Jautājumi par HeraklionaViesnīcas izvēle

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Herakliona
Vai man vajadzētu ņemt līdzi savus pludmales dvieļus? Ja tā ir tikai ķīla, tad tas ir normāli
6 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 4 atbildi
Iesakiet viesnīcu Krētā ar ēdienu, kas piemērots viena gada vecumam. Budžets: 2000 eiro 3 pieaugušajiem un bērnam 1 gads. Izbraukšana augusta beigas - septembra sākums.
7 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 4 atbildi
Būsim 7 cilvēki: Sieviete ar meitu un mazmeitu; Esmu pensionāre un 3 sievietes. Divos 2-istabu apartamentos: vai varam, vai ir citas iespējas?...)
8 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 5 atbildes
Ceļojot vienmēr vedu kaut ko krievisku viesnīcu administratoriem vai īpašniekiem. Iečekojoties dodu vai nu šokolādi, šņabi, suvenīru. Ko jūs ieteiktu grieķu dāvanai?
9 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 5 atbildes
Cienījamie vietnes apmeklētāji, palīdziet man izlemt, pastāstiet man, lūdzu. Esam trīs jaunieši, gribam jautru naktsdzīvi, labu pludmali un ne dārgu. Apskatām Grieķijai piemērotas vietas, bet atkal tikai 2 zvaigznes, šaubāmies. Pastāstiet man par viesnīcu vai varbūt citu kūrortu vai pat citu valsti. Man patika IRO HOTEL par cenu paldies jau iepriekš
10 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 12 atbildes
Bērni 2 un 4,5 gadi, viesnīca ir augsta un vai teritorijā ir caurvēja? Vai jūras ūdens temperatūra būs ērta bērniem? Vai ir apsildāms baseins bērniem? Kurā ēkā labāk rezervēt istabu?
10 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Viesnīcas Nostos un Niros apartamenti. Kas bija, vai jūs ieteiktu šīs viesnīcas. Ko labāk izvēlēties vai labāk izvēlēties citu viesnīcu atvaļinājumam septembrī. Es vēlētos budžeta ierīci ar mini virtuvi un vairākām nepieciešamajām infrastruktūrām.
11 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 4 atbildi
Kā Krētā ir ar zālēm?
11 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 7 atbildes
Vai Capsis Enteral Oasis ir laba viesnīca? Kāda ir pludmale? Kā ir ar ēdienu? Skaitļi? Ceļojam ar bērniem - vienam 7 gadi, otram 4 mēneši, negribu kļūdīties ar izvēli.. Vai arī ieteikt ko labu. Pateicos jau iepriekš.
11 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
Ja kāds diētisks ēdiens? Vai ir iespējams iegādāties vai iznomāt bērnu ratiņus viesnīcā vai tās tuvumā? Kāda šobrīd ir faktiskā ūdens temperatūra jūrā un baseinā? Paldies. mana adrese ir [email protected]
11 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
telpu apraksts atsevišķā ēkā, un ēkas apraksts, vēlams fotogrāfijas
11 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Labdien visiem! Gribu pajautāt tiem, kas ir bijuši par. Krēta - bērnam 11,5 gadi (meitene, kurai patīk grieķu mīti) būs interese par ekskursijām vai nē? Un kādas ir labākās ekskursijas? Liels paldies jau iepriekš!!! :)))
11 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 4 atbildi
Pastāsti man, kurš 2012. gadā bija Horizon Beach 3*. Pirmo reizi gribam lidot uz Grieķiju maija brīvdienās. Bet ir daudz negatīvu atsauksmju. Pirms tam 5* atpūtāmies Turcijā un Ēģiptē. Vai varat ieteikt kādas citas viesnīcas?
11 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Parādīt vairāk »