Gran Ivan 3*– Atsauksmes

2
Novērtējums 7.010
7.5 Numurs
7.5 apkalpošana
8.0 Tīrība
6.0 Uzturs
7.0 Infrastruktūra
Ģimenes viesnīca "Grand Ivan" atrodas Varnas pilsētas centrā, biznesa rajona centrā.Vairāk →
аватар Soboi
 •  apceļots 10 gadiem atpakaļ
Novērtējums 4.0
Principā viesnī ca ir tiem, kam jā brauc tā lā k (netā lu no lidostas autoostas) un kuri ieradā s (kā mē s) iepirkties Molā . Mē s rezervē jā m studiju. Administrators teica, ka tajā ietilps 2 pieauguš ie + 2 bē rni (7 un 10 gadi). … Tomēr ▾ Principā viesnī ca ir tiem, kam jā brauc tā lā k (netā lu no lidostas autoostas) un kuri ieradā s (kā mē s) iepirkties Molā .
Mē s rezervē jā m studiju. Administrators teica, ka tajā ietilps 2 pieauguš ie + 2 bē rni (7 un 10 gadi). NAV PATIESĪ BA!! !
Istabā ir 1 divvietī ga ne pā rā k plata gulta + izvelkamais krē sls. Tas bija ļ oti pā rpildī ts.
Pa logiem pavē rā s skats uz tuvē jo dzī vojamo ē ku. Istabā bija gaisa kondicionieris (bet acī mredzot tas ilgi netika tī rī ts), mē s to nevarē jā m izmantot, jo radā s putekļ i.
C / a kombinē ts, duš as vietā - caurums grī dā .
Brokastī s pasniedza pā ris gabaliņ us vā rī tas un sausā s desas, sieru (pretī ga kvalitā te), jogurtu, kruasā nu un kafiju.
Es nevaru teikt, ka man patika viesnī ca, ja es tajā apmetos vē lreiz, tad tikai tad, ja neko citu neatradī š u.
аватар don671
 •  apceļots 11 gadiem atpakaļ
lieliska atraš anā s vieta. luksusa dizaina viesnī ca, izcila apkalpoš ana, brokastis, internets. viss ok, viss tuvumā , 15min gā jiens pa gā jē ju lī dz jū rai, cena+kvalitā te super, 5 zvaigž ņ u viesnī cas atmosfē ra … Tomēr ▾ lieliska atraš anā s vieta. luksusa dizaina viesnī ca, izcila apkalpoš ana, brokastis, internets. viss ok, viss tuvumā , 15min gā jiens pa gā jē ju lī dz jū rai, cena+kvalitā te super, 5 zvaigž ņ u viesnī cas atmosfē ra
аватар Vercety
 •  apceļots 11 gadiem atpakaļ
Novērtējums 10.0
Lieliska cenas un kvalitā tes attiecī ba. Lieli numuri ar mū sdienī gu dizainu. Numuros ir viss, kas nodroš ina ē rtu uzturē š anos! Viena no galvenajā m viesnī cas priekš rocī bā m ir tā s atraš anā s vieta. Tuvumā atrodas viss, kā arī autoosta un Gran Mall Varna, un gā jē ju iela un daudzas kafejnī cas, bā ri, restorā ni. … Tomēr ▾ Lieliska cenas un kvalitā tes attiecī ba. Lieli numuri ar mū sdienī gu dizainu. Numuros ir viss, kas nodroš ina ē rtu uzturē š anos! Viena no galvenajā m viesnī cas priekš rocī bā m ir tā s atraš anā s vieta. Tuvumā atrodas viss, kā arī autoosta un Gran Mall Varna, un gā jē ju iela un daudzas kafejnī cas, bā ri, restorā ni. IESAKI!


Vēl nav jautājumu
Uzdod jautājumu par viesnīcu
sazinieties ar ekspertiem un saņemiet atbildes
tuvāko stundu laikā.
VIESNĪCU EKSPERTI
Pārstāvis viesnīca
iemiesojums hotelgranivan
‹ Viesnīca Gran Ivan 3*
Atrakcijas
Pliskas nacionālais vēsturiskais un arheoloģiskais rezervāts
Novērtējums 10.0
Bulgārija, Varna
Muzeji, Pieminekļi un pieminekļi, Stats
Šumenas cietoksnis
Novērtējums 6.0
Bulgārija, Varna
Arhitektūra, Muzeji

Семейная гостиница “Гран Иван” находится в Центре города Варны, в самом сердце бизнес-квартала.

Atrašanās vieta В 5 минутах ходьбы от Кафедрала и пешеходной улицы Варны, в 100 метрах от Автовокзала и Grand Mall - Варна. В 50 метрах от центрального бульвара Варны "Владеслав Варненчик", в 6 км. от аэропорта Варны.
Plyaj
Viesnīcā

Утюг и гладильная доска, собственная охраняемая парковка, центральная вентиляция и отопление, лобби-бар.

  • bezmaksas wifi
  • transfērs uz/no lidostas
Telpu apraksts

Одно- и двухместные номера, студио, апартаменты.

Istabās

Минибар, интернет, кабельное телевидение, телефон, кондиционер, ванная с туалетом и биде, терраса. В апартаментах: гостиная с 54-дюймовым LCDTV, телефон, интернет, кухня с холодильником и баром, кондиционер, микроволновка, чайник, сейф, кухонные принадлежности, ванная комната с гидромассажной ванной, туалет, биде, терраса.

Adrese Варна., ул Овче Поле 28
Tālruņi: +359 52/600704
Tīmekļa vietne: Gran Ivan
FAQ