pasaules salas

Pasaules salas, pasaule, pasaule, pasaule, pasaules salas
AAE, Dubaija
Novērtējums 10.0
10 Pamatojoties 1 atsaukt
Abonējiet atsauksmes:
Abonementa iestatīšana Uzrakstīt atsauksmi
GPS: 25.2256, 55.1666

pasaules salas

Pasaules salas, pasaule, pasaule, pasaule, pasaules salas
AAE, Dubaija
Mākslīgais arhipelāgs, kas sastāv no vairākām salām ar kopējo formu, kas atgādina Zemes kontinentus, atrodas 4 kilometrus no Dubaijas krasta līnijas Apvienotajos Arābu Emirātos. Pasaules salas ir veidotas galvenokārt no Dubaijas seklo piekrastes ūdeņu smiltīm un ir vēl viens mākslīgs arhipelāgs Dubaijas emirāta administratīvā centra tuvumā.
Projekta The World galvenais izstrādātājs ir Nakheel. Ideja par šāda arhipelāga izveidi pieder emirāta kroņprincim un AAE aizsardzības ministram šeiham Muhamedam bin Rašidam Al Maktumam.
Arhipelāga kopējā platība ir 55 kvadrātkilometri, padarot to par lielāko mākslīgo arhipelāgu pasaulē. Salu izmēri svārstās no 14 tūkstošiem līdz 83 tūkstošiem kvadrātmetru, starp tām esošo jūras šaurumu platums ir no 50 līdz 100 metriem ar dziļumu no 8 līdz 16 metriem.
Mir ir savienots ar cietzemi tikai ar ūdeni un gaisu. No lieliem viļņiem kompleksu aizsargā mākslīgi uzcelts mols. Ūdensapgāde un elektrība nāk no cietzemes. Lai saglabātu Persijas līča floru un faunu, ap salām tika uzbūvēti rifi, kā arī ierīkotas speciālas attīrīšanas iekārtas, lai izvairītos no ūdens stagnācijas.
Plānots, ka "Mir" kļūs par elitāru kopienu, kuru veidos atlasīti Zemes iedzīvotāji, apkalpojošais personāls un tūristi, kuru kopējais skaits nepārsniegs 200 tūkstošus cilvēku.

ATSAUKSMES
Visas atsauksmes (1)
Apceļots 5 gadiem atpakaļ
Novērtējums 10
Nu, ko lai saka par š o mini zemi (P. S. Es neteiktu, ka tā ir "mini"): Mē s š eit ieradā mies pē c mū su gida ieteikuma, kurš runā ja krieviski un atveda mū s š eit ar 7-vietī gu minivenu. Mē s tur bijā m pirms saulrieta no Burj Khalifa, mē s ar ģ imeni ne pā rā k labi sapratā m, kas tas ir, bet iespaidi bija pā rsteidzoš i. No helikoptera bija manā ms, ka š ī vieta ir kā pasaules atlants, tur bija viens sulī gs zaļ š uz balta.
vēl nav komentāru | Atstājiet savu komentāru
VIETAS TUVUMĀ
Džumeiras pludmale
Novērtējums 6.0 - 2 atsaukt
AAE, Dubaija
Daba, Pludmales
attālums: 7.4 km.
Uz kartes
Dubaijas zoodārzs
Novērtējums 9.7 - 3 atsaukt
AAE, Dubaija
Daba, Izklaide
attālums: 9 km.
Uz kartes
Safa parks
Novērtējums 8.0 - 1 pārskats
AAE, Dubaija
Atpūta, Daba
attālums: 9.2 km.
Uz kartes
Viesnīca Burj Al Arab
Novērtējums 9.3 - 4 atsaukt
AAE, Dubaija
Arhitektūra, Ielas, laukumi, skatu punkti
attālums: 9.6 km.
Uz kartes
Wild Wadi ūdens atrakciju parks
Nav atsauksmju
AAE, Dubaija
Izklaide
apmeklējums: Apmaksats
attālums: 9.8 km.
Uz kartes
JAUTĀJUMA ATBILDE
Nav jautājumu