Jautājums o AAE

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu
1898 abonenti tiks
informēti par problēmu
Interesanti jautājumi
Tēmu jautājumsа

Saistīts jautājums «Laikapstākļi un gadalaiki»
Kādi laikapstākļi ir decembrī?
AAE
Es gribu doties uz AAE, kurš emirāts ir labāks (pirmo reizi) Ko es varu tur nopirkt? Kādas ir cenas restorānos? Vai ir augļu izvēle? Jau iepriekš paldies visiem.
Tulkots automātiski no krievu valodas. Skatīt oriģinālu
Abonēt
1 abonents  • prasīja 2007-09-1816 gadiem atpakaļ
Atbildes  •  4
аватар adameve
Tur ir tikai 7 emirāti, Abū Dabī - nav ko darīt, tas joprojām ir biznesa centrs, ja iepērkas - tad noteikti Dubaija, ja vienkārši atpūšas - tad Adžmana, Fudžeira, Šārdža (neaizmirstiet, ka šis ir visstingrākais emirāts saskaņā ar noteikumiem, tur vispār nav alkohola). Laiks decembrī ir ap +27-28.
аватар elenaragulina20
Ir vērts doties ceļojumā vienatnē. Ja pludmale un okeāns, tad izvēlieties Fudžeiru un jūs nezaudēsit. Jūs vienmēr varat doties uz Dubaiju. Veikt iepirkšanos. Veselu dienu var braukt pa visiem emirātiem. Cenas viesnīcās ir diezgan augstas, vidēji 50-100 USD. uz
cilvēks, bet ārpusē viss ir daudz (gandrīz 5 reizes mazāk). Ir daudz un dažādi augļi. Ārpus viesnīcas ir daudzas picērijas un ātrās ēdināšanas vietas. Bet ļoti garšīga "Taizemes un Indonēzijas virtuve", kaut arī ļoti dārga. Varat arī ēst indiešu virtuvi.
аватар vika78
Pēc apmeklējuma es izvēlētos Dubaiju - Gold Souk, Spice Market, daudz veikalu, kafejnīcu un veikalu. Jābrauc izpārdošanas sezonā, tieši Jaunā gada laikā. Dzīvojām Abū Dabī, izgājām visu - 2 iepirkšanās centri, kur ir ļoti liela izvēle. Lēti īsti Šveices pulksteņi ar Eiropas garantiju - milzīga izvēle, firmas preces par zemām cenām, pārsteidzoša tīrība, debesskrāpji, tas viss lika man cienīt šo valsti. Dzīvoja Le Meridienā - bez sūdzībām.
аватар lenaVinokur
Ja atrodaties Dubaijā, tur ir zivju restorānu ķēde "Golden Fork" ("Zelta dakša"). Jūsu izvēlētās svaigākās zivis, garneles, omāri tiek nosvērti uz svariem un pēc tam pagatavoti, kā jūs sakāt: tās var cept, vārīt, grilēt, pildīt. Viss ir lēts, par tādu naudu omāru mājās nevar apēst.
iemiesojums
Atbildiet uz citiem jautājumiem par AAE
Pievienojiet fotoattēlu
Notiek ielāde...
Fotoattēls ir augšupielādēts
×
Visi jautājumi
vēl