Jautājumi par Maurīcija

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Maurīcija
Apsveram Madagaskaras, Maurīcijas un Seišelu salu kruīzu, kuģis piestāj Sendenē (Reunion) ostā – Francijas teritorijā.
8 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Pastāsti man, vai Maurīcijā ir iespējams dzīvot kā mežonim? Ģimene ar 5 gadus vecu bērnu. Vai būs problēmas ar vīzu (plānojam atbraukt uz pusgadu)? Kāds ir mēneša budžets? Ja jā, tad no 2013. gada septembra īrēšu daudzdzīvokļu māju Maurīcijā.
11 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 7 atbildes
Sakiet vai ir vērts braukt no 16.-17.jūnijam uz 11 dienām un cik maksās biļete un lidojums, 2 pieaugušie, bez bērniem, izlidošana Doņecka, Kijeva
11 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 5 atbildes
Kādi laikapstākļi ir septembra sākumā, lūdzu? Vairāk uztraucies par lidošanu pāri Indijas okeānam, turbulence?! Paldies visiem!!!
12 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 9 atbildes
Vai ir tiešie lidojumi no Maskavas uz Maurīciju? Cik daudz naudas ņemt līdzi ekskursijās uz 2 nedēļām?
12 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
Uzrakstiet, pliz, apskatu par kruīzu ar laineri Costa Allegra (Maurīcija, Seišelu salas, Madagaskara) Iekāpšana Portluisā.
12 gadiem atpakaļ  •  nav abonentu Nav atbilžu
Sveiki! Lūdzu, pastāstiet man ekonomiskāko lidojuma variantu. Vai ir iespējams atrast biļeti zem 1500 ye?
13 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
Brauksim no 5. jūnija uz 14 naktīm, uztraucamies, ka sezona beidzas jūnijā (agrāk nevaram), negribam iebraukt vēju un lietus sezonā. Un tomēr – varbūt kāds ir bijis šajā viesnīcā, kādi iespaidi? Ir alternatīva - Spānija, Marbella vai Costa del Sol, bet viņi jau ir bijuši Spānijā, es gribu eksotiku ... ko jūs ieteiktu?
13 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
ekskursijas cena 25 dienas 2, 3, 4 personām
13 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 3 atbildi
Interesanti, kādi ir lielākie tūroperatori Ukrainā, kas organizē ceļojumus uz Maurīciju ar gaisa transportu, transfēru un apdrošināšanu.
13 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
Sveiki! Gribu uz Maurīciju, piedāvā šo viesnīcu, nezinu vai ir liela atšķirība starp 3 un 4, ja esi bijis šajā viesnīcā, raksti. Paldies.
13 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Man patīk jaunas interesantas ekskursijas, jau iepriekš paldies, Anna.
14 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Gribu ar vīru un diviem maziem bērniem uz Maurīciju.Kur labāk septembrī "Royal Palm 5*", "Oberoi" vai "One and Only Le Saint Geran"???
14 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 5 atbildes
mūsu vēlmes ir: laba pludmale, normāls ēdiens, tīrs okeāns, nomaļas brīvdienas,
14 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
vēlamies uz Maurīciju 4 pieaugušie 1 bērns. interesē kur un kā var iegādāties lidmašīnas biļetes, kā arī kur un kādu viesnīcu rezervēt vai iegādāties uz vietas? brauciens plānots janvāra beigās februāra sākumā no Kijevas
14 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
pastāstiet man, kā to izdarīt un kura viesnīca ir labāka???????????
15 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
Gribu kā mežonis uz Maurīciju, bet nekur nav rakstīts cik maksā viesnīca uz vietas (vai tur vispār var dabūt istabiņu), kāds viņiem tarifs, cik maksā taksi, cik maksā maksā ēst par diviem utt.
15 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 6 atbildes
Man teica, ka ir daudz labu viesnīcu, bet es gribētu aizbraukt ar bērnu, lai viņam tur nebūtu garlaicīgi !!! Meitai 10 gadi
15 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
Vai ir iespējams īrēt māju Maurīcijā?
16 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 4 atbildi
Pastāstiet, lūdzu, savus iespaidus un varbūt dodiet padomu. Es došos uz salu novembra sākumā
16 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 2 atbildi
Salu atvaļinājums.. Vai tur jau piektajā dienā nav garlaicīgi?
17 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
Visi jautājumi
AAE
vēl