El Montiboli Hotel 5*– Atsauksmes

5
Novērtējums 9.610
№1 viesnīcas reitingā Kosta Blanka
9.6 Numurs
10.0 apkalpošana
9.8 Tīrība
10.0 Uzturs
10.0 Infrastruktūra
Viena no greznākajām un prestižākajām viesnīcām Valensijas piekrastē, El Montiboli ir pārsteidzošs modernāko kūrorta pakalpojumu un komforta tendenču iemiesojums. Viesu uzmanībai tiek piedāvāts plašs iespēju klāsts patīkamai atpūtai. Lieliski iekārtoti numuriņi. 2010. gadā tika veikts kapitālais remonts, celts 1968. gadā austrumu arābu stilā ar neregulārām formām un dažāda augstuma torņiem un minaretiem. Viesnīcu ķēde: Hoteles Servi Group.Vairāk →
аватар e-zemina
 •  apceļots 10 gadiem atpakaļ
Novērtējums 10.0
Sveiki, septembra otrajā pusē atpū tā mies viesnī cā un tik brī niš ķ ī gu laiku negaidī jā m. Viesnī ca ir ļ oti nomaļ a, atrodas ļ oti skaistā vietā , augstumā (tā tad elpu aizraujoš i skati). Mums ļ oti patika viesnī cas apdare, apgaismojums, viesnī cas ļ oti savdabī gā augu vide, kā arī skaistais bā rs, restorā ns, terase virs jū ras. … Tomēr ▾ Sveiki, septembra otrajā pusē atpū tā mies viesnī cā un tik brī niš ķ ī gu laiku negaidī jā m. Viesnī ca ir ļ oti nomaļ a, atrodas ļ oti skaistā vietā , augstumā (tā tad elpu aizraujoš i skati). Mums ļ oti patika viesnī cas apdare, apgaismojums, viesnī cas ļ oti savdabī gā augu vide, kā arī skaistais bā rs, restorā ns, terase virs jū ras. Nevainojama tī rī ba un ļ oti draudzī gs personā ls (pā rsvarā visi jauni un jauki). Viesnī cas direktore, kas mā cā s krievu valodā , bija uzjautrinā ta : ). Lieliska ē dienkarte, svaigā kā s jū ras veltes, gaļ a, augļ i. . .
izcili vī ni. Kopumā tas bija lieliski, un mē s vē lē tos atgriezties, ja iespē jams.
аватар dmitkov70
 •  apceļots 10 gadiem atpakaļ
Novērtējums 10.0
Labdien! Dzī voju Montiboli jau vairā k kā gadu, salī dzinot ar pirmo reizi, viesnī ca ir bū tiski uzlabojusi savu lī meni. Pirmkā rt, viesnī ca piesaista ar savu atraš anā s vietu un struktū ru, kas padara to atš ķ irī gu no ierastajiem tū risma kompleksiem. … Tomēr ▾ Labdien! Dzī voju Montiboli jau vairā k kā gadu, salī dzinot ar pirmo reizi, viesnī ca ir bū tiski uzlabojusi savu lī meni. Pirmkā rt, viesnī ca piesaista ar savu atraš anā s vietu un struktū ru, kas padara to atš ķ irī gu no ierastajiem tū risma kompleksiem. Visos viesnī cas punktos varat izmantot Wi-Fi, lai jū s varē tu viegli apvienot atpū tu ar darbu. Spa tika atjaunots pirms diviem gadiem un tagad nav par ko sū dzē ties. Serviss, virtuve, apkalpoš ana, pludmales un viss pā rē jais uz stabila zvaigž ņ u piecinieka : ) Man labā kā viesnī ca Kosta Blankā !
аватар Yuliap
 •  apceļots 10 gadiem atpakaļ
Novērtējums 10.0
Man ir pienā kums anulē t viesnī cas Montiboli abonementu. Esmu tur kopš jū lija beigā m. Skaista viesnī ca ar lielisku apkalpoš anu. Ļ oti forš a viesnī cas atraš anā s vieta. Sā kumā bijā m nobaž ī juš ies par nū distu pludmali, bet kā izrā dī jā s, tā ir nedaudz nomaļ a un tā kā viesnī ca ir ļ oti augstu, tad neko nevar redzē t : ) Izsmalcinā ts restorā ns, un vispā r viss kā rtī bā , es vienkā rš i Vē los piebilst, ka mans vī rs izbaudī ja viesnī cas ē dienu kā nekad agrā k (slimst ar celiakiju, parasti nekad nav apmierinā ts), tač u š ī viesnī ca piedā vā izcili daudzveidī gu ē dienkarti, ī paš i cilvē kiem ar š o stā vokli. … Tomēr ▾ Man ir pienā kums anulē t viesnī cas Montiboli abonementu. Esmu tur kopš jū lija beigā m. Skaista viesnī ca ar lielisku apkalpoš anu. Ļ oti forš a viesnī cas atraš anā s vieta. Sā kumā bijā m nobaž ī juš ies par nū distu pludmali, bet kā izrā dī jā s, tā ir nedaudz nomaļ a un tā kā viesnī ca ir ļ oti augstu, tad neko nevar redzē t : ) Izsmalcinā ts restorā ns, un vispā r viss kā rtī bā , es vienkā rš i Vē los piebilst, ka mans vī rs izbaudī ja viesnī cas ē dienu kā nekad agrā k (slimst ar celiakiju, parasti nekad nav apmierinā ts), tač u š ī viesnī ca piedā vā izcili daudzveidī gu ē dienkarti, ī paš i cilvē kiem ar š o stā vokli. Ļ oti jauks, izpalī dzī gs personā ls! !
аватар katiazvet
 •  apceļots 10 gadiem atpakaļ
Novērtējums 9.0
Jū lija vidū atpū tā s, rezervē ja numuru tieš i viesnī cā . Tas izrā dī jā s daudz izdevī gā k nekā ar starpnieku starpniecī bu. Viesnī ca ir lieliska, man tā vienkā rš i patī k. Jū lijs Spā nijā ir karstā kais mē nesis, tač u, tā kā viesnī ca atrodas virs jū ras, visu laiku pū š jū ras vē jš . … Tomēr ▾ Jū lija vidū atpū tā s, rezervē ja numuru tieš i viesnī cā . Tas izrā dī jā s daudz izdevī gā k nekā ar starpnieku starpniecī bu. Viesnī ca ir lieliska, man tā vienkā rš i patī k. Jū lijs Spā nijā ir karstā kais mē nesis, tač u, tā kā viesnī ca atrodas virs jū ras, visu laiku pū š jū ras vē jš . Patika ā ra baseins, pavadī ju tur visu dienu. Viesnī ca tieš ā m ir ļ oti romantiska.
аватар kortmagor
 •  apceļots 10 gadiem atpakaļ
Novērtējums 9.0
Lieliska viesnī ca, kas atrodas uz klints starp divā m pludmalē m. Ē rts ar vieglu, arā bu piesitienu. Bufete brokastī m, pusdienā m un vakariņ ā m, ko pasū tā t no ē dienkartes. Virtuve ir lieliska, to gatavo slavens š efpavā rs. Restorā ns ar super skatu uz jū ru, ir arī atvē rta terase. … Tomēr ▾ Lieliska viesnī ca, kas atrodas uz klints starp divā m pludmalē m. Ē rts ar vieglu, arā bu piesitienu. Bufete brokastī m, pusdienā m un vakariņ ā m, ko pasū tā t no ē dienkartes. Virtuve ir lieliska, to gatavo slavens š efpavā rs. Restorā ns ar super skatu uz jū ru, ir arī atvē rta terase. Ļ oti romantiska apkā rtne: palmas, kaktusi, tropu koki, ļ oti skaists nakts apgaismojums. Telpas ir pilnī bā aprī kotas. Tā kā viesnī ca atrodas uz klints, no jebkuras vietas paveras ļ oti skaisti skati. Ir SPA, tenisa korti, bā rs. Vakaros patika izklaides š ovi. Apkalpojoš ais personā ls ir ļ oti uzmanī gs un draudzī gs. Jauka uzturē š anā s, sieva ir iemī lē jusies š ajā viesnī cā !


