Jautājