Jautājumi par KarpatiValstis un pilsētas

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Karpati
Vai ir iespējams bez automašīnas, izmantojot sabiedrisko transportu, nokļūt slēpošanas trasēs un pacēlājā? Un vai lifts ir atvērts pirmdienās?
4 gadā atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
9.oktobrī būsim Beregovā
9 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Sakiet, lūdzu, kurš zina, kā pēc iespējas ātrāk un ātrāk nokļūt no Jabluņicas ciema uz Ļvovu? Tas ir ļoti nepieciešams!
10 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
C novym godom. Zhdy predloženij. Truskaveca no 10.3.2014-31.3.2014. Komy ne len. Paldies
10 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Kur viens cilvēks var uzturēties 5 dienas vasarā?
11 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Vai ir kādi velomaršruti, kas nav īpaši tālu un nav grūti, lai varētu braukt bērni no 8-9 gadiem?Ne obligāti ar grupu, to var izdarīt paši.Vai tuvākajā apkārtnē ir kur braukt?
11 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 5 atbildes
Interesē privātais sektors,ērta piebraukšana,tuvumā sanatorija vai pansionāts(masāža,skābeklis.kokteilis),kafejnīca,galda teniss,velosipēdu noma.Nevaru izvēlēties starp Slavsko un Mukachevo.Kas var pateikt?
11 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 7 atbildes
Cilvēks pats atbrauks pie tevis, cik maksā palikt viesnīcā vienu dienu ar brokastīm un vakariņām. Cik maksā slēpošanas karte nedēļai ieskaitot nedēļas nogale. Paldies. Sergejs [email protected]
11 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 9 atbildes
Jauniešiem ļoti patīk Jauno gadu svinēt dažādās vietās. Es gribētu būt Karpatos, starp sniegotiem mežiem. Kurš kūrorts ir vislabākais iesācējiem slēpotājiem? Vai ir kāds kūrorts ar slidotavu?
11 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 11 atbildes
Pirmo reizi šovasar bijām ģimene Aizkarpatijā Polianā. Man ļoti patika: daba, gaiss, minerālūdeņi, ekskursijas... Vēlamies arī nākamajā vasarā turpināt iepazīt interesantās Aizkarpatu vietas. Interesē klusas ģimenes brīvdienas bez sava auto. Būšu pateicīgs par ieteikumiem.
12 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 14 atbildes
Udim ar vīru atpūsties, bet nezinu, kur palikt, lūdzu, pastāstiet man
12 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Uzņēmums dodas atpūsties.
12 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
Sveiki visiem ceļotājiem))) Sanācām kopā kā ģimene Karpatos + Baltkrievijā. Pat maršrutu izdomājām. Pastāstiet, varbūt pa ceļam kaut kas interesants (Ejam jūlija vidū 4 cilvēki pa Lanosu) Maršruts: Kijeva-Minska-Bresta-Šatskas ezeri-Ļvova-Ivano-Frankivska- Čerņivci-Kijeva.Un vēl jautājums ir auto uz kredīta,kas zin kādus dokumentus vajag ??? Liels paldies par jebkuru atbildi :)
12 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Braucam šovasar uz Karpatiem ar auto.Plānojam vienu dienu vienā pilsētā. Palīdziet, kas var)))) Ideju ziņā, protams))))
12 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 7 atbildes
Standarta numuri ar divām ēdienreizēm dienā ir labi. Es nesaprotu.Tev ir savs lifts? kāds ir attālums no nogāzēm / kāds? Sakārtojiet transfēru no dzelzceļa stacijas cena?
12 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 16 atbildes
Vēlos apmeklēt no 2011. gada 2. līdz 7. janvārim
12 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Labdien! Meklēju apmešanās vietu (vasarnīca, viesnīca) Uzhgorod \ Mukachevo nakšņošanai no 6 (ierašanās vakarā) 7. datumā (izbraukšana no rīta) un Mukačevo - no 7. (ierašanās vakarā) līdz 8. (izbraukšana no rīta) 2012.gada janvāris trīs ģimenēm - divām - divi pieaugušie un trīs bērni (12, 6 un 2 gadi) un viens vai divi pieaugušie un viens bērns 10 gadus vecs. Trīs būs vajadzīgi pietiek ar apvidus auto stāvvietām un atbilstošiem nosacījumiem istabu skaits, karstais ūdens, interneta pieslēgums utt. tas ir, kopā - 13 cilvēki, 3 ģimenes, uz vienu vai divām naktīm, vislabāk - kāda autentiska guļbūve / kotedža / māja starp Mukačevu un Užgorodu, netālu no šosejas, kalnos ... Oļegs [email protected]
12 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 7 atbildes
Plānoju apmesties viesnīcā augusta pirmajā pusē. Lūdzu, atsūtiet savas viesnīcas cenas
13 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Kā jūs varat iegūt darbu šajā kūrortā par saprātīgām cenām?
13 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 4 atbildi
Cienījamie tūristi ar pieredzi! Lūdzu palīdzi man! Es uzaicināju savus draugus no Baltkrievijas uz maija brīvdienām Aizkarpatijā. Maršruts: Uzhgorod - Mukachevo - Beregovo - Khust - Yasinya. Es gribu viņus pārliecināt uzkāpt Hoverlā. Pastāsti man, lūdzu, kur sākas vieglākais kāpiens uz Hoverlu? Varbūt varat ieteikt ceļvežus un varbūt kādu apmešanās vietu Jasinai? Un vispār, lūdzu, padalieties iespaidos, cik tas ir grūti, vai tas ir reāli nepieredzējušiem cilvēkiem un "nav pirmais svaigums" :). Es ļoti vēlos, lai maniem draugiem viss patīk un lai viņiem par mūsu valsti būtu tikai labas atmiņas. Pateicos jau iepriekš. Tatjana
13 gadiem atpakaļ  •  8 abonenti 10 atbildes
sveiki cilvēki, sakiet man, no kā jūs varat īrēt māju uz nedēļu Jaremče, mikuļičinā, verhovinā? nav dārgi un, ja iespējams, ar pārtiku. Lūdzu, atbildiet uz [email protected], mēs būsim ļoti pateicīgi.
13 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
mēs vēlamies palikt Kolomijā nedēļu, rezervēt istabu tagad vai tuvāk atvaļinājumam (aprīļa beigas - maija sākums), tieši viesnīcā vai caur ceļojumu aģentūrām?
13 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Februārī grasāmies braukt uz Ždeņijevu.Vilciens nav īpaši ērts.Vēlos uzzināt par šī brauciena "grūtībām",kā arī kur iespējams palikt pa nakti uz ceļa.
13 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 10 atbildes
Pastāsti man, vai Shayan ir iespējams īrēt privāto mājokli? Kontakttālruņi un cenas
14 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
Parādīt vairāk »
Visi jautājumi
AAE
vēl