Jautājums o Dahab

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu
118 abonenti tiks
informēti par problēmu

Saistīts jautājums «iepirkšanās»
Mango, aptiekas, Bees Airline
Lūdzu pasaki man:
1. Vai Bees Airline atļauj "čemodānu" mango? (Es satiku informāciju, ka kāda aviokompānija sāka stingri uzraudzīt rokas bagāžas svaru)
2. Kur atrast aptiekas Dahabā ar štatu. cenas?
Tulkots automātiski no krievu valodas. Skatīt oriģinālu
Abonēt
5 abonenti  • prasīja 2021-10-0310 mēnešus atpakaļ
Atbildes  •  4
аватар ser_____Witness77
kas tas par Bees Airline? kur tu to atradi?)
"aptiekas ar valsts cenām" ir piesūcēju (-u) izkrāpšana, ejiet pajautājiet, salīdziniet ... kā likums, cenas atšķiras 5-10 mārciņu robežās ...
аватар natochka__74
Izbraukšana no Zhulyan. Šo aviokompāniju redzu pirmo reizi. UZ Tez tūri
Nu kāpēc "piesūcēju šķiršanās". Cena ir norādīta uz iepakojuma ar zālēm un dažās aptiekās pārdod tieši par šādu cenu un iedod čeku, savukārt citās var ne tikai iemest 5-10 mārciņas, bet arī nosaukt cenu dolāros
Kaut kā viņi man pārdeva galvassāpju tabletes par cenu 12 mārciņas / 20 tab par USD 2 / 10 tab. Viņi arī izspieda tableti ūdens.
аватар ser_____Witness77
NEVIENA firma neaizliedz vest mango čemodānā vai rokas bagāžā, bet par lieko ir jāmaksā... vai jāspēj pārvadāt lieko svaru;)
Par Aptiekām un cenām - tas nozīmē, ka uz sejas ir kaut kas rakstīts :) - mums stāstīja par vienādām cenām 5 dažādās aptiekās + - 5-10 mārciņas... lai gan līdzi vedam noshpu, analgin un daudz ko citu;)
аватар vezha2
Bees Airline rokas bagāžas politika nosaka, ka var pārvadāt rokas bagāžu, kuras izmēri ir 55x40x23 un kas sver ne vairāk kā 7 kg, šiem parametriem atbilst mango kaste.
Attiecībā uz Mrs. cenas aptiekās. Cenas mārciņās ir norādītas uz visiem iepakojumiem, turklāt kompetents farmaceits vienmēr pastāstīs par vietējiem dārgu zāļu analogiem.
iemiesojums
Atbildiet uz citiem jautājumiem par Dahab
Pievienojiet fotoattēlu
Notiek ielāde...
Fotoattēls ir augšupielādēts
×
Visi jautājumi
AAE
vēl