Jautājumi par Jordānija

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Jordānija
3 gadā atpakaļ  •  3 abonents 1 atbildi
Tas, ko es redzu internetā, ir 2000 eiro par nedēļu 2+1. Ēdināšana - brokastis. Un tas ir arī ārpus sezonas... Jordānija vienmēr ir tik dārga, sakiet man, lūdzu?
3 gadā atpakaļ  •  8 abonenti 10 atbildes
Vai man kādu laiku jāgaida? Vai arī ir iespēja palikt Ukrainā nedēļu un lidot atpakaļ uz Jordāniju uz mēnesi? Un vai man ir jānoformē cita veida vīza vai arī to var iegādāties lidostā?
5 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Kas zina No Jordānijas (Akabas) ir iespējams doties uz (Eilatu) Izraēlu. Krievijas Federācijas pilsonis ir tūrists, un kādas grūtības sagaida?
5 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 5 atbildes
Tūrisma operators un ceļojumu aģents saka dažādas lietas.
6 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
Viesnīcas tīmekļa vietnē ir teikts, ka Family Superior numurs ir 1 king izmēra un 2 bērnu gultiņas. Vai tie ir papildus?
6 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
Tas ir, pat sistēmā "viss iekļauts" par dzeramo ūdeni maksā? Bet kā ar alkoholu? Pegasus vietnē: "neierobežots karsto, bezalkoholisko un vietējo alkoholisko dzērienu daudzums"
7 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Es gribu dziedināt savu māti. Viņai ir 76 gadi. Kā es varu viņai pasūtīt ratiņkrēslu lidostā?
7 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 16 atbildes
Tagad visi ir pazeminājuši cenas līdz 299 USD par 8 dienām 1 personai. Vai tas varētu būt saistīts ar naftas noplūdi?
7 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 7 atbildes
Ēģipte kaut kā jau apnikusi. Vēlos nedaudz dažādot ziemas brīvdienas. Pateicoties vienam no Ukrainas operatoriem, to var izdarīt par nelielu naudu. Arī Sarkanā jūra, tāds pats klimats. Šķiet... Vai arī Jordānijā ir kļūmes?
7 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 11 atbildes
Es gribu paskatīties uz Petru un tuksnesi, un Ammānu un Akabu. Kā vietējie iedzīvotāji kopumā reaģē uz tūristiem? Vai man ietīties šallē vai pietiks ar džinsiem un kreklu ar piedurknēm līdz elkonim?
7 gadiem atpakaļ  •  8 abonenti 16 atbildes
Parādīt vairāk »
Visi jautājumi
AAE
vēl