Jautājumi par Bukovela (Polanice)Viesnīcas izvēle

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Bukovela (Polanice)
3 gadā atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Paredzēts 2 pieaugušajiem + 1 bērnam. Pieejama cena ar normāliem dzīvokļiem un labu pārtiku. Paldies
6 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 7 atbildes
mayete vilni miscia? cina?
9 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
kurš tur bija ar bērnu?tas ir normāli tā atpūsties?
9 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 4 atbildi
Es ceļoju ar bērnu grupu. Dzīvosim koka mājiņās Starptautiskais bērnu centrs "Artek-Karpaty-Bukovel". Kādi apavi un apģērbs būs piemēroti teritorijā un ekskursijās uz kalniem.Kas ir bijis, lūdzu atsaucieties un konsultējiet. Šāda informācija ir ļoti svarīga.Paldies!
10 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Es rezervēju istabu uz 7 dienām un samaksāju 50% no maksājuma. Pēc 4 dienām ģimenes iemeslu dēļ man bija jādodas prom. Man prasīja samaksāt par visām 7 dienām. Vai man jāmaksā par visām vai tikai nodzīvotajām dienām?
10 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Labdien! Pirmo reizi dodamies slēpot. Plānojam doties uz Bukovelu. Sakiet lūdzu - kurš un kur atpūtās? Ja iespējams, konkrētas koordinātas. tas ir iespējams personīgi. Mēs plānojam nedēļu. Paldies))
11 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 4 atbildi
kā veikt pasūtījumu, cik daudz
12 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Lūdzu, iesakiet, kuru viesnīcu izvēlēties.
12 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
Viņi piedāvā numurus šajā viesnīcā decembra beigās, bet es nekur neatradu atsauksmes par šo viesnīcu.
12 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Patiesībā es izvēlos starp Preluki, Kalina, Three Sestri viesnīcām. Nevienam no tiem nav nevienas atsauksmes. Brauksim 23.-26.janvārī, četri bez mašīnas. Mēs meklējam visizdevīgāko variantu. Palīdziet plz!
12 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 1 atbildi
Es gribu rezervēt istabu
12 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Nav iekļauts šajā vietnē. Es izvēlos starp viņu un skyhotel. Marina ir lētāka, numuriņi nav daudz sliktāki, 100 m no pirmā pacēlāja. Bet es neatradu nevienu atsauksmi. Vai kāds zina, kas šī ir par vietu?
12 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Kaut kur lasīju, ka viesnīca atrodas gandrīz vienādā attālumā no pat 3! pacēlāji. Tā ir taisnība?
12 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Gribam ar klasesbiedriem Ziemassvētkos aizbraukt uz Karpatiem, palīdziet izvēlēties viesnīcu tuvāk slēpošanas pacēlājiem, vai varat ieteikt kādas interesantas vietas. Pateicos jau iepriekš.
12 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 14 atbildes
braukt
13 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
Labdien! Jo pirmais atvaļinājums Karpatos ir plānots ar bērnu 6 gadus vecs, mani interesē atsauksmes par tiem, kas nesen bija Krasnaya Polyana, piemēram, ēdieni, pakalpojumi, naktsmītnes utt. Vietnē esošās fotogrāfijas ir ļoti skaistas, bet kā ir īsti? Un, protams, kas jāņem līdzi bez naudas :-) Jau iepriekš paldies!
13 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Sveiki visiem! Janvāra vidū mēs ar vīru grasījāmies pirmo reizi doties uz Bukovelu. Rezervēja istabu viesistabā "Zdibank". Internetā par šo viesnīcu ir ļoti maz informācijas. Ja kāds kaut ko zina, lūdzu rakstiet. Pa telefonu saimniece Oksana ir ļoti draudzīga.
13 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 4 atbildi
Es došos uz turieni ar ģimeni Vecgada vakarā.
13 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 4 atbildi
Mēs dosimies apmeklēt šo viesnīcu mūsu ziemas brīvdienu laikā un labprāt uzzinātu jūsu atsauksmes par to! Liels paldies jau iepriekš!
13 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 5 atbildes
Viņi saka, ka šajā laikā viss jau ir rezervēts visur un cenas ir vairākas reizes dārgākas ...
14 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
Labdien visiem! Bija dedzinoša vēlme uzkāpt uz slēpēm un to nekļūdīgi izdarīt Karpatos, Bukovelā. Mēs plānojam ceļojumu no 2010. gada decembra vidus līdz decembra beigām (varbūt iemūžināsim Jauno gadu). Mani ļoti interesē šāda informācija: 1. Kādi laikapstākļi ir Bukovelā decembrī, vai ir pietiekami daudz saulainu dienu, lai sauļoties? 2. Iesakiet lūdzu slēpošanas skolu, jo mēs neslēpojam :(, bet es ļoti vēlētos. 3. Vai man ir jāņem līdzi ekipējums un kāds, vai var iznomāt uz vietas? Un cik tas varētu maksāt. 4. nu varbūt ieteiksi ko noderīgu. Jau iepriekš paldies visiem, kas atsauksies.
14 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 23 atbildi
Es gribu doties nākamajā ziemā.
14 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 13 atbildes
kas bija nesen, rakstiet
14 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 4 atbildi
Sakiet, lūdzu, vai Bukovelā jau ir sniegs. Un tomēr, ja iespējams, iesakiet lētu viesnīcu netālu no nogāzēm. Cik tas aptuveni maksās? mēs gribam doties uz nedēļas nogali, nākamo vai caur vienu. Paldies
14 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 1 atbildi
Karpatos nekad neesam bijuši, interesē vasarnīca vai privāta viesnīca (ar ēdināšanu), kas atrodas netālu no pacēlājiem, plānojam doties pēc Jaunā gada, ja iespējams, aptuvenās cenas, jau iepriekš paldies!
15 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 16 atbildes
Parādīt vairāk »