Jautājumi par VjetnamaLaikapstākļi un gadalaiki

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Vjetnama
От профсоюза на выбор дают две путевки: во Вьетнам (Канары-бич, Муйня)и в Таиланд (Лонг-бич) ... Как там во Вьетнаме с волнами, медузами и погодой в целом?
7 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 10 atbildes
7 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 7 atbildes
Papildus laikapstākļiem konsultējieties par kūrortu, viesnīcu, pārtiku. Papildus pludmales brīvdienām interesē plaša ekskursiju programma. Paldies jau iepriekš, Pāvel.
9 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 4 atbildi
gribam ar maziem berniem, bet vini nobiedeja, ka tur bus auksti un lietus
10 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 6 atbildes
Pastāsti man, cik bieži marta beigās līst? Kura jūra? viļņi vai miers? caurspīdīgs? Kad ir labākais laiks doties atvaļinājumā?
10 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 3 atbildi
Es vēlos decembrī doties atvaļinājumā uz Vjetnamu, pastāstiet man, vai tas ir tā vērts un kur ir labāk šajā laikā, vai tagad ir bīstami doties? Kā tur ir situācija?
10 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 7 atbildes
Laba diena. Sakiet, lūdzu, uz kuru kūrortu labāk doties februārī-aprīlī, lai laiks ir un jūra silta
10 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Pastāstiet man, ja kāds jūnijā atpūtās Nha Chang, kādi bija laikapstākļi un, pats galvenais, jūra. Es gribu mieru bez viļņiem un skaidru sēdekli, lai izbaudītu siltumu un lielisko ūdeni. Vai varat ieteikt kādu viesnīcu ar labāko pludmali? Paldies.
10 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Kādi ir laikapstākļi februārī Nha Trangā, kas tajā laikā bija?? pateicos jau iepriekš
11 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
погодные условия(дожди,ветер)когда меньше?
11 gadiem atpakaļ  •  nav abonentu Nav atbilžu
Izbraukšana, domājams, 29.12.13.
11 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 6 atbildes
vai tas traucē peldēt?
11 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Negaidīti oktobrī pienāca atvaļinājums. Es jau sen gribēju apmeklēt Vjetnamu. Nha Trang, bet tas nav īsti svarīgi, jūs varat izmantot jebkuru citu kūrortu. Ko saki, kādi laikapstākļi? Vai ir iespējams sauļoties, peldēties vai lietus un apmācies?
11 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
lidojam 23. decembrī uz 12 dienām uz šo viesnīcu mūs interesē laikapstākļi
11 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
Gribu apmeklēt kādu brīnišķīgu valsti, bet varu tikai janvāra beigās vai vidū
11 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
laika apstākļi Phan Thiet oktobra pirmajā pusē?Vai jūra nav mākoņaina?
12 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
lūdzu, iesakiet, kuru Vjetnamas kūrortu izvēlēties vasarā (jūlijā-augustā), lai neiekļūtu lietus sezonā, lai nesabojātu atpūtu. Bija vēlme apmeklēt Nha Trang, ļoti nepieciešams zinošu cilvēku padoms.
12 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
Labdien, mums ir ekskursija no 2. līdz 13. aprīlim, pastāstiet man, vai mēs iestāsies lietus sezonā? Viesnīca Mui Ne, paldies!
12 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Sveiki, ļoti gribētos uzzināt kādi laikapstākļi ir Mui Ne aprīlī, mums ir ekskursija no 2-13. Jau iepriekš paldies!!!!
12 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 10 atbildes
Vēlamies ar dēlu marta beigās doties uz Vinperlu. Vai kāds tur ir bijis, kādi laikapstākļi šajā laikā? Kam vajadzētu pievērst uzmanību. Vjetnamā neesam bijuši, tāpēc viedoklis par Nha Trang un viesnīcu ir interesants. Paldies jau iepriekš.
12 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 3 atbildi
Janvāra laikapstākļi
12 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Mēs ar vīru dodamies uz Vjetnamu laika posmā no 25.10 līdz 10.11.11. Gribu mierīgu jūru un labu viesnīcu ar labu apkalpošanu, izcilām brokastīm un krieviski runājošu menedžeri.
13 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 9 atbildes
Kurā gadalaikā jūra ir mierīga?
13 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Es ļoti vēlos doties uz VinPearl viesnīcu, bet TO mani attur laikapstākļi. Vajag siltu mierīgu jūru, braucam ar mazuli. Varbūt kāds novembrī atpūtās Nha Trang? Pastāstiet, lūdzu, par jūru šajā laikā! Baidos, ka mēnesis Phu Quoc būs garlaicīgs mazam cilvēkam.
14 gadiem atpakaļ  •  nav abonentu Nav atbilžu
Visi jautājumi
AAE
vēl