Sheriff Hot 2*– Atsauksmes

1
Novērtējums 4.010
pamatā
1 atsaukt
4.0 Numurs
5.0 apkalpošana
4.0 Tīrība
1.0 Uzturs
8.0 Infrastruktūra
Ģimenes pārvaldīta gulta un brokastis. Viesnīca atrodas Londonas ekskluzīvā SW1 centrā, netālu no Bekingemas pils, vietējiem teātriem, godalgotiem restorāniem, Karaliskajiem parkiem un lieliskām iepirkšanās zonām, piemēram, Naitsbridžas. un Oksfordstrītā. Viesnīca atrodas pastaigas attālumā no autobusu, metro, vilcienu un Viktorijas autoostas, kas nodrošina galvenos transporta savienojumus, tāpēc Londonas galvenie tūrisma objekti, iepirkšanās rajoni, restorāni un naktsdzīve atrodas tikai dažu soļu attālumā.Vairāk →
аватар ampion
 •  apceļots 1 mēnesis atpakaļ
Novērtējums 4.0
Viesnī ca Sheriff Uzturē jā s trī s naktis 2024.  gada martā . Grū ti runā t par izmaksā m, ja cenas un kvalitā tes ziņ ā tas ir dā rgi, no otras puses, š is ir Londonas centrs! Pati viesnī ca ir maza, nav ne reģ istratū ras, ne vestibila kā tā da, pie ieejas ir neliels logs un divas ieejas istabā s. … Tomēr ▾ Viesnī ca Sheriff

Uzturē jā s trī s naktis 2024.  gada martā . Grū ti runā t par izmaksā m, ja cenas un kvalitā tes ziņ ā tas ir dā rgi, no otras puses, š is ir Londonas centrs!
Pati viesnī ca ir maza, nav ne reģ istratū ras, ne vestibila kā tā da, pie ieejas ir neliels logs un divas ieejas istabā s. Man bija 44. istaba un tā atradā s augš ē jā stā vā (55 pakā pieni uz augš u un attiecī gi par liftiem nav ne runas). Istaba bija paredzē ta trī s personā m, un tajā bija divas vienvietī gas gultas un viena divvietī ga. Viens krē sls! Pie sienas piestiprinā ts neliels galdiņ š , pie tā ir rozetes, USB, uz tā tē jkanna un fē ns. Bija tikai viens tē jas maisiņ š , bet kafijas un cukura bija daudz. Neliels skapis jakā m (mē teļ a garums neatbilst), un tajā ir vē l divas rozetes. Spogulis un TV. Ir arī naktsgaldiņ š ar divā m atvilktnē m. Istabā bija seifs, bet tas nedarbojā s (baterijas nebija, bet man tas nebija vajadzī gs, tā pē c tas mani netraucē ja, tā pat kā televizora tā lvadī bas pults bez akumulatora).
Tualete un darba dvieļ u ž ā vē tā js, duš as kabī ne ar divā m duš ā m, duš as ž eleja un ziepes pudelē s, nekas cits no higiē nas precē m. Viss ir ļ oti pieticī gs. Ir auksts, un mē ģ inā jums pagriezt akumulatora regulatoru nedeva panā kumus. Bet grī da ir silta un sanitā rajā telpā arī silts. Tī rī š ana netika veikta, un par to ir informā cija.
Brokastis var ieturē t iestā dē pā ri ielai, tač u labā k tur rezervē t iepriekš . Pieejams WiFi. Par personā lu ī sti neko nevaru pateikt, jo neesmu daudz saskā ries.
No mī nusiem:
- nefunkcionē još s seifs un pults;
- nokrī tot no televizora stiprinā juma;
- lifta trū kums;
- skats no loga uz pagalmu;
- brokastu trū kums;
- numura zī me ir bojā tā stā voklī (nobruž ā ta krā sa, sarū sē jis USB);
Plusi:
- ē rta atraš anā s vieta klusā rajonā piecu minū š u gā jiena attā lumā no Viktorijas stacijas;
- ir Eiropas kontaktligzda;
- siltā grī da;
- darbojas dvieļ u ž ā vē tā js.
Европейская розетка Ржавые USB Есть чайник и фен Маленький шкаф Минимум Хорошо Вид из окна Требует ремонт


Vēl nav jautājumu
Uzdod jautājumu par viesnīcu
sazinieties ar ekspertiem un saņemiet atbildes
tuvāko stundu laikā.
VIESNĪCU EKSPERTI
Atrakcijas
Britu muzejs
Novērtējums 9.7
Lielbritānija, Londona
Arhitektūra, Muzeji, Stats
Londonas metro
Novērtējums 9.5
Lielbritānija, Londona
Transports

Семейный отель типа «постель и завтрак».

Отель находится в самом сердце эксклюзивного лондонского района SW1, в двух шагах от Букингемского дворца, местных театров, отмеченных наградами ресторанов, Королевских парков и великолепных торговых районов, таких как Найтсбридж. и Оксфорд-стрит.

Отель находимся в нескольких минутах ходьбы от автобусных станций, станций метро, поездов и автобусов Виктория с основными транспортными узлами, поэтому основные туристические достопримечательности Лондона, торговые районы, рестораны и ночные клубы находятся всего в нескольких шагах.

Telpu apraksts

Отель «Шериф» предлагает номера с ванными комнатами, 26-дюймовыми ЖК-телевизорами и бесплатным Wi-Fi. Все номера оборудованы кроватями с пружинами карманного типа и мощной душевой системой Grohe. В ванной комнате имеются полотенцесушители, антизапотевающие зеркала и бесплатные туалетно-косметические принадлежности. В каждом номере есть принадлежности для чая/кофе.

Adrese 115 Warwick Way, Victoria, London, SW1V 4HT
Tālruņi: +44 (0)207 834 0134
Tīmekļa vietne: Sheriff Hot
FAQ