Trevi strūklaka

Tas tiešām ir brīnišķīgs skats...
Novērtējums 10110

15 jūnijs 2015Ceļošanas laiks: 21 jūlijā 2014
Tas tieš ā m ir vienkā rš i brī niš ķ ī gs skats . . Visas figū ras ir vienkā rš i apbrī nojamas...Bet ir š ī s figū riņ as...Un es gribē tu teikt arī par š ī s strū klakas stā vokli...Š ķ iet, ka tā ir tikai pagriezta uz nedē ļ u...Viss ideā lā stā voklī...Š is ir š edevrs, kuru vienkā rš i iesaku noskatī ties...
Arī š eit varam palī dzē t - nav nekā labā ka par organizē tu ekskursiju...Raksti mums!
Tulkots automātiski no krievu valodas. Skatīt oriģinālu

VIETAS TUVUMĀ
JAUTĀJUMA ATBILDE
Nav jautājumu