Tamara Villa 2*– Atsauksmes

3
Novērtējums 7.410
7.3 Numurs
7.5 apkalpošana
8.3 Tīrība
1.2 Uzturs
7.3 Infrastruktūra
Villa atrodas Becici ciematā, iepretim viesnīcai Mediteran. Netālu no villas atrodas daudzi restorāni un kafejnīcas. Villa atrodas 100 m no pasta, 30 m no tuvākā veikala un aptiekas.Vairāk →
аватар 0445277172
 •  apceļots 3 gadā atpakaļ
Novērtējums 7.0
Lielisks budž eta variants. Lieliska villas atraš anā s vieta (netā lu no megatirgus, kur gatavo bezmaksas grilu no tirgū pirktas gaļ as, dā rzeņ u veikals, maiznī ca, kafejnī ca "Athos", kur no 8-00 var iegā dā ties brokastis par 5 eiro). Kaut kur no 8-30 jū s varat atrast brokastis krastmalā , it ī paš i kafejnī cā "Sv. … Tomēr ▾ Lielisks budž eta variants. Lieliska villas atraš anā s vieta (netā lu no megatirgus, kur gatavo bezmaksas grilu no tirgū pirktas gaļ as, dā rzeņ u veikals, maiznī ca, kafejnī ca "Athos", kur no 8-00 var iegā dā ties brokastis par 5 eiro). Kaut kur no 8-30 jū s varat atrast brokastis krastmalā , it ī paš i kafejnī cā "Sv. Tomass" pie Sv. Tomijs.
Istaba tī ra, plaš a, uzkopj katru dienu. Dvieļ us mainī ja reizi nedē ļ ā , dvieļ us mainī ja ceturtajā dienā , gulta netika mainī ta. Ir ledusskapis, tē jkanna, divi kalnrač i, tē jkarotes un alus glā zes. 7 minū tes lī dz jū rai, blakus villai ir transporta pietura, arī netā lu no tuneļ a uz Budvu (orientieris Hotel Tara). Villa par savu naudu ir lieliska iespē ja nakš ņ oš anai.
у ванній є лише рідке мило
аватар mazila777
 •  apceļots 4 gadā atpakaļ
Novērtējums 9.0
Villai ir lieliska atraš anā s vieta - 5 minū š u gā jiens lī dz jū rai, pā ri ceļ am, 20 minū tes lī dz Budvai, 3 minū tes lī dz Megamarket. Vē l viens pluss ir tas, ka autobusi un transfē ri pietur tieš i pie villas. Pieturā s izdomā ja lielisku ideju tū ristiem, vienmē r dež urē darbinieki, kas pateiks, kad nā koš ais autobuss un palī dzē s orientē ties. … Tomēr ▾ Villai ir lieliska atraš anā s vieta - 5 minū š u gā jiens lī dz jū rai, pā ri ceļ am, 20 minū tes lī dz Budvai, 3 minū tes lī dz Megamarket. Vē l viens pluss ir tas, ka autobusi un transfē ri pietur tieš i pie villas. Pieturā s izdomā ja lielisku ideju tū ristiem, vienmē r dež urē darbinieki, kas pateiks, kad nā koš ais autobuss un palī dzē s orientē ties.
Villa TAMARA ir ļ oti ē rta, istabiņ a tī ra, dvieļ i tiek mainī ti katru dienu. Ir ledusskapis, TV, kondicionieris, nepiecieš amā s mē beles, kā arī balkons ar plastmasas galdu un krē sliem, kā arī ir ž ā vē tā js. Skats pa logu uz ceļ u un tas laikam ir vienī gais negatī vais - bū s trokš ņ ains, tā pē c pē c iespē jas iekā rtojies ar skatu uz pagalmu.
Beč ič os ir kluss, mierī gs, plaš as pludmales, vispā r atpū ta.
Iesakā m arī ATOS restorā nu, tas atrodas aiz Megamarket - tur brokastojā m katru dienu, mums bija ekskursija ar brokastī m, tā s notiek tajā , ļ oti garš ī gi un daudzveidī gi.
Secinā jums: Melnkalne ir skaista daba, jū ra, garš ī gi ē dieni par saprā tī gu naudu. Mē s iesakā m Villa Tamara!
аватар kis67
 •  apceļots 13 gadiem atpakaļ
Novērtējums 8.0
Ļ oti laba viesnī ca, laipns personā ls, atstā ja dzeramnaudu, nez kā pē c nepaņ ē ma? ! No balkona paveras skaists skats uz kalniem un jū ru. Nedaudz kaitina ceļ a tuvums, bet naktī aizvē ra logus ar ieslē gtu kondicionieri un bija diezgan ē rti. … Tomēr ▾ Ļ oti laba viesnī ca, laipns personā ls, atstā ja dzeramnaudu, nez kā pē c nepaņ ē ma? ! No balkona paveras skaists skats uz kalniem un jū ru. Nedaudz kaitina ceļ a tuvums, bet naktī aizvē ra logus ar ieslē gtu kondicionieri un bija diezgan ē rti. Tuvumā ir daudz pā rtikas preč u veikalu, kafejnī cu un restorā nu. Kopumā desmit dienas paskrē ja kā viena.


iemiesojums russia4
Kas atpūtās šajā villā, vai tas ir tā vērts?
13 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
VIESNĪCU EKSPERTI
Atrakcijas

Вилла расположена в посёлке Бечичи, напротив отеля «Медитеран». Недалеко от виллы находится множество ресторанов и кафе. Вилла неаходится в 100 м от почты, 30 м от ближайшего магазина и аптеки.

Atrašanās vieta Апартаменты расположены в 2 км от Будвы.
Pludmales apraksts Пляж через дорогу, в 200 м.
 • 3. un tālāk
 • pilsētas pludmale
 • smilšu un oļu pludmale
Viesnīcā

На первом этаже – большая общая терраса. Размещение с животными – запрещено.

Bērniem
Izklaide un sports
 • ūdens aktivitātes
Telpu apraksts

Всего 8 двухместных номеров (один из них без балкона), 6 трехместных студио с кухней и 4 апартамента 2+2.

Istabās

В номерах: мини-кухня, душ, ТВ, балкон или терраса.

 • vanna/duša
 • gaisa kondicionieris
 • kabeļtelevīzija/satelīttelevīzija
 • tējas/kafijas automāts
 • ledusskapis
 • balkons/terase
 • virtuve / virtuvīte (ne visās istabās)
Adrese Becici, Jadranski put, br.11
FAQ
Какой пляж у отеля?
Отель располагается на 3-й пляжной линии или далее. Рядом с отелем находится городской песчано-галечный пляж.
Какие развлечения есть в отеле?
В отеле есть водные развлечения.