Royal Manotel 4*– Atsauksmes

1
Novērtējums 9.010
pamatā
1 atsaukt
7.0 Numurs
8.0 apkalpošana
9.0 Tīrība
10.0 Uzturs
9.0 Infrastruktūra
Viesnīca Royal ir ērta Manotel viesnīcu ķēdes viesnīca, kas atrodas lieliskā vietā Ženēvas centrā, starp ezeru un ANO mītni, netālu no galvenās dzelzceļa stacijas. Šīs tradicionālās viesnīcas atšķirīgā iezīme ir klasiskā mantojuma un novatorisku ideju kontrastējoša kombinācija. Viesnīcas jaunajā izskatā ir neoklasicisma arhitektūras stils un neparasta cēlkoka, dārga marmora un plīša audumu kombinācija, radot mājīga siltuma, jutekliskā komforta un pieejamās greznības atmosfēru.Vairāk →
аватар karpenko5
 •  apceļots 11 gadiem atpakaļ
Novērtējums 9.0
Uzturē jā s viesnī cā komandē juma laikā . Kā jau viss Š veicē – dā rgi. Par viesnī cu: Numuri ir iekā rtoti franč u retro stilā . Numuri ir tī ri, bet ir nesen atjaunoti. Š ī s viesnī cas milzī ga priekš rocī ba ir brokastis - klā sts ir milzī gs (jā piebilst, ka Š veicei tas ir retums), kvalitā te ir lieliska. … Tomēr ▾ Uzturē jā s viesnī cā komandē juma laikā . Kā jau viss Š veicē – dā rgi. Par viesnī cu:
Numuri ir iekā rtoti franč u retro stilā . Numuri ir tī ri, bet ir nesen atjaunoti. Š ī s viesnī cas milzī ga priekš rocī ba ir brokastis - klā sts ir milzī gs (jā piebilst, ka Š veicei tas ir retums), kvalitā te ir lieliska.
Numuros ir frotē peldmē telis un č ī bas.


Vēl nav jautājumu
Uzdod jautājumu par viesnīcu
sazinieties ar ekspertiem un saņemiet atbildes
tuvāko stundu laikā.
VIESNĪCU EKSPERTI

Viesnīca Royal ir ērta Manotel viesnīcu ķēdes viesnīca, kas atrodas lieliskā vietā Ženēvas centrā, starp ezeru un ANO mītni, netālu no galvenās dzelzceļa stacijas. Šīs tradicionālās viesnīcas atšķirīgā iezīme ir klasiskā mantojuma un novatorisku ideju kontrastējoša kombinācija. Viesnīcas jaunajā izskatā ir neoklasicisma arhitektūras stils un neparasta cēlkoka, dārga marmora un plīša audumu kombinācija, radot mājīga siltuma, jutekliskā komforta un pieejamās greznības atmosfēru.

Atrašanās vieta Viesnīca atrodas Ženēvas centrā, starp ezeru un ANO mītni, netālu no galvenās dzelzceļa stacijas.
Viesnīcā

* restorāns

* konferenču zāle

* banketu zāle

* darījumu centrs.

Telpu apraksts

Viesiem ir pieejami 202 eleganti numuri un apartamenti, kas garantē ērtu un greznu uzturēšanos Šveices galvaspilsētā. Katrā numurā ir visas mūsdienu ērtības - no gaisa kondicionēšanas, seifa un minibāra līdz satelīttelevīzijai, telefonam un internetam, daži numuri ir aprīkoti ar virtuvīti.

Istabās

Vannas istaba ar fēnu, gaisa kondicionieris, minibārs, satelīttelevīzija, tiešais telefons, bezvadu interneta pieslēgums, seifs; dažos numuros ir virtuvīte.

FAQ