Jautājumi par Izraēla

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Izraēla
10 mēnešus atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
1 gadā atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Vai ir iespējams, saņemot darba vīzu Izraēlā (un tur strādājot), regulāri lidot uz citām valstīm (piemēram, Itāliju, Turciju - kā mini atvaļinājumu)? Kā šajā gadījumā iegūt šo valstu vīzas? Esmu Krievijas Federācijas pilsonis. Detalizēts piemērs. Es jau mēnesi strādāju Izraēlā ar darba vīzu. Es lidoju uz Itāliju uz 10 dienām. Es lidoju uz Izraēlu strādāt uz mēnesi. Es lidoju uz Turciju uz 10 dienām. Kā šajā gadījumā iegūt vīzas valstīm, kuras plānoju apmeklēt?
4 gadā atpakaļ  •  5 abonenti 7 atbildes
4 gadā atpakaļ  •  4 abonents 4 atbildi
Ir iespēja uz turieni aizlidot, bet baidos, ka var ietīt. Puisis, 18 gadi. Ceļojumu vēsture: faktiski 7 valstis, bet jaunajā pasē ir 2 zīmogi - Polija un Ungārija. Un tie visi ir sauszemes transports
4 gadā atpakaļ  •  11 abonenti 15 atbildes
Man ir sava pase, viena no tūrisma aģentūrām teica, ka vajag, pārējās saka nē.
4 gadā atpakaļ  •  4 abonents 6 atbildes
4 gadā atpakaļ  •  4 abonents 14 atbildes
Esmu Ukrainas pilsonis, sakiet lūdzu, vai es varu iebraukt Izraēlā ar pasi bez biometriskajiem datiem? Vecā parauga pase, derīga līdz 2022. gadam.
4 gadā atpakaļ  •  7 abonenti 7 atbildes
Vīra māsa tika repatriēta. Kāds ir labākais veids, kā tuvināties logam? Pa vienam, mēs trīs? Mums ar vīru pasēs ir daudz atzīmju, bieži lidojam uz Eiropu, bet no Ēģiptes ir diezgan daudz zīmogu. Mammai ir tikai Polija. Izlasīju, nožēloju, ka nolēmu jau iet... Paldies jau iepriekš par padomu.
5 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 4 atbildi
Parādīt vairāk »
Visi jautājumi
AAE
vēl