Jautājumi par HurgadaDokumenti un apmales

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu
TOP 5 pazinēji Hurgada
pēc 30 dienu laikā atbildēto jautājumu skaita
1
аватар
Atbildēja uz 1 jautājums
2
аватар
Atbildēja uz 1 jautājums


Vairāk par Hurgada
Četri vīzu bankas logi bija tukši, un milzīga 3 lidmašīnu rinda stāvēja pie operatoru kasēm, kur viņi bezkaunīgi stūma vīzas par 27-28 dolāriem un pa ceļam izdalīja migrantus. kartes. Tajā pašā laikā visi cilvēki arī lamāja rindā. Cilvēki! Pērciet vīzas par 25$ pie bankas logiem labajā pusē!!! Es nebūtu sašutis, ja es nestrīdētos ar krieviem pūlī par šīm pašām migrācijas kartēm)))
2 gadā atpakaļ  •  14 abonenti 25 atbildes
3 gadā atpakaļ  •  13 abonenti 45 atbildes
Pirms izbraukšanas no Hurgadas muitas kontroles laikā tika pārbaudīts bagāžas saturs. Viņi neko neatrada, bet lika pierakstīt žurnālā vārdu, pases numuru un lidojuma numuru.
3 gadā atpakaļ  •  15 abonenti 26 atbildes
5 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
5 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 6 atbildes
Labdien! Uz Hurgadu gribu ņemt līdzi vīnu, 2 pudeles pa 700 ml. Vai man būs problēmas iziet muitu? Paldies!
5 gadiem atpakaļ  •  10 abonenti 29 atbildes
Pastāstiet man, lūdzu, mēs atpūtāmies Ēģiptē 7 dienas no 23.07.18. Esam jau atgriezušies.Tagad ir iespēja atkal lidot uz Sarkano jūru,vai mums vēl ir derīga 23.07.18 izsniegtā vīza?
6 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 4 atbildi
Pastāstiet, kā notiek muita, deklarācijas aizpildīšana, vīza utt. pēc lidmašīnas nolaišanās Hurgadā. Mēs lidojam pirmo reizi. (Ukraina)
6 gadiem atpakaļ  •  12 abonenti 11 atbildes
Saskaņā ar Ukrainas likumiem ir iespējams līdz 18 gadiem. Bet kā uz to reaģē Ēģipte? Aprīlis bija ok.
6 gadiem atpakaļ  •  9 abonenti 16 atbildes
Labs dienas laiks! Šāds jautājums: Ja kupona (biļetes) datumā ir kļūda tūrista dzimšanas datumā, vai ar to var rasties problēmas vai grūtības?
7 gadiem atpakaļ  •  15 abonenti 20 atbildes
Parādīt vairāk »