Jautājumi par Makadi līcisLaikapstākļi un gadalaiki

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Makadi līcis
Sveiki! Mēs plānojam doties uz Stella Di Mare Beach Resort & Spa 5 * martā, precīzāk 9. martā. Sakiet, laika apstākļi mūs neapbēdinās? Liels paldies jau iepriekš!
5 gadiem atpakaļ  •  10 abonenti 14 atbildes
Februāra sākumā dosimies uz viesnīcu. Pirms tam bijām Al Nabil, vējš netraucēja, no tā kalni aizsedza, un viesnīca atradās lagūnā. Visu dienu peldējās. Kā klājas šajā viesnīcā? Vai man vajadzētu ņemt maskas ar snorkeliem, vai ir ko redzēt, es domāju koraļļus?
9 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 10 atbildes
Vai kāds zina, kādi laikapstākļi šobrīd ir? Lidojam 18. janvārī.
10 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 4 atbildi
Lūdzu pasaki man. Braucu ar mazdēlu no 2.01.14. Vai ir iespējams peldēties un vai ir apsildāms baseins. Ļoti uztraucos, ka nebūs iespējas redzēt zemūdens pasauli aukstās jūras dēļ.
10 gadiem atpakaļ  •  8 abonenti 9 atbildes
plūdmaiņu shēma pēc laika un augstuma
11 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 5 atbildes
Pastāstiet, lūdzu, kāda ir vidējā gaisa un ūdens temperatūra februāra otrajā pusē Makadi?
11 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 16 atbildes
Ēģiptē bijām 4 reizes: novembrī Šarmā un 3 reizes jūnijā un jūlijā Sal Hasheesh (starp Hurgadu un Makadi). Medūzas - nekad, neviena nav redzēta. Un tagad mēs vēlamies atpūsties Makadi (Iberotel Makadi Saraya Resort 5 *), tāpēc pārskatos ir sūdzības par medūzu pārpilnību. Varbūt tā ir sezonāla lieta? Es ļoti gribu, lai jūlijā viņi tur nebūtu... Kurš jūlijā devās uz šo apvidu, saki - vai jūs satikāt medūzas? Un kādā daudzumā?
12 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 5 atbildes
Šo viesnīcu skatos jau ilgu laiku, atsauksmes visur ir tikai pozitīvākās. Es došos maija beigās/jūnija sākumā. Pastāsti man, lūdzu, kas šajā gadalaikā bija Ēģiptē? Vai ir vērts vispār iet?
12 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 3 atbildi
Skaidrs, ka džemperi netraucē. Kā ar apaviem? Vai man vajadzētu ņemt līdzi apavus (kedas) vai arī var valkāt sandales? Braucam ziemas apavos, domāju, ka tur var pāroties pat vakarā. Un es negribu nēsāt pārāk daudz. Tie, kas zina, lūdzu, pastāstiet man :)
12 gadiem atpakaļ  •  8 abonenti 9 atbildes
Zinātāji, sakiet, kuras no viesnīcām ir bezvējš Makadi? Vai šī teritorija vispār ir tā vērta? Mēs plānojam brīvdienas aprīlī. Vai šomēnes laiks ir ērts peldēšanai un sauļošanai (ceļojam ar bērniem)?
12 gadiem atpakaļ  •  8 abonenti 10 atbildes
1) pliiz, pc iespjas detalizti par laikapstkiem novembrī. 2) kādas ekskursijas, izklaides jūs ieteiktu? 3) Vai uz vietas ir veikali? Kuru?
13 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 6 atbildes
Parādīt vairāk »