Ē diens ir neslavē jams! Personā ls brī niš ķ ī gs, spā ņ i ļ oti cenš as parū pē ties par ciemiņ iem! Vienai meitenei no mū su viesnī cas bija problē mas ar duš u, es viņ ai palī dzē ju, sazinoties ar reģ istratū ru, jo. viņ a nezinā ja valodu. Viņ a man vakarā stā stī ja, ka kamē r viņ a vakariņ oja, viss esot salabots.
Televizors mums nederē ja, bet tur tas nav vajadzī gs, jo. viņ i ieradā s istabā tikai mazgā ties un gulē t)) Mē beles, lai arī vecas, bija piemē rotas atpū tai. Mē s pat dotos uz š o viesnī cu otro reizi.