Jautājumi par UkrainaLaikapstākļi un gadalaiki

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Ukraina
Ko ņemt līdzi?
8 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 4 atbildi
Septembra sākumā plānoju atpūsties Dzelzs ostā. Kurš ir bijis samta sezonā, padalieties pieredzē) Vai ir vērts iet? Kā ir laikapstākļi, izklaide, pludmales? Paldies!
9 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Labs dienas laiks. Man vajag jūsu palīdzību, tas ir. Interesē šāds jautājums, vai Svityaz ezers zied septembrī? Un vispār, kāds ir laiks septembrī, vai mēs vēl varam peldēties un sauļoties? Vai arī tas būs ārpus sezonas? Jau iepriekš paldies par jūsu atbildēm.
10 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Lūdzu, sakiet, dodieties tur pēc 3 dienām!
10 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
kā rediģēt sludinājumu
10 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Sveiki. Novembrī braucu uz Truskavecku. Pastāsti man, kādi laikapstākļi ir šajā gadalaikā. Es nezinu, ko ņemt. Paldies.
11 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
Nepieciešama noteikta temperatūra
11 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 5 atbildes
kā ģērbties
11 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Mūsu brauciena mērķis ir atjaunot spēkus pēc operācijas, elpot svaigu gaisu, ēst īstus lauku produktus, klīst pa mežu.Kas šajā gadalaikā bija Satanovā, padalieties savos iespaidos
12 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
Lūdzu, palīdziet man izlemt par Rietumukrainas reģionu un konkrētu vietu, kur oktobrī ir silts un sauss un varat izbaudīt atvaļinājumu.Ar cieņu Elena.
12 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 5 atbildes
Un vēlos uzzināt atsauksmes par pašu ārstēšanu, vai patika?
13 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 3 atbildi
Vai ir iespējams pasūtīt vakariņas un cik tas maksās?
13 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
laika apstākļi Skhodnitsa martā
13 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 1 atbildi
Lūgums padalīties ar informāciju: vai istabās ir auksti?Un vai ir kāda organizācija Jaungada brīvdienām - ja brauksiet viens, tad nebūs skumji?Jau iepriekš paldies.
13 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
pastāstiet man, kādi laikapstākļi gaidāmi Berdjanskā septembra otrajā pusē?
14 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 2 atbildi
lietains ja jā, no kura perioda un uz kādu periodu, ja bez nokrišņiem, no kura perioda un uz kādu periodu?
14 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 7 atbildes
Lidojam 19. maijā, laiks internetā ir drausmīgs !! Kurš tikko ieradās vai tagad Kemerā, sakiet, vai tiešām tur ir auksti? Lidojums uz QUEENS PARK ar draudzeni.
14 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
cik tālu no centrālās sūkņu telpas.Maksa 1 personai no 15. septembra
15 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Kāds tur ir laiks? Vai tur bieži līst vai nē? Vai tur ir silts vai auksts?
15 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Pastāsti man, ja kāds zina, kādi laikapstākļi ir šajā rudens laikā Ļvovā? Paldies.
15 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
Un arī jūnija sākumā.? Kā viņi barojas sanatorijā "Ai-Petri" Es būšu ar bērnu, vai mēs nebūsim izsalkuši?
15 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Es iešu no 1. augusta, bet vai tas ir tā vērts????
16 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 5 atbildes
Pastāstiet man, lūdzu, es gribu no maija brīvdienām doties uz 10 dienām uz dienvidu krastu (klifu). Kādi laikapstākļi un jūra tur šobrīd? Ko liecina pieredze? Kāda bija gaisa un jūras temperatūra iepriekšējos gados. Var tikai sauļoties vai ūdens sasniegs vismaz 16-18. Vai arī nevajadzētu tērēt naudu un gaidīt līdz jūnija vidum. Paldies
16 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 6 atbildes
Visi jautājumi
AAE
Ukraina
Arabata bultiņa Berdjanska Borispiļa Čerņigova Debeszils Dņepru Doņecka Dzelzs osta Gribovka Harkova Kamjaņecs-Podiļskis Khmiļņiks Kijeva Kiriļlovka Koblevo Ļvova Mirgoroda Moršins Odesa Primorska Sātanovs Šatska Sergejevka Skadovska Skhodnitsa Svjatogorska Truskaveca Umans Zatoka
vēl
vēl