Добрий деньМені підказали що в Марса Алам краще летіти на растущую луну, щоб не потрапити в повний місяць, так тоді там штормить. Хто про це щось знає?
Sveiki, dāņi, ieteica, ka Marss Alams labāk lido uz sacīkšu mēness, lai neiekļūtu pilnmēness, tāpēc viņš tiktu grauts. Kas par to kaut ko zina?
Sveiki, dāņi, ieteica, ka Marss Alams labāk lido uz sacīkšu mēness, lai neiekļūtu pilnmēness, tāpēc viņš tiktu grauts. Kas par to kaut ko zina?
2 abonents •
prasīja
2025-07-011 gadā atpakaļ