Vēl nav jautājumu
Uzdod jautājumu par viesnīcu
sazinieties ar ekspertiem un saņemiet atbildes
tuvāko stundu laikā.
VIESNĪCU EKSPERTI
Atrakcijas
Ifahas klints
Novērtējums 10.0
Spānija, Kosta Blanka
Atpūta, Daba
Santabarbaras forts
Novērtējums 10.0
Spānija, Kosta Blanka
Arhitektūra, Stats

Один из самых роскошных и престижных отелей побережья Валенсии, El Montiboli является изумительным воплощением самых передовых тенденций в сфере современного курортного сервиса и комфорта. Вниманию гостей представлен широкий выбор возможностей для приятного досуга. Великолепно декорированные номера. Капитальный ремонт проведен в 2010 г, построен в 1968 году в восточно-арабском стиле с неправильными формами и различной высотой башен и минаретов. Сеть отелей: Hoteles Servi Group.

Atrašanās vieta На окраине рыбацкого поселка Вильяхойоса, в окружении пляжей и красивых садов. Расстояние до Бенидорма составляет 8 км, а до Аликанте – 32 км.
Pludmales apraksts В прибрежной курортной зоне, в нескольких метрах от пляжа.
 • 1. rinda
Viesnīcā

Терраса для загара, доставка прессы, отопление, курение на всей территории отеля и в номерах запрещено, кондиционер, круглосуточная стойка регистрации, камера хранения багажа, обслуживание номеров, услуги по глажению одежды, люкс для новобрачных, факс/ксерокопирование, услуги по продаже билетов, снэк-бар, завтрак в номер, размещение домашних животных допускается (данная услуга может быть платной.) В ресторане Emperador вам предложат блюда по меню, которые могут быть приготовлены в присутствии клиента. По запросу для гостей с целиакией предлагается специальное меню. Также предусмотрены дегустационные меню.

 • autonoma
 • droši
 • bezmaksas wi-fi
Bērniem Детские кроватки предоставляются по запросу. Требуется подтверждение со стороны отеля о предоставлении данной услуги.
Izklaide un sports Сауна.
 • Spa vai labsajūtas centrs
 • sauna/vanna/hammam
 • sporta zāle
Telpu apraksts

85 номеров категории Junior Suite, Double Colonial, Double Moderna, Double Romántica.

Istabās

 • ванная комната с феном

 • телефон

 • телевизор

 • кондиционер

 • минибар

 • центральное отопление

  • vanna/duša
  • fēns
  • gaisa kondicionieris
  • kabeļtelevīzija/satelīttelevīzija
  • tālrunis
  • interneta wi-fi (ne visās istabās)
  • modināšanas pakalpojums
  • balkons/terase
  • čības un peldmētelis (ne visās istabās)
 • Adrese Partida El Montiboli, s/n, 03570 Villajoyosa.
  Tālruņi: + 34 96 589 02 50
  + 34 96 589 38 57
  Tīmekļa vietne: El Montiboli Hotel
  FAQ