Jautājumi par TabaCeļojumu aģentūras un operatori

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Taba
Laba diena, pastāsti, kā tagad darbojas Anex tūre, citādi atsauksmes ir ļoti daudz un 98% sliktas, BET tās visas ir 2-3 gadus vecas. Pastāsti man, pretējā gadījumā es lidošu viena ar diviem bērniem 12 gadus vecs un 1 gads, es neesmu kaprīzs, bet es negribētu sabojāt pārējās dienas.
11 gadiem atpakaļ  •  8 abonenti 13 atbildes
irina951000 Šodien 15:05 pastāstiet man, kura ir labākā vietējā tūrisma aģentūra, lai dotos uz Izraēlu un Jordāniju. Gaidu atbildi TIKAI no īstiem tūristiem. Es lasīju sliktas atsauksmes par Sinai Travel un Ibrahim, kas manī vairs nerada pārliecību, lai gan, kad sākās mani meklējumi, es domāju, ka iziešu uz Sinai Travel
12 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 15 atbildes
kas izmantoja vietējo aģentūru pakalpojumus? vai arī ar gidiem viesnīcā ir labāk un drošāk?
13 gadiem atpakaļ  •  8 abonenti 8 atbildes
Sakiet man, lūdzu, vai ir vērts doties ekskursijās no Ibrahima no Saif Tours?
13 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 5 atbildes
Es no Pegasus paņēmu ekskursiju uz Ēģipti, biju ļoti sarūgtināts, izlasīju visas briesmīgās atsauksmes par viņu. vai tas ir tik slikti? Kā uzzināt, vai ir mainījies izbraukšanas laiks no Kijevas, un kā sevi apdrošināt, lai laicīgi izbrauktu no Ēģiptes, jo lasīju, ka bieži maina izbraukšanas laiku un par to neziņo
13 gadiem atpakaļ  •  12 abonenti 17 atbildes
Pastāsti man, cik droši ir doties ekskursijā uz Izraēlu ar ekskursiju. autors Sinai Travel
13 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 8 atbildes
Kur pasūtīt ekskursiju uz Izraēlu un cik tā maksā pieaugušajam un bērnam?
13 gadiem atpakaļ  •  8 abonenti 7 atbildes
No 14/12 atpūtīsimies šajā viesnīcā un vēlamies doties uz Izraēlu, palīdziet man izlemt par tūrisma operatoru?
13 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 10 atbildes
Septembrī dodos uz Tabu un vēlos apmeklēt Izraēlu un Jordāniju.
14 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
Vai arī man no Šarmas jābrauc ar autobusu?
14 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 7 atbildes
kur tagad vislabāk lidot? Kāpēc tabu ir dārgāks? kur ir labākā jūra?
14 gadiem atpakaļ  •  11 abonenti 17 atbildes
Sanāca kopā ar sievu maija vidū Ēģiptē – Tabā. Galvenais mris ir ekskursijas un zivis apskatei. Pasaki man lūdzu : 1. Vai būs par karstu ekskursijām (Petra, Jeruzaleme)? Vai man vajadzētu pārtraukt grafiku un mēģināt izlauzties aprīlī? 2. Viesnīcas – Movenpick, Hilton, Radisson. s-ma AI. Kritēriji: jūras zivis, apkalpošana, ēdiens. Kam dot priekšroku? 3. Kā ir ar šo viesnīcu infrastruktūru un jūru pēc spēcīgajām lietavām? interesē jaunākās atsauksmes. Paldies visiem, kas atbildēja.
14 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 16 atbildes