Jautājumi par BurgasaViesnīcas izvēle

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Burgasa
Atvaļinājums izrādās vēls (septembra beigas, oktobra sākums), pirmo reizi gribam uz Bulgāriju. Izlasīju no atsauksmēm, ka Burgasā šajā periodā ir siltāks!? Kuru viesnīcu izvēlēties, kādu ēdienu, kādus laikapstākļus (vējjakas ņemt līdzi? Mans vīrs nevēlas braukt uz Turciju, Grieķijā katru gadu. Mēs vēlamies apmeklēt Bulgāriju. Lūdzu, iesakiet, es negribētu aizēnot pirmais brauciens. Paldies.
11 gadiem atpakaļ  •  8 abonenti 11 atbildes
Kādas ir sekas nepilngadīgajiem, kuri ceļo ar uzrakstu "bez pavadības", lai gan bērni ceļo organizētas grupas sastāvā. Organizatori uzstāj.
13 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
80.gadu vidū viesojos Bulgārijā (ar autobusu caur Kišiņevu - Rumānija-Bulgārija) un piecas dienas atpūtāmies jauniešu nometnē jūras krastā, ar autobusu braucām uz Burgasu "skatīties un iepirkties". Iespaidi no nometnes un pilsētas ir vislabākie. Es labprāt aizvestu savus bērnus uz šo vietu. Bet kā to tagad sauc? Vai ir iespēja atpūsties? Nostalģija spīdzināta, es pierunāju visus radiniekus pamāt Burgasai. Un tieši šajā vietā es gribu ... M.b., kāds, pastāstiet man, kā tagad sauc šo vietu un vai tur ir iespējams atpūsties?
14 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi