Jauki, bet pārāk klusi

Rakstīts: 27 novembris 2013
Ceļošanas laiks: 3 — 14 novembris 2013
Kam autore iesaka viesnīcu?: Relaksējošām brīvdienām
Viesnīcas vērtējums:
7.0
no 10
Viesnīcu vērtējumi pēc kritērijiem:
Istabas: 8.0
apkalpošana: 9.0
Tīrība: 7.0
Uzturs: 6.0
Infrastruktūra: 8.0
Atgriezā s nesen. Rakstu atsauksmi, jo pats, izvē loties viesnī cu, pā rmeklē ju visu internetu.
Mē s ieradā mies 21:00. Ceļ š no Š armas ilga kā das 2.5 stundas, lai gan visur raksta, ka 3-3.5. Mū s uzreiz nosē dinā ja, neko papildus nemaksā jā m. Istaba 2120. Kas attiecas uz mani, tā ir pilnī gi normā la, plaš a. Viss strā dā ja. 3 krievu kanā li. Prieks par dzesē tā ja klā tbū tni katrā stā vā . Pagatavoja vakariņ ā s. Viņ š ir tur lī dz 10:30. Un, lū k, vē l viens, pa ceļ am no lidostas bū s pietura pie maza lielveikala. Gids teiks, ka tur viss ir lē tā k nekā viesnī cā . Tā pē c neticiet. Mē s nopirkā m č ī bas peldē š anai veikalā vestibilā par 4 USD, pludmalē tā s maksā.5. Vispā r veikalu tur praktiski nav, bet peldē š anai visu atradī si. Nav jē gas mainī t naudu, viņ i visur ņ em dolā rus. Teritorija maza, bet ja ir ar ko salī dzinā t, tī ra, kopta. Viņ i baro. . . nu. . . atradī si ko ē st, bet gandrī z visu laiku ir viens sortiments, variā cijas ļ oti niecī gas. Saule noriet aiz kalniem ap 4 pē cpusdienā , tā pē c izbraucā m 7.30, pabrokastojā m un devā mies uz pludmali. Pirmo dienu gulē jā m pie baseina, bet ū dens tajā man ir vē ss, ir nemitī ga cirkulā cija un nav laika uzkarst. Pludmalē ir sauļ oš anā s krē sli, to vienmē r ir pietiekami daudz, ir daudz ē nu, ja kā dam ir bail no saules, piemē ram, man. Sauļ ojies ar iedeguma eļ ļ u 6. Nekad nav dedzis. 7dien nodomā ju, ka vairs nevajag smē rē t un uzreiz izdegu. No rī ta pludmalē bija muš as, bet paņ ē mā m lī dzi ķ ermeņ a š ļ akatas no odiem, viss bija kā rtī bā . Telpā bija arī fumigators, odu maz, bet tomē r. . . Personā ls ļ oti draudzī gs, neuzbā zī gs. Apmeklē tā ji pā rsvarā ir pā ri vecumā no 40 lī dz 50 gadiem. Sā kumā bija daudz krievu, bet pē c 3-4 dienā m viņ i aizgā ja un ieradā s daudz vā cieš u, brazī lieš u, pā ris dienas bija arā bu ģ imenes, bet es tur neredzē ju nevienu skaļ u, kā saka. Tur ir skumji par jaunatni. Izklaides praktiski nav, kamē r krievi ir daudz, rī ko karaoke, kaut kā du diskotē ku, un tā programma bē rniem uz stundu kaut kur ir maza un viss, "sanatorija" salst.
Izklaidē jā mies ar masā ž ā m. Tas ir tas, ko es iesaku! Pludmalē meitenes taisa masā ž u, bet ja tur jū ties neomulī gi, tad vari pastā stī t un par to paš u naudu darī t spa centrā . Ļ oti kvalitatī va! Spa ir pieejams arī skaistumkopš anas salons. Kemals ir lielisks! taisa pedikī ru, veicu arī sejas masā ž u kompleksu ar maskā m. Tā tad tur viss ir kā rtī bā , bet pā rā k kluss. Man paš am nepatī k uzmā cī gs troksnis, bet tur tā ir pilnī ga relaksā cija. Ar bē rniem neieteiktu, bē rnu animā cijas kā tā das nav, bē rniem bū s garlaicī gi, un ieeja jū rā ir tik un tā . Peldē ties tur ir labi, bet pa dibenu staigā t nav iespē jams.
Tulkots automātiski no krievu valodas. Skatīt oriģinālu