Jautājumi par TabaEkskursijas

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Taba
5 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 1 atbildi
Pastāstiet man šo jautājumu... Ja atrodaties Sinaja pussalā un neceļojat ārpus tās, jūs nevarat iegādāties Ēģiptes vīzu a/ostā. Bet kā ir ar ceļojumu ekskursijā (tūrē) uz Izraēlu no Tabas? Ir skaidrs, ka jums ir nepieciešama Izraēlas vīza. Bet kā ir ar Ēģiptes vīzu, jo patiesībā jūs atstājat Ēģipti (Sinajas p / sala). Vai šajā gadījumā man ir jāiegādājas Ēģiptes vīza?
9 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 4 atbildi
Vai uz Izraēlu ir iespējams doties pašiem, bez ekskursiju grupas? Ja kādam ir pieredze, lūdzu, pastāstiet man.
9 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 5 atbildes
Lūdzu, konsultējieties ar uzticamu vietējo ceļvedi (ne no Pegasus vai ceļojumu aģentūrām) par ceļojumu uz Izraēlu. Koordinātas var šeit vai PM. Paldies jau iepriekš.
10 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 9 atbildes
Novembra beigās vēlamies atpūsties Tabā ar draugu. Protams, apmeklējiet Izraēlu. Kur un kā rezervēt ekskursiju, cik tas maksās?
10 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 7 atbildes
gaidu jūsu atbildi, paldies jau iepriekš
11 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 9 atbildes
Sakiet, kur INTERCONTINENTAL TABA HEIGHTS RESORT 5 * (TABA) var pasūtīt niršanu un citas jūras ekskursijas?
11 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 6 atbildes
Ēģiptē plānoju atpūsties 5 dienas (taba). Tad man ceturtdien jāšķērso robeža un vakarā jāierodas Tiberiasā (Erusalim). Tur mani gaidīs mūsu svētceļnieku grupa no Krievijas, pie kuras tad palikšu 6 dienas. KĀ man ir labāk šķērsot robežu, lai norādītajā laikā satiktos ar grupu Jeruzalemē?
11 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 6 atbildes
Es došos uz šo viesnīcu 14. datumā
11 gadiem atpakaļ  •  8 abonenti 10 atbildes
Man ir ļoti slikts vestibulārais aparāts, un es gandrīz nevaru izturēt piķi. Pateicos jau iepriekš
11 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 16 atbildes
Pastāsti man, vai ir iespējams doties ekskursijā uz Jeruzalemi no vietējā tūrisma operatora? Un vai tas nav bīstami? Ja nē, kur ir labākā vieta, kur iegādāties ceļojumu?
12 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 6 atbildes
Šķērsojot robežu saviem spēkiem un, ja iespējams, tad ko var apskatīt un iegādāties Eilatā?
12 gadiem atpakaļ  •  10 abonenti 20 atbildes
Cik ilgs laiks nepieciešams, lai nokļūtu no Šarmas lidostas uz Tabu?
12 gadiem atpakaļ  •  8 abonenti 15 atbildes
Būsim Hilton viesnīcā no 13.09 līdz 23.09 Braucam ekskursijā uz Izraēlu Kurā vietējā uzņēmumā labāk pirkt biļetes?
12 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 6 atbildes
Viesnīcas izvēle ceļojumam uz Tabu. Kūrorta izvēle tiek veikta, aprēķinot ceļojumu uz Izraēlu. Izskatījās, kūrorts mazs, tikai dažas viesnīcas. Kur Tabā jūs varat ātri un ātri atrast vietējās tūrisma aģentūras pēc ierašanās, ja ekskursijas cena no viesnīcas ceļveža jums nav piemērota?
12 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 8 atbildes
Viņi forumos raksta, ka Pegasus gidi atklāti draud nepamest kūrortu, ja jūs dodaties ekskursijās uz Izraēlu nevis no viņiem, bet no vietējiem iedzīvotājiem.
12 gadiem atpakaļ  •  16 abonenti 51 atbildi
Sakiet, lūdzu, vai kāds no Ēģiptes 2012. gadā bija devies ekskursijā uz Izraēlu, vai pastāv briesmas valstī notiekošo nemieru un saspīlēto valstu attiecību dēļ? Paldies!
12 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 9 atbildes
kas zin, lūdzu atbildiet. Paldies.
12 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 6 atbildes
Cena. No kā vai no kā baidīties.Iespaidi.
12 gadiem atpakaļ  •  10 abonenti 11 atbildes
Pastāstiet lūdzu kā var nokļūt no Sofitel līdz kontrolpunktam ar Izraēlas robežu,ļoti gribu apmeklēt Eilatu.Vai tur brauc kāds maršruta autobuss vai cik maksā taksi(ja protams).Bijām gadā Movenpick, lai mēs tur varētu aizbraukt, tas bija 3 minūtes ar kājām, bet no Sofitel es izdomāju, ka tas būs apmēram 7 kilometri.
12 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 4 atbildi
Maksa par bērnu kā uz pieaugušo?
12 gadiem atpakaļ  •  8 abonenti 13 atbildes
Interesē atsauksmes par ekskursijām nevis no tūroperatoriem, bet vietējiem un kontaktiem.
12 gadiem atpakaļ  •  10 abonenti 19 atbildes
Kādi dokumenti tiek aizpildīti, šķērsojot Ēģiptes robežu ar Izraēlu un atpakaļ. Un arī kāda nauda tiek maksāta šajā muitas postenī. Ikviens, kurš ir izgājis šo procesu, lūdzu, atbildiet.
12 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 6 atbildes
Sveiki! Pastāstiet man, lūdzu, kā jūs varat nokļūt no Tabas uz Kairu 2012. gada janvāra sākumā ... Vai ir tieša lidmašīna no Tabas uz Kairu, vai ir ērtāk braukt ar tiešo autobusu?
13 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
Vai ir svarīgi kurā dienā apmeklēt Jeruzalemi?Gribam sestdien doties ekskursijā?!
13 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 10 atbildes
Dzirdēju, ka nākamnedēļ ebreju brīvdienas, vai šajā laikā ir vērts doties ekskursijā uz Izraēlu?
13 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
Sveiki. Interesē ekskursijas uz Izraēlu un Petru no Tabas. Patiesībā mēs gribam uz turieni lidot viņu dēļ. Bet es sāku lasīt ziņas. Kaut kas bija biedējošs. Vai ir kāda pirmavota informācija par to, kas tagad ir Tabā ar ekskursijām? Vai viņi brauc, tas ir bīstami – tas nav bīstami. Varbūt kāds tikko atbraucis.Plānojam lidot 25.oktobrī.
13 gadiem atpakaļ  •  9 abonenti 13 atbildes
Parādīt vairāk »