Jautājumi par Horvātija

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Horvātija
Un ko tas nozīmē - maksas kondicionieris? Kāda ir cena? Un par ko vēl dzīvokļos ir jāpiemaksā?
6 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Labdien! Gribam braukt uz Horvātiju ar vīru un 4 gadus vecu bērnu, apsveram variantus Istras kūrortā. Vai varat ieteikt dzīvokli netālu no jūras. Un lai bērnam nebūtu garlaicīgi.
6 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 5 atbildes
Man nepatīk piepildīties naktī un rindas ēdamistabā. Bet, ja istabā nav pat ledusskapja, tad ēdiens ir neaizstājams. Es būtu devusi priekšroku pusdienām, nevis vakariņām. Vai kāds ir mēģinājis mainīties?
6 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Braucam ar dēlu (1,8), mammu un māsasmeitu (5) uz Rogozņicu uz 2 nedēļām, tad ar īrētu auto pārvācamies uz 1 nedēļu uz Dubrovniku. Jautājums: cik daudz naudas ņemt līdzi atvaļinājumā uzņēmumam? Dzīvosim dzīvokļos, gatavosim, respektīvi, "savā" virtuvē. Preci pirksim veikalā vai tirgū. Mēs plānojam braucienu uz restorānu 2 reizes ... Ekskursijā uz Plitvices ezeriem un Krku. .. Varbūt, pāris reizes uz ūdens parku un uz akvāriju/okeanāriju... Tas arī viss... Respektīvi, ekonomiski atpūtīsimies. Es kasu galvu, cik minimums līdzi, lai neskaita ne santīma...? PS: Es saprotu, ka vairāk ir labāk nekā mazāk, bet tomēr ...
6 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 15 atbildes
Kur palikt uz vienu nakti ar telti (mežoņu) Splitas Horvātijas reģionā - tuvāk jūrai. Mēs braucam ar savu mašīnu.
7 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Horvātija Makarska, viesnīca Riviera 2*. Kurš nesen bija viesnīcā?
7 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Cik maksā wifi dienā un dalība sporta zālē uz nedēļu? Smilšaina pludmale blakus viesnīcai – vēl vajag peldēšanas čības?
7 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Labdien, vēlos pārcelties uz Horvātiju uz pastāvīgu dzīvi. Sākumā es vēlētos dažus mēnešus izpētīt. Kāds ir lētākais veids, kā to izdarīt tūristam? Paldies jau iepriekš, Natālija
7 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 8 atbildes
Petrovacā, Melnkalnē, ir labs augļu un dārzeņu tirgus, veikali un veselības taka pār jūru. Horvātijā viņi atradās Amarinā pie Rovinjas. Bez mašīnas tur grūti dabūt pārtiku. Vietējais veikals ir dārgs, un izvēle ir ierobežota.
7 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 4 atbildi
Kāds ir labākais veids, kā nokļūt Hvaras salā no Trogiras, Hvarai nebūs daudz laika, kas ir jāredz?
8 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 1 atbildi
Es nopirku ceļojumu uz Horvātiju no Join Up, un tad izlasīju atsauksmes par šo tūroperatoru, un man mati cēlās stāvus. Kā es varu kontrolēt viesnīcas rezervāciju, kas man jāpieprasa no tūrisma aģenta, lai pārliecinātos, ka viesnīca ir rezervēta man, kā arī par aviobiļetēm
8 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 7 atbildes
Parādīt vairāk »
Visi jautājumi
AAE
vēl