Jautājums o Spānija

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu
1075 abonenti tiks
informēti par problēmu
Interesanti jautājumi

Saistīts jautājums «Vispārīgi jautājumi»
La Pineda - iet vai neiet?Vai industriālais rajons ir tālu?
Dodos uz Spāniju uz Kostadoradu, lai šogad dotos uz La Pineda. Ir viesnīcu piedāvājumi Estival Park 4 * un La Hacienda 4 *. Pastāstiet, kurš bija 1) vai vispār ir vērts doties uz La Pineda ( viņi saka, ka tuvumā ir industriālā zona, cik tuvu)? 2) vai tiešām tagad pie Estival Park notiek būvniecība (pat paši tūroperatori attur iet uz turieni) un ir ļoti skaļš? 3) vai La Hacienda tiešām ir tik maza un garlaicīga viesnīca? 4) Vai ir izdevīgi īrēt auto un kur to vislabāk izdarīt? Paldies jau iepriekš!
Tulkots automātiski no krievu valodas. Skatīt oriģinālu
Abonēt
1 abonents  • prasīja 2007-07-0317 gadiem atpakaļ
Atbildes  •  4
аватар adameve
pagājušajā gadā Estival Parkā ilgi pulcējās tūristi, kā rezultātā viņi to ilgi neapstiprināja un aizbrauca uz La Pineda pili, ieradās laimīgi kā ziloņi. Abas viesnīcas strādā pēc "viss iekļauts" principa, un sīkākas atsauksmes varat lasīt aida.ru, ja vēl neesat tur bijuši...
аватар eakor
Sveiki!
Kontinentālā Spānija kopumā neatšķiras ar ekoloģisko tīrību, bet, ja jūs dodaties, labāk izvēlēties Costa del Sol.
Attiecībā uz būvniecību - ņemiet vērā tūrisma operatoru ieteikumus. Nu, ja viņi paši jūs attur no došanās, tas nozīmē, ka parasti nav ...
Turpinājums nākamajā ziņojumā, zīmes beidzas ...
аватар eakor
Es turpinu.
Būtībā visas viesnīcas Eiropas kūrortos ir mazas un klusas, nevajag salīdzināt ar Turciju un Ēģipti, Eiropā rosība ir cita. Patiešām, par La Hacienda analizējiet atsauksmes par dažādām ceļojumu vietnēm.
Ja atvaļinājuma laikā gatavojaties doties garos ceļojumos, ir izdevīgi ņemt automašīnu. Auto nomu varat izsniegt gan pie sava tūroperatora, pērkot ceļojumu, gan uz vietas - ar gida palīdzību vai patstāvīgi jebkurā nomas birojā, to ir vairāk nekā pietiekami.
аватар qqq85
paldies visiem par ātrajām atbildēm :)
iemiesojums
Atbildiet uz citiem jautājumiem par Spānija
Pievienojiet fotoattēlu
Notiek ielāde...
Fotoattēls ir augšupielādēts
×
Visi jautājumi
AAE
vēl