Jautājums o Melnkalne

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu
1368 abonenti tiks
informēti par problēmu
Interesanti jautājumi

Saistīts jautājums «Ekskursijas»
Ekskursijas pašapkalpošanās pavadībā
Sveiki visiem! Es dodos atpūsties Budvā un apskatīt tur esošos skaistumus.
Ekskursiju izvēlē, protams, izmantošu tūroperatoru pakalpojumus, taču papildus tam vēlos pats apceļot tuvākās interesantās vietas, nepiesiets gida pavadībā. Dod, pliz, labu padomu un dalies ar maršrutu :)
P.S. Mani interesē arī diskotēku izmaksas Budvā.
Tulkots automātiski no krievu valodas. Skatīt oriģinālu
Abonēt
1 abonents  • prasīja 2007-07-1116 gadiem atpakaļ
Atbildes  •  5
аватар OxanaZ
Čau,
Noteikti iesaku apmeklēt (labāk kruīzi ar laivu) pa Kotoras līci ar Zilās lagūnas apmeklējumu. Jūs varat patstāvīgi doties uz Ulcinj pilsētiņu uz pašas Albānijas robežas (ļoti skaista pilsēta ar cietoksni, kā arī garāko pludmali un populārāko nūdistu pludmali Melnkalnē). Diskotēkas krastmalā vai disko klubos, blakus krastmalai. Maksa līdz 5 eiro (tas bija pagājušajā gadā)
аватар GenKor
http://derun.livejournal.com/43251.html
аватар commit
Sveiki, pievienojos iepriekšējai komētai. Laivu brauciens pa līci ir obligāts. Vēl viens padoms ir pašam doties uz Kotoras pilsētu. Ar autobusu no Budvas - 3 eiro (pagājušajā gadā). Tur - cietokšņa apmeklējums (augstums 300 metri), senpilsēta, pludmale pilsētas parkā (neparasti). Stfan sala 2,5 eiro no Budvas. Ieeja salas teritorijā - 7 eiro. Salu ar krastu savieno uzbērums. Salas skaistums ir neaprakstāms.
Kas attiecas uz Ulciņu, es nepiekrītu. Pludmale liela, bet tur nav ko redzēt.
аватар commit
Kas attiecas uz Ulciņu, es nepiekrītu. Pludmale liela, bet tur nav ko redzēt. Smiltis ir gandrīz melnas un ļoti smalkas. Vējš ir dubļaina jūra. Lai gan, iespējams, es tajā laikā tur nebiju...
Kas attiecas uz diskotēku, tās ir specifiskas ar to, ka nav deju grīdu. Visi dejo jebkur, pie galdiem, bāra, sēž uz krēsliem. Bet arī tas ir forši... Pludmalē ir dienas diskotēkas.
аватар callypsoT
No Budvas jūs varat doties jebkur. Jums vienkārši jāiekāpj autobusā. 2 eiro un esat Melnkalnes vecajā galvaspilsētā Cetinjē. Ir skaists klosteris, pati pilsēta ir ļoti klusa, mājīga. Par 1 eiro var aizbraukt līdz St Stephen salai, tālāk uz Petrovacu, šis ir ļoti skaists kūrorts, kur ir interesanti arhitektūras pieminekļi un šiki olīvu birzis. Ļoti iesaku doties tālāk, uz Veco bāru. Tur taču no autobusa vajag vēl ko piebraukt.
Interesē vēl kas, rakstiet uz manu e-pastu. Es atgriezos no Budvas 23. jūlijā :)
iemiesojums
Atbildiet uz citiem jautājumiem par Melnkalne
Pievienojiet fotoattēlu
Notiek ielāde...
Fotoattēls ir augšupielādēts
×
Visi jautājumi
AAE
vēl