The Maison 2*– Atsauksmes

1
Novērtējums 9.010
pamatā
1 atsaukt
Viesu nams atrodas 4 kilometrus no Eurovision Expo Telavivas. Blakus atrodas sabiedriskā transporta pieturas, kas ļauj ērti nokļūt jebkurā pilsētas daļā.Vairāk →
аватар Oleksandr657833
 •  apceļots 5 gadiem atpakaļ
Novērtējums 9.0
Š ī s viesnī cas specifika ir tā da, ka tev pasaka kodu, tu ienā c un iekā rtojies. Nav cilvē ku un rindu, jū s neko negaidā t. Par naudu, ko ī rē ju, istaba bija normā la. Istabai sava virtuve, var gatavot sev, duš a, tualete, viss diezgan ē rti. … Tomēr ▾ Š ī s viesnī cas specifika ir tā da, ka tev pasaka kodu, tu ienā c un iekā rtojies. Nav cilvē ku un rindu, jū s neko negaidā t. Par naudu, ko ī rē ju, istaba bija normā la. Istabai sava virtuve, var gatavot sev, duš a, tualete, viss diezgan ē rti. Apkā rt ir daudz privā tmā ju un kafejnī cu. Ļ oti labi, ka atnā c uz kafejnī cu, samaksā summu un viss ir iekļ auts tevī . Diezgan labs ē diens. Diezgan mā jī ga viesnī ca, kā jū ties netā lu no mā jas. Man viss patika, braucu pirmo reizi, bet bija lieliski, cena/kvalitā te.


Vēl nav jautājumu
Uzdod jautājumu par viesnīcu
sazinieties ar ekspertiem un saņemiet atbildes
tuvāko stundu laikā.
VIESNĪCU EKSPERTI
Atrakcijas
Vecā Jaffa pilsēta
Novērtējums 10.0
Izraēla, Telaviva
Ielas, laukumi, skatu punkti, Stats
apustuļa Pētera baznīca
Novērtējums 10.0
Izraēla, Telaviva
Arhitektūra, Reliģija, Stats
Park Mini Israel
Novērtējums 9.0
Izraēla, Telaviva
Izklaide

Гостевой дом расположен в 4 километрах от выставочного центра Eurovision Expo в Тель-Авиве. Рядом находятся остановки общественного транспорта, что позволяет легко добраться до любых частей города.

Atrašanās vieta 28 км от аэропорта имени Бен-Гуриона. 8 км от театра Камери. 8 км от Тель-Авивского музея изобразительных искусств. 7 км от площади Кикар Ха-Медина. 6 км от парка Яркон и центра Ицхака Рабина.
Viesnīcā
  • bezmaksas wi-fi
Telpu apraksts

Номера с общей ванной комнатой.

Istabās

Кондиционер, телевизор с плоским экраном, сейф для ноутбука.

Adrese 2 Dvora HaNevi'a Street, Тель-Авив, 6935016, Израиль
FAQ