Jautājumi par KrimaSaziņa un internets

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Krima
5 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 6 atbildes
6 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
7 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 1 atbildi
Uz Ukrainu jābrauc ar auto. Es nezinu, kādi tagad ir ceļu satiksmes noteikumi. Man ir Ukrainas likuma pase. Mašīna pieder draugam. Bez viņa klātbūtnes es varēšu atstāt Krimu uz Ukrainu un atgriezties atpakaļ. Kādi dokumenti ir nepieciešami?
9 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 5 atbildes
Lūdzu, pastāstiet man vietni LOK Aivazovskoje, es vienkārši nevaru to atrast
9 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Sveiki,bija tavs Ukrainas operatora numurs,bet tā kā pieslēgums ir mainījies,vēlos ar jums sazināties!Braucam pie miera!Uzrakstiet krievu operatora numuru!
10 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
nepieciešams mobilā tālruņa numurs, lai sazinātos ar viesnīcu
10 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Lūdzu, paskaidrojiet, kāpēc nav jaunu atsauksmju, bet kopvērtējums "krīt"? Ar ko tas saistīts? Kā darbojas skaitītājs? Jau iepriekš pateicamies par jūsu atbildi.
10 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
KrimaJalta
Sveiki! Es pārstāvu šādu 2 iestāžu īpašniekus: http://www.turpravda.ua/uc/yalta/Chayka-h26392.html http://www.turpravda.ua/uc/yalta/Ellingi_v_Jalte-h39607.html Ir arī 2 jautājumi: 1) Vai savos profilos ir iespējams ievietot lielas fotogrāfijas (ne tikai recenziju pielikumus, bet proti savas lielās fotogrāfijas? Ja jā, tad kā, cik un cik tas mums izmaksās naudas izteiksmē? 2) Kā jūs varat ievietot saites uz mūsu vietni savā TurPravda profilā? Vai vietnē ir iespējams ievietot pogas pārejām uz komentāriem par TurPravda? Un vai tiešām ir iespējams panākt, lai komentāri, kas ir atstāti mūsu vietnē, parādās TurPravda. un otrādi? Pateicos jau iepriekš!
11 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
mēs plānojam ceļojumu ... vai ir vērts ņemt līdzi portatīvo datoru
11 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
viņam ir vienkāršs telefons
11 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
Precizēt informāciju par atpūtu jūsu kūrortā augustā?!
11 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Vēlos zvanīt tieši uz pansionātu
11 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Nevarēju saņemt skaidru atbildi no darbiniekiem... :( Lūdzu palīdziet, ja kādam ir.
12 gadiem atpakaļ  •  nav abonentu Nav atbilžu
nepieciešams darbam
12 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
Vai mobilo sakaru operatoram Life ir pārliecinoša uztveršana Angular vai labāk ir izveidot savienojumu ar MTS?
12 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Lūdzu, atbildiet uz [email protected]. Ar cieņu Viktors
12 gadiem atpakaļ  •  nav abonentu Nav atbilžu
Kurā vilcienā labāk braukt, lai tādas elementāras lietas kā karstais ūdens, mašīnas un tualetes tīrs stāvoklis būtu normāls (Ukrainas vilcieni ar to nevar lepoties). Lūdzu, norādiet izvēlētā vilciena garozas numuru.
12 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 15 atbildes
zvani uz Krieviju būs maz, pārsvarā - internets un vietējie zvani.
12 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Lapā uz pansionātu ir mobilā tālruņa numurs, kas netiek apkalpots - atjaunināt informāciju, no 2012. Vai arī pastāstiet, kā varat sazināties ar šī pansionāta īpašniekiem. mana e-pasta adrese: [email protected] Visu cieņu, Endrjū
12 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Es saprotu, ka Tes-Hotel direktors gribēja ātri atrisināt problēmu ar darbinieku piesaisti, lai pārietu uz citu problēmu risināšanas un peļņas gūšanas sēriju! Jūs noorganizējāt, lai jūsu labā darbotos vilkme Ļubova Vasiļjevna un Zoja Leonidovna! Es saskāros ar konkrētu situāciju, kad pēc sludinājuma atnācu uz interviju pie nagu servisa meistara, un tā vietā, lai kompetenti un atbildīgi pildītu savus pienākumus, viņi sāka mani pazemot, un katru reizi, kad es atliku intervijas tikšanos ar kādu ļoti svarīgu un vienmēr aizņemta Ļubova Vasiļjevna! Kāpēc viņi man pielika savu darbu, ja intervija ar mani bija daļa no viņu darba? Tagad viņi veido savus nagus saviem klientiem, dinozauri un vēsturiskas personības no akrila tiek izliktas viņiem par pasakainu naudu?
12 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 5 atbildes
Vai istabās ir internets?
12 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 4 atbildi
Jūnijā draugiem bija Sudraba kāzas, pagājušajā gadā (jūnijā) viņi atpūtās un apskatīja brīnišķīgās istabiņas 1.stāva ēkā Nr.8 ar skatu uz upi! Divām blakus istabām ir durvis ar skatu uz nelielu laukumu, ko ieskauj rožu dobes! Mēs sapņojām atgriezties pēc gada, un tagad mēs cenšamies īstenot savu sapni! Sakari ar dažiem istabu īpašniekiem tika izveidoti un nejauši pazuda, un tik svarīgi, lai istabiņas būtu tieši pie kopējās piegulošās teritorijas.Lūdzu palīdzību jautājuma risināšanā.Plānotā atvaļinājuma termiņš no 10.jūnija līdz 23.jūnijam.
12 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 4 atbildi
Kas zina - lūdzu rakstiet telefona numuru vai e-pastu. adrese pansionāts Crystal-2 Aluštā. Es zvanīju uz vietnēm norādītajiem numuriem - viņi atbild, ka tas ir mežniecības tālruņa numurs)))) Mani interesē pieaugušo pansionāts, nevis bērnu nometne. Uz nometnes tālruni viņi atbildēja, ka nav dzirdējuši par kādu pansionātu Crystal ((((
12 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 1 atbildi
Vai ir šāds pakalpojums?
12 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
Планируется ли к сезону 2012 г создать для отдыхающих доступ в интернет?
12 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Parādīt vairāk »
Visi jautājumi
AAE
vēl