Jautājumi par UkrainaKā tur nokļūt

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Ukraina
Vai tagad ir lidojumi no Kijevas (Zhulyany lidosta) uz Ēģipti un Turciju? Togad lidojumi uz Šarmelšeihu, Antāliju un Alāniju bija tikai no Borispiles. Vai jau esat atsācis lidojumus no Zhulyan?
2 gadā atpakaļ  •  8 abonenti 5 atbildes
Vai Windrose joprojām lido uz Ēģipti? Tajā gadā no Borispiļas uz Šarmu es nekādi nevarēju nokļūt Rosā. Azureir ir mokas. Es dzirdēju, ka Tez tour ar viņiem lidoja. Bet daudzi sāka sūdzēties par vēja rožu un neērtajām lidmašīnām. Cik man zināms, tad Windrose bija lielas un vairāk vai mazāk ērtas lidmašīnas. Un kā tagad iet ar to?
2 gadā atpakaļ  •  3 abonents Nav atbilžu
Kam ir sūdzību paraugi DASU, lūdzu sūtīt uz [email protected].
3 gadā atpakaļ  •  3 abonents 4 atbildi
3 gadā atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Man vienkārši alerģiju laikā ir normāla temperatūra 36,9-37 grādi.
4 gadā atpakaļ  •  8 abonenti 13 atbildes
Nu, lai būtu lēti. Interesē F terminālis.
4 gadā atpakaļ  •  5 abonenti 4 atbildi
4 gadā atpakaļ  •  13 abonenti 19 atbildes
4 gadā atpakaļ  •  4 abonents 7 atbildes
5 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 5 atbildes
Tur tagad, izvēloties biļeti, tiek rādīta cena un "+ 1 UAH, pārsteigums no Sky Up". Kas tas? Vai viņi nejauši piedāvā jums izvēlēties sēdvietu vai maltīti uz kuģa? :)
5 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
Plānojam braukt ar ātrvilcienu Kijeva-Borispole, bet izbraucam no F termināļa. Cik es sapratu, pietura bija tikai pie D termināļa, vai ne? Un kā jūs nokļūstat F? Kājām? Vai arī ir varianti? Un vai meitenei ar koferi attāluma ziņā tas ir tālu? Vienmēr lidoju tikai no D, bet, spriežot pēc lidostas kartes, tur sagaida laba pastaiga...
5 gadiem atpakaļ  •  8 abonenti 8 atbildes
Braucam uz Kijevu no Zaporožjes ar vilcienu ar lielu kompāniju, 7 pieaugušie un 6 bērni, vai varu paņemt līdzi māsasmeitu.(viņas mamma ir ārzemēs, dzīvo pie vecmāmiņas). Paldies!
5 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 5 atbildes
5 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 1 atbildi
Pastāstiet man, lūdzu, kā jūs varat šodien nokļūt no dzelzceļa stacijas uz Zhuliany lidostu?
9 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 11 atbildes
Sveiki. Es nāku pie jums no 11.06. Sakiet, lūdzu, vai ir autostāvvieta, vai tā ir apsargāta un cik tas viss maksā. Paldies
9 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Kā nokļūt no Ļvovas uz Bukovelu 1. maijā?
9 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 1 atbildi
Sveiki! Esmu Krievijas pilsonis, nopirku biļeti uz Ēģipti caur Ukrainu. Pastāstiet man, lūdzu, kā nokļūt no Harkovas dzelzceļa stacijas uz lidostu? Cik ilgi tas prasīs un cik aptuveni maksās taksometrs?
13 gadiem atpakaļ  •  9 abonenti 11 atbildes
Parādīt vairāk »
Visi jautājumi
AAE
Ukraina
Arabata bultiņa Berdjanska Borispiļa Čerņigova Debeszils Dņepru Doņecka Dzelzs osta Gribovka Harkova Kamjaņecs-Podiļskis Khmiļņiks Kijeva Kiriļlovka Koblevo Ļvova Mirgoroda Moršins Odesa Primorska Sātanovs Šatska Sergejevka Skadovska Skhodnitsa Svjatogorska Truskaveca Umans Zatoka
vēl
vēl