Leo Hostel 3*– Atsauksmes

1
Novērtējums 10.010
pamatā
1 atsaukt
10.0 Numurs
10.0 apkalpošana
10.0 Tīrība
10.0 Uzturs
10.0 Infrastruktūra
Hostelis atrodas 10 minūšu pastaigas attālumā no metro stacijas Qianmen (2. līnija) un Tjaņaņmeņas laukuma. Hostelis atrodas viduslaiku hutongu kvartāla tirgus ielā. Saskaņā ar Lonely Planet ceļvedi Leo Hostel ir viens no labākajiem hosteļiem Ķīnā.Vairāk →
аватар Apyatka
 •  apceļots 6 gadiem atpakaļ
Novērtējums 10.0
Vecs, autentisks hostelis. Tā da, ziniet, - Ķ ī na-Ķ ī na ar skaistu "pagalmu". Mums bija divvietī ga istaba ar atseviš ķ ā m gultā m un sava vannas istaba. Istaba pirmajā stā vā , logs augstu, skats uz sienu (uz aku), bet nebija karsts un gaisa pietika. … Tomēr ▾ Vecs, autentisks hostelis. Tā da, ziniet, - Ķ ī na-Ķ ī na ar skaistu "pagalmu". Mums bija divvietī ga istaba ar atseviš ķ ā m gultā m un sava vannas istaba. Istaba pirmajā stā vā , logs augstu, skats uz sienu (uz aku), bet nebija karsts un gaisa pietika. Hostelis ir tī rs, ļ oti pā rpildī ts, bā rs ir pā rpildī ts jebkurā diennakts laikā . Viņ i runā angliski, kas Ķ ī nā ir retums. Vienmē r ir verdoš s ū dens, nebija iespē jams panā kt aukstu ū deni, bija nepiecieš ams dzert tableti - viņ i to ielej karstu. Ir mini virtuve, koplietoš anas duš as telpā ir fē ns. Numuros ir dvieļ i. Nav vannas piederumu. Ir zobu birstes ar pastu un ziepē m.
Hostelis atrodas paš ā Pekinas centrā , Dazhalan gā jē ju ielā , netā lu no Qianmen metro stacijas. Skaistums apkā rt ir neticams, kafejnī cā var paē st par 10 juaņ ā m (pelmeņ us), kas visapkā rt ir pilni. Kafiju labā k pirkt veikalā kociņ os un dzert hostelī . Jū s joprojā m saņ emat kafiju no kociņ a. Lai gan netā lu no metro ir KFC, tur var iedzert kafiju.
Paturiet prā tā , ka taksometrs lī dz hostelim nepiebrauks, jums bū s jā iet pa sā nielā m.
Крытый дворик


Vēl nav jautājumu
Uzdod jautājumu par viesnīcu
sazinieties ar ekspertiem un saņemiet atbildes
tuvāko stundu laikā.
VIESNĪCU EKSPERTI
Atrakcijas
Pils komplekss Aizliegtā pilsēta
Novērtējums 10.0
Ķīna, Pekina
Arhitektūra, Muzeji, Stats
Beihai parks
Novērtējums 9.0
Ķīna, Pekina
Arhitektūra, Daba, Reliģija, Stats

Хостел расположен в 10 минутах ходьбы от станции метро Qianmen (линия 2) и площади Тяньаньмэнь. Хостел находится на рыночной улице средневекового квартала хутун. Leo Hostel – один из лучших хостелов Китая по версии путеводителя «Лоунли Планет».

Atrašanās vieta 30 минут езды от международного аэропорта Пекина Шоуду. 25 минут езды от Западного и Южного железнодорожных вокзалов Пекина. 12 минут ходьбы от площади Цяньмэнь. 10 минут ходьбы от ворцового комплекса Запретный город.
Viesnīcā

Круглосуточная стойка регистрации, камера хранения багажа, доставка прессы.

Курение на всей территории запрещено.

  • restorāns
  • kafejnīca/bārs
  • autonoma
  • droši
  • bezmaksas wifi
  • veļas mazgāšana
  • nesmēķētāju numuri
Izklaide un sports Дартс.
  • velosipēdu noma
  • ekskursiju organizēšana
Telpu apraksts

Номера 2-, 3-, 4-, 6-, 10- и 14-местные.

Istabās

Кондиционер, кабельное телевидение, электрочайник, ванная комната с душем.

Adrese No.52 West Dazhalan Street, Qianmen, Beijing, Beijing Area, 100051, China
Tālruņi: +861063031595
Tīmekļa vietne: Leo Hostel
FAQ
Какие развлечения есть в отеле?
Для активных туристов есть прокат велосипедов (платно). В отеле присутствует организация экскурсий, упрощает выбор и дает советы специалист по туризму.