbritānijas vēstniecībā, es domāju par vasaras-rudens reģistrāciju jūrā. Nolēmu, ka noteikti būs Balkāni ar sākumu no Belgradas (lūdzu Aerosvit cenas :). Tātad, mani interesē Serbijas vīzas iegūšanas process: kurš to izdarīja pats, izmaksas, dokumentu pakete, saņemšanas termiņš. Lasīju, ka viens cilvēks var pieteikties uz vairākiem – cik šī informācija ir aktuāla? Un vai viņiem ir dubultās (un vēl labāk vairākkārtējas) vīzas: Gribu braukt pa Melnkalni un Horvātiju... Paldies visiem.Gaidīšu atbildes.
13 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 8 atbildes
Man ir 20 cilvēku grupa!Kādi ir ieguvumi un nosacījumi?
13 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
steidzami nepieciešams maršruts
13 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
Sveiki! Lūdzu, pastāstiet man, kur ir labākā vieta, kur iepirkties Melnkalnē un Serbijā (Belgradā)? Kādas ir cenas lietām? Kādus iepirkšanās centrus jūs ieteiktu? Un kā viņiem ir ar beznodokļu reģistrāciju?Vai Kijevā ir būtiska cenu atšķirība ar līdzīgām lietām? Paldies)))
14 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
Es došos uz Belgradu uz pāris dienām. Es apmetos hostelī. Palīdziet man orientēties apkārtnē - vēlos būt tuvāk centram un ērti nokļūt līdz visam))) Kas ir jāredz Belgradā?
14 gadiem atpakaļ  •  nav abonentu Nav atbilžu
Gaidu atbildi no tiem, kuri paši nesen paši saņēma.
14 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Plānojam braukt no Melnkalnes uz Serbiju ar auto, kā varat mums palīdzēt: rezervēt viesnīcu, precizēt maršrutu. Paldies jau iepriekš, Andrey Komelin, Yoshkar-Ola
15 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
VAJADZĪGA informācija abstraktai
16 gadiem atpakaļ  •  nav abonentu Nav atbilžu
Visi jautājumi
AAE
vēl