Jautājumi par Makadi līcisEkskursijas

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Makadi līcis
Labdien! Zinātāji, sakiet, lūdzu, ekskursijas uz ļoti labiem rifiem no Makadi. Aicinu ieteikt ekskursijas uz tiešām stāviem rifiem, nevis iesācējiem. Man ir liela pieredze snorkelēšanā Šarmā un Marsa Alam, ir ar ko salīdzināt. Paldies!
6 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 6 atbildes
Sveiki. Dodamies uz Sunrise Royal Makady Resort. Vai ir vietējie tūrisma aģentūru pārstāvji, jo zinu, ka viņi ir lētāki par operatoru. Būšu pateicīgs par kontaktiem
7 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
Vai no šejienes ir pieejamas ekskursijas uz Gīzas piramīdām? Mēs brauksim septembrī.
10 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 5 atbildes
Piektdien lidojam uz šo viesnīcu, sakiet, lūdzu, no kā labāk pirkt ekskursiju ar jahtu un kur? Un 9 gadus vecam bērnam maksā pilnā apmērā? Paldies jau iepriekš,,,
10 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 8 atbildes
braucam no 02.01. daudz jautājumu: 1. Kā šodien ir laiks, gaiss, jūra? 2. Kur Makadi ir iepirkšanās, kāda izklaide? 3. Kādas ekskursijas jābrauc, cik, no kā? 4. kā nokļūt Hurgadā, vai ir mikroautobuss/maksa, ja taksometrs - cik maksā, cik ātri. paldies jau iepriekš par atbildēm!
10 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 6 atbildes
Kādas ir ekskursijas un aktivitātes ārpus viesnīcas? Kur var doties un cik tas maksā? Kādi veikali atrodas tuvumā, vai ir iespējams iegādāties snorkelēšanas masku? Vispār šajā viesnīcā VISS interesē... PALDIES
12 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 7 atbildes
Es gribētu apmeklēt Luksoru...
13 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 4 atbildi
Labdien. Septembrī atpūšamies 4 cilvēku ģimenē. 2 pieaugušie 2 bērni 8 un 5 gadi, vēlos uzzināt vairāk par ekskursijām.
13 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 7 atbildes
Atbildēt var arī pa tālruni-8 499 731 64 96
13 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 1 atbildi
Un kādu ceļojumu jūs ieteiktu?
13 gadiem atpakaļ  •  11 abonenti 16 atbildes
Cik maksā ekskursija uz Luksoru no šīs viesnīcas ar tūrisma operatoru Coral (Sunmar)?
14 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 4 atbildi
Sveiki visiem atpūtniekiem! Es braucu uz Makadi līci kopš 2009. gada 18. aprīļa. Pastāstiet man, lūdzu, kuras ekskursijas ir labāk veikt un cik tās šogad maksā?
15 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 10 atbildes