Jautājumi par TurcijaKā tur nokļūt

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu
TOP 5 pazinēji Turcija
pēc 30 dienu laikā atbildēto jautājumu skaita
1
аватар
Atbildēja uz 2 jautājums
2
аватар
Atbildēja uz 1 jautājums


Vairāk par Turcija
Gribu ar bērniem aizbraukt uz jūru, meklētājā redzu lētas ekskursijas. Cik ilgs ir brauciens? Kā jūs šķērsojat robežu? Cik grūti tas ir? Vai viņi piegādā uz viesnīcu? Paldies
1 gadā atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Es jau redzu ekskursijas uz Turciju. Nez, cik tas ir neērti. Varbūt kāds jau ir mēģinājis?
2 gadā atpakaļ  •  4 abonents 4 atbildi
No Kijevas vai no Rietumukrainas?
2 gadā atpakaļ  •  5 abonenti 5 atbildes
– Kā vislētāk var nokļūt no jaunās lidostas tuvāk pilsētas centram? Tur, cik saprotu, metro vēl nav atvērts. Un viņi to nepagūs līdz aprīlim. - Vai ir iespējams kaut kur nopirkt Istanbul Card, maksājot ar bankas karti?
2 gadā atpakaļ  •  7 abonenti 9 atbildes
3 gadā atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Augusta beigās gribētos paši aizbraukt no Kirišas uz Antāliju, pastaigāties pa Kaleičiem. Maršruts Kirish-Kemer-Antalya man ir skaidrs. Antālijā, no Migros līdz vecpilsētai, es vēlētos ceļot ar vecu tramvaju. Bet kā uz to nopirkt biļeti? Es lasīju par piesaisti HES-koda kartei, par kādu karti mēs runājam? Par transportu? Vai arī jau atcelts? Jau iepriekš pateicamies par atbildi!
3 gadā atpakaļ  •  8 abonenti 13 atbildes
Aizmirsu brilles taksī, ļoti dārgi kā atmiņa. Bet mēs jau esam pametuši Antāliju, un šodien atgriezties lidostā nav risinājums. Taksometra šofera kontaktu, kā arī neviena, kas atradās punktā, nav. Varbūt kāds zin kur vērsties? Taksometru terminālis atrodas netālu no autobusu stāvvietas, blakus autobusu pieturai. Pateicos jau iepriekš!
3 gadā atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
Es izmantoju lidojumu Stambula-Denizli. Tad es gribu braukt ar autobusiem uz Fethiye (Oludeniz) - Kas - Kemer - Antalia. Jautājums: vai ir vērts mocīties ar biļetēm iepriekšpārdošanā vai vieglāk visu nopirkt stacijā uz vietas? Vai koronavīrusa laikā dolmuši staigā normāli?
3 gadā atpakaļ  •  6 abonenti 18 atbildes
Pēc nedēļas lidojam uz Kemeru. Vai nu Queens Park Geynuk, vai Le Gardin, tas vēl nav skaidrs. Interesē taksometru un sabiedriskā transporta cenas šādās jomās: 1. No Goynuk līdz Phaselis un atpakaļ (autobuss un/vai taksometrs)? 2. No Kiris uz Phaselis un atpakaļ (autobuss un/vai taksometrs)? 3. No Kiris uz Goynuk un atpakaļ (ar autobusu un/vai taksometru)? Padalieties pieredzē, varbūt kāds braucis tajos pašos virzienos ar sabiedrisko transportu vai taksometru, vai tā ir problēma? Kādas šobrīd ir pašreizējās cenas?
3 gadā atpakaļ  •  6 abonenti 6 atbildes
Pastāsti man, vai kāds zina, vai aviosabiedrībām ir īpašas prasības attiecībā uz masku veidu? Ilgu laiku lasīju, ka tiem jābūt bez ventiļa, bet tajā pašā laikā parastās zilās plānās "dienasgrāmatas" - lūdzu. Tagad atvēru UIA vietni - instrukcijas, šķiet, nav, tikai rakstīts "maskas". Šeit ir citāts: "Pasažieri un aviokompānijas darbinieki vienmēr valkā individuālās aizsargmaskas. Mēs atbalstām pasažieru iniciatīvu izmantot citus aizsardzības līdzekļus, piemēram, cimdus, brilles vai sejas aizsargus. Aizliegts atstāt lietotas aizsargmaskas uz sēdekļiem un sēdekļu kabatās lidmašīnā." Vai tas ir iespējams ar vārstu vai nē? :)
3 gadā atpakaļ  •  11 abonenti 31 atbildi
Sakiet, lūdzu, cik vietas vienai personai un kāda izmēra un svara ir atļauta rokas bagāža UIA? Pagājušajā gadā šķita, ka tās aprobežojās ar nelielu rokassomiņu, taču UIA mājaslapā par to nav informācijas. Vai man jāņem līdzi klēpjdators, vai tas nāk kā viena rokas bagāža?
3 gadā atpakaļ  •  7 abonenti 7 atbildes
Mana meita plāno ceļojumu: Stambula - Kapadokija. Vai ir iespējams pasūtīt transfēru iepriekš vai tikai vietā lidostā? Cik tas aptuveni izmaksātu? Jau iepriekš paldies par jūsu atbildēm.
3 gadā atpakaļ  •  9 abonenti 8 atbildes
Lūdzu pasaki man. Jautājums par transfēru no jaunās lidostas uz Fatih rajonu. Kas izmantoja Booking Taxi? Mulsina cenu (turp un atpakaļ uz Fatih un atpakaļ 33 eiro). Visi pārējie pakalpojumi 30 eiro vienā virzienā. Gribētos redzēt reālas atsauksmes, lai saprastu, vai tas ir tā vērts vai nē. Kas kādu pakalpojumu izmantoja pārskaitījumam? Autobuss neder (zinu, ka lētāk, ir papildus ievada piezīmes par šo lietu). Jau iepriekš paldies visiem, kas atsaucās.
3 gadā atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
3 gadā atpakaļ  •  3 abonents 1 atbildi
Parādīt vairāk »
Visi jautājumi
AAE
vēl