Pirmo reizi Albā nijā . Ar mazu bē rnu braucā m pē c tī rā m pludmalē m un jū ras. Ī paš i tā lu ceļ ot nebija iespē jams, tā pē c pē tī jā m tikai Vloru))) Visvairā k man patika Neatkarī bas muzejs. Vienā dienā mē s uzzinā jā m vairā k par Albā nijas vē sturi nekā dzī ves laikā )). Muzejā tieš ā m var nobildē t un ar rokā m aptaustī t lielā ko daļ u eksponā tu.→
vēl nav komentāru |
Atstājiet savu komentāru