Jautājumi par TabaViesnīcas izvēle

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Taba
kā viņi tiek baroti? vai tur ir koraļļi? kā ir ar niršanu - vai uz vietas ir niršanas centrs/niršanas cenas?
9 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 11 atbildes
Sveiki! Nepieciešama informācija no pirmavotiem! Kuras viesnīcas joprojām ir slēgtas? Ļoti interesē Taba Heights viesnīcas (marriott un inter) un Movenpick. Vai Tabas infrastruktūra (ielas, mājas, zālāji utt.) ir atjaunota?
10 gadiem atpakaļ  •  nav abonentu Nav atbilžu
Mēs ar vīru braucam uz Ēģipti pirmo reizi, pastāstiet, lūdzu, kā tur klājas ar apkalpošanu numurā, izklaidi jauniem pāriem bez bērniem, ko ņemt līdzi no cietzemes (ieskaitot personīgās higiēnas preces) un kur izdevīgāk ir iegādāties ekskursijas uz Izraēlu un citām, kā arī iegādāties suvenīrus. Jau iepriekš paldies
10 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 14 atbildes
Cena
10 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 5 atbildes
cik maksās brauciens diviem uz šo viesnīcu oktobrī??
11 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 8 atbildes
Dārgais, palīdziet man izvēlēties viesnīcu! 1. Skaista teritorija 2. Istabas nav vecas. 3.Koraļļi 4. Uzturs.
11 gadiem atpakaļ  •  11 abonenti 36 atbildes
šī nav pirmā reize Ēģiptē, un iepriekš kaut kā iztiku bez tām, bet es lasu atsauksmes un daudzi raksta, ka šādas čības ir ļoti vajadzīgas Tabu ...
11 gadiem atpakaļ  •  8 abonenti 7 atbildes
Помогите отпределиться с отелем. Выбрали курорт Таба т.к. цены на отели немного дешевле чем в Шарме. Каковы наши требования: 1. Море: хотелось бы, чтобы были кораллы и всякие интересные рыбки, желательно понтон. 2. Отель и территория: 1-я линия, тер-рия не обязательно большая, просто чтобы было уютно. 3. Еда: пусть все будет свежее, чтобы не было "приятных" неожиданностей. 4. Экскурсии: хотим посетить Израиль и Иорданию, но приобретать планируем у местных агентств (если можно, дайте координаты у кого Вы приобретали экскурсии и остались довольны). 5. Анимация не интересует. 6. Чтобы отношение к украинцам было нормальное. Если кто может посоветовать отель в Табе или не очень дорогую 5-ку в Шарме с вышеизложенными хотелками, будем благодарны.
12 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 5 atbildes
Pastāstiet kas atgriezās no Hiltones,cik jāpiemaksā par uzturēšanos villā?Kā gāja viesnīcā,ekskursijas,izraēlu apmeklējāt saviem spēkiem? Dodiet padomu, kur iegādāties kosmētiku?
12 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Sveiki. lūdzu, pastāstiet man dažas lietas: 1 - kāda ir situācija ar jūru galu galā? Vai ir viegli iekļūt īpašos apavos? cik tālu ir koraļļi no zivīm? 2 - pie ieejas jūras smiltīs, vai koraļļi? 3- vai pludmalē vai pie baseina ir bārs? vai tas strādā? 4 - vai viesnīca atļauj iepildīt ūdeni pudelēs no dzesētājiem? Paldies jau iepriekš.
12 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
Sveiki! Plānojam atvaļinājumu HYATT REGENCY TABA 5* viesnīcā. Vai interesējas par to, cik izturīgs ir ūdens no krāna telpā? Svešas smakas utt. Nokļuvām viesnīcās, lai arī 5 zvaigžņu, bet ar ļoti nepatīkamu ūdeni. Sīkums, protams, bet tomēr...
12 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 7 atbildes
Es gatavojos palikt šajā viesnīcā, es gribētu zināt, vai tur var būt ļoti garlaicīgi vienatnē.
12 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 4 atbildi
Labdien ! Mēs uz Ziemassvētkiem braucam uz Tabu, pastāstiet man, kuru viesnīcu izvēlēties ????? Paldies jau iepriekš !
12 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 4 atbildi
Es gribētu mazāku rifu
12 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 5 atbildes
Cienījamie eksperti! Vai varat pateikt, kurā viesnīcā, izņemot Movenpick, ir iekštelpu baseins? Mēs plānojam ceļojumu ziemā, un tas ir viens no galvenajiem faktoriem. Paldies jau iepriekš!
12 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
kā ar pārtiku
13 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 3 atbildi
Lūdzu, iesakiet izvēlēties labu viesnīcu Tabā
13 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 7 atbildes
Sakiet, lūdzu, ko izvēlēties: Tabu vai Šarms. Klīst baumas, ka uz Tabu nav tiešo lidojumu – visi lido caur Šarmu. Un es īsti nevēlos kratīties un, pats galvenais, zaudēt dārgo laiku autobusā uz 3-4 stundām. Izvēle krita uz Tabu tikai tāpēc, ka bija ekskursijas uz Jeruzalemi un Petru. Un tagad es domāju, kā būt. Uz šiem virzieniem ir pieejamas ekskursijas no Šarmas. Viņi saka, ka Šarmā rifs ir skaistāks. Ekskursijas, protams, atšķiras pēc cenas, bet ne daudz. Turklāt Šarmā ir vismaz civilizācija, bet Tabā viņi saka, ka civilizācijas nav. Ēģiptē būšu pirmo reizi.
13 gadiem atpakaļ  •  12 abonenti 16 atbildes
Vai varat, lūdzu, pastāstīt, vai ir ūdenspīpes bārs? Un plano vai bez maksas var pasūtīt ūdenspīpi?
13 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 5 atbildes
Kāds ir viesnīcas teritorijas lielums? Viņi raksta, ka tas ir liels, es gribētu precizēt skaitļos. Nekur internetā nevaru atrast :(
13 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 11 atbildes
pagājušajā gadā viņi lieliski atpūtās, un šogad viņi visur raksta, ka viesnīca ir kājā, bet vietējie saka nē. Kāpēc ir tā, ka?
13 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 50 atbildes
Dzimšanas dienas svinībām laulātam pārim ir grūti izvēlēties viesnīcu, esam ļoti pateicīgi visiem par atbildēm. Svētku galvenais akcents ir ceļojums uz Izraēlu, bet gribas arī ārpus brauciena izklaidēties gan "acīm, gan dvēselei"
13 gadiem atpakaļ  •  10 abonenti 12 atbildes
2010. gadā lidmašīnas lidoja tikai tabu, gājām šarmēt, bet kamikadzes šoferi mani biedē, bet šogad ja atkal ir tikai tabu, gribu palikt tur, kur zivis labākas?
13 gadiem atpakaļ  •  9 abonenti 11 atbildes
Sveiki palīdziet man izlemt, kur labāk rezervēt numuru - Hilton viesnīcā vai Nelson bungalo Ģimenes atvaļinājuma plānošana aprīlī Paldies.
13 gadiem atpakaļ  •  8 abonenti 8 atbildes
Tūroperatora piedāvātajās tūrēs martam nav piedāvājumu Aquamarine saulespuķu viesnīcai Tabā (Ēģipte). Vai viņš tagad ir slēgts?
13 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Sakiet lūdzu, vai istabās ir gludeklis, fēns, ziepes, šampūns, dušas želeja utt.?
13 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 4 atbildi
Parādīt vairāk »