Это, действительно, просто потрясающее зрелище.. Все фигуры выполнены просто потрясающе... А ведь там этих фигур... И ещё хотел бы сказать о состоянии этого фонтана... Такое впечатление, что его тольк неделю как включили... Всё в идеальном состоянии... Это шедевр, который просто рекомендую посмотреть...
Мы и здесь можем помочь - нет ничего лучшего, чем организованный тур... Напишите нам!
Tas tieš ā m ir vienkā rš i brī niš ķ ī gs skats . . Visas figū ras ir vienkā rš i apbrī nojamas...Bet ir š ī s figū riņ as...Un es gribē tu teikt arī par š ī s strū klakas stā vokli...Š ķ iet, ka tā ir tikai pagriezta uz nedē ļ u...Viss ideā lā stā voklī...Š is ir š edevrs, kuru vienkā rš i iesaku noskatī ties...
Arī š eit varam palī dzē t - nav nekā labā ka par organizē tu ekskursiju...Raksti mums!