Austria Trend Hotel Astoria 4*– Atsauksmes

3
Novērtējums 8.710
9.5 Numurs
10.0 apkalpošana
10.0 Tīrība
9.5 Uzturs
9.0 Infrastruktūra
Viesnīca atrodas tieši uz Kärntnerstraße, Vīnes populārākās iepirkšanās ielas un gājēju zonas. Viesnīcas ēka celta 1912. gadā. Visas galvenās pilsētas apskates vietas atrodas pastaigas attālumā no viesnīcas.Vairāk →
аватар
 •  apceļots 5 gadiem atpakaļ
Novērtējums 9.0
Reģ istrā cija bija vietā , neko negaidot, lai gan bija agra ieraš anā s. Baidī jā mies, ka reģ istrē š anā s parasti bū s no 2-3 stundā m. Istaba laba. Mums bija ģ imenes istaba, tajā viss bija ideā li. Viesnī ca atrodas pilsē tas centrā , tur nekas ī paš s. … Tomēr ▾ Reģ istrā cija bija vietā , neko negaidot, lai gan bija agra ieraš anā s. Baidī jā mies, ka reģ istrē š anā s parasti bū s no 2-3 stundā m. Istaba laba. Mums bija ģ imenes istaba, tajā viss bija ideā li. Viesnī ca atrodas pilsē tas centrā , tur nekas ī paš s. Viesnī cā bija restorā ns, diezgan tī rs un ē rts, ar normā lu apkalpoš anu. Ē diens arī bija ok. Standarta Eiropas brokastis, proti, tē ja/kafija, bulciņ as, omletes, salā ti - viss ir standarta un diezgan garš ī gs. Man ļ oti patika pilsē ta. Tas noteikti nav lē ts. Ja gribas visu apskatī t un visur aizbraukt, tad jā rē ķ inā s ar papildus izdevumiem, ar ekskursijā m. Par cenā m, salī dzinot ar Ukrainu, tad, protams, viss ir dā rgā ks. Bet transports ir lē ts. Jū s varat diezgan droš i izmantot Uberom, automaš ī na pienā k visur, kur atrodaties 2-3 minū š u laikā . Viņ iem tas parasti ir skaidri izstrā dā ts un darbojas ar triecienu. Ziemā Austrijā noteikti ir vē ss vē ja dē ļ , bet viss pā rē jais š eit ir vienkā rš i brī niš ķ ī gs.
аватар KISSEXX
 •  apceļots 13 gadiem atpakaļ
Novērtējums 9.0
Viesnī ca ir ļ oti laba. Lieliska atraš anā s vieta, istabas, krā na ū dens - spī d, ja zvanā t vannas istabai - zils debeszils. Ir daž ā das istabas: mums nepatika pirmā , teica, ka nepatika - pē c sekundes iedeva vē l vienu ar balkonu. Ē diens ir izcils. … Tomēr ▾ Viesnī ca ir ļ oti laba. Lieliska atraš anā s vieta, istabas, krā na ū dens - spī d, ja zvanā t vannas istabai - zils debeszils. Ir daž ā das istabas: mums nepatika pirmā , teica, ka nepatika - pē c sekundes iedeva vē l vienu ar balkonu. Ē diens ir izcils. Jamons, zilie sieri, jebkura kafija, klasiskā mū zika, svaigas rozes uz galdiem. . .
Viss ļ oti omulī gi un draudzī gi. Braukš u vē l!!!!!!!!!!! ! !
аватар travelizer
 •  apceļots 14 gadiem atpakaļ
Novērtējums 8.0
Viesnī ca atrodas paš ā centrā , bet, pateicoties ieejai no priekš puses, tā vienmē r ir klusa un ļ oti ē rta. Viesnī ca ir kambaru, vairā k kā boutique viesnī ca. 5 stā vi, manuprā t, bet tas nav jū tams. Lifts nebija jā gaida. … Tomēr ▾ Viesnī ca atrodas paš ā centrā , bet, pateicoties ieejai no priekš puses, tā vienmē r ir klusa un ļ oti ē rta. Viesnī ca ir kambaru, vairā k kā boutique viesnī ca. 5 stā vi, manuprā t, bet tas nav jū tams. Lifts nebija jā gaida. Eiropas brokastis. Tiem, kas ceļ o biež i, tas ir kā parasti. Daudzveidī gs ē diens. Lielisks serviss un draudzī gs personā ls. Metro 100 metri. Transporta satiksme ir lieliska. Ir daudz ā rzemnieku un nepā rtraukti plū st jauni viesi – daudz biznesmeņ u. Istabas ir pieklā jī gas. Ļ oti labas vannas istabas. Apkā rtnē ir labā kas viesnī cas - bet par š o naudu viesnī ca 100% attaisnojas.


Vēl nav jautājumu
Uzdod jautājumu par viesnīcu
sazinieties ar ekspertiem un saņemiet atbildes
tuvāko stundu laikā.
VIESNĪCU EKSPERTI
Atrakcijas
Šēnbrunnas pils
Novērtējums 9.4
Austrija, Vēna
Arhitektūra, Stats
Stefana katedrāle
Novērtējums 9.1
Austrija, Vēna
Arhitektūra, Reliģija, Stats
Šēnbrunnas zoodārzs
Novērtējums 9.7
Austrija, Vēna
Daba, Izklaide

Отель расположен прямо на Кернтнерштрасе, самой популярной торговой улицей и пешеходной зоне Вены. Здание отеля было построено ещё в 1912 году. Все основные достопримечательности города находятся в пределах нескольких минут ходьбы от отеля.

Atrašanās vieta Галерея Альбертина и Венская государственная опера находятся в 2 минутах ходьбы от отеля. До собора Святого Стефана и дворца Хофбурга можно дойти за 5–10 минут.
Viesnīcā

Доставка еды и напитков в номер, упакованные ланчи, круглосуточная стойка регистрации, ускоренная регистрация заезда/отъезда, услуги по продаже билетов, камера хранения багажа, услуги консьержа, прачечная, химчистка, услуги по глажению одежды, чистка обуви, факс/ксерокопирование, сувенирный магазин, люкс для новобрачных, доставка прессы.

Курение на всей территории запрещено.

 • kafejnīca/bārs
 • konferenču zāle/banketu zāle
 • darījumu centrs
 • autonoma
 • droši
 • bezmaksas wi-fi
 • lifts
 • veļas mazgāšana
 • izmitināšana ar dzīvniekiem
 • nesmēķētāju numuri
 • vēlā izbraukšana
 • valūtas maiņa
 • apmaksa ar maksājumu kartēm
Bērniem
 • rotaļu laukums
 • bērnu gultiņa  FREE 
 • aukle
Izklaide un sports
 • ekskursiju organizēšana
Telpu apraksts

Всего в отеле 128 номеров: 25 - Classic room, 29 - Comfort room, 26 - Deluxe room, 33 - Executive room, 7 - Superior Executive room, 8 - Suite.

Istabās

Мини-бар, телевизор с плоским экраном, бесплатный беспроводной и проводной интернет, сейф, кондиционер, кофемашина Nespresso (в номерах Suite).

Adrese Kärntner Straße 32-34/Eingang Führichgasse 1 1010 Wien
Tālruņi: Tel.: +43 (1) 515 77 Fax: +43 (1) 515 77-582
Tīmekļa vietne: Austria Trend Hotel Astoria
FAQ
Какие развлечения есть в отеле?
В отеле присутствует организация экскурсий, упрощает выбор и дает советы специалист по туризму.
Какие возможности для детей есть в отеле?
Отель располагает детской площадкой с горкой и качелями. Если Вам нужна помощь по уходу за ребенком, вы можете заказать услуги няни.