Residence 26 2*– Atsauksmes

1
Novērtējums 8.010
pamatā
1 atsaukt
8.0 Numurs
9.0 apkalpošana
8.0 Tīrība
8.0 Uzturs
7.0 Infrastruktūra
Dzīvokļu viesnīca atrodas netālu no Telavivas centra, 15 minūšu pastaigas attālumā no Rotšilda bulvāra. Tāpat kā citas apskates vietas, Neatkarības zāle atrodas 1,9 km attālumā, savukārt amatniecības izstāžu centrs Nahalat Benyamin — 2,5 km attālumā. Viesnīca ir ieteicama gan aktīviem tūristiem, gan pilsētas biznesa viesiem.Vairāk →
аватар Eminka
 •  apceļots 5 gadiem atpakaļ
Novērtējums 8.0
Atstā ju labu viedokli par viesnī cu Residence 26. Paņ ē mu uz 8 naktī m, samaksā ju lī dz aptuveni 520$. Telavivai tie ir santī mi. Piekrī tu, ka pilsē ta ir ļ oti dā rga. Visa dzī ve Izraē lā ir dā rga. Es rezervē ju viesnī cu caur Rubin Tourism. … Tomēr ▾ Atstā ju labu viedokli par viesnī cu Residence 26. Paņ ē mu uz 8 naktī m, samaksā ju lī dz aptuveni 520$. Telavivai tie ir santī mi. Piekrī tu, ka pilsē ta ir ļ oti dā rga. Visa dzī ve Izraē lā ir dā rga.

Es rezervē ju viesnī cu caur Rubin Tourism. Es plā noju savu atvaļ inā jumu - rezervē ju ekskursiju un tikai sev noskaidroju, vai viņ i man pateiks viesnī cu - tā pē c viņ i man ne tikai teica, bet arī mani paņ ē ma, ieņ ē ma vietas. Liels paldies! Tā pē c man nepatī k atvaļ inā jums – tas ir priekš tā plā noš anas! Tas mani vienkā rš i nogurdina! Daž reiz jū s tik ļ oti izsmeļ savus nervus, ka pat nevē laties doties atvaļ inā jumā.

Es uzskatu, ka tas ir lielisks cenas un kvalitā tes attiecī ba. Netā lu no dzelzceļ a stacijas un centra. Istaba ir tī ra - viss nepiecieš amais ir. Man pietrū ka tikai vē l viena dvieļ a – neesmu pieradis tā du lietot visā m ķ ermeņ a daļ ā m. Jautā ju meitenei no reģ istratū ras un burtiski pē c 5 minū tē m biju ar vē l vienu sniegbaltu dvieli.
Starp citu, vē lu vakarā gribē ju kaut ko uzkost - meitenes sapratī s, un puiš i tā di paš i rijē ji - aizbraucu uz veikalu, kas atrodas diezgan netā lu. Ļ oti ē rti!

Vienī gais, ka apgabals var nebū t tas veiksmī gā kais, tā pē c tieš i naktī , pa nakti es viena vieglprā tī gi neizietu, jo ir pilns ar visā dā m nesaprotamā m personī bā m.

Bet vispā r likš u 4+ no 5.


Vēl nav jautājumu
Uzdod jautājumu par viesnīcu
sazinieties ar ekspertiem un saņemiet atbildes
tuvāko stundu laikā.
VIESNĪCU EKSPERTI
Atrakcijas
Vecā Jaffa pilsēta
Novērtējums 10.0
Izraēla, Telaviva
Ielas, laukumi, skatu punkti, Stats
apustuļa Pētera baznīca
Novērtējums 10.0
Izraēla, Telaviva
Arhitektūra, Reliģija, Stats
Park Mini Israel
Novērtējums 9.0
Izraēla, Telaviva
Izklaide

Апарт-отель расположен недалеко от центра Тель-Авива, в 15 минутах ходьбы от бульвара Ротшильда. Что касается других достопримечательностей, то Зал независимости находится на расстоянии 1,9 км, а до ремесленной ярмарки Нахалат Беньямин – 2,5 км. Отель рекомендуется как для активных туристов, так и для деловых гостей города.

Atrašanās vieta Расстояние до международного аэропорта Бен-Гурион составляет 21 км.
Viesnīcā

Круглосуточная стойка регистрации, камера хранения багажа, терраса.

  • restorāns
  • darījumu centrs
  • bezmaksas wi-fi
  • lifts
  • veļas mazgāšana
  • telpas cilvēkiem ar invaliditāti
  • nesmēķētāju numuri
  • apmaksa ar maksājumu kartēm
Izklaide un sports
  • ekskursiju organizēšana
Telpu apraksts

К проживанию предлагается 51 апартамент.

Istabās

Кондиционер, телевизор с плоским экраном, спутниковое ТВ, мини-кухня, холодильник, микроволновая печь, кухонные принадлежности, посуда и столовые приборы, фен, душ.

Adrese 26 Ha'Gra Street, Тель-Авив, Израиль
Tālruņi: +972 54-755-7793
FAQ
Какие развлечения есть в отеле?
В отеле присутствует организация экскурсий, упрощает выбор и дает советы специалист по туризму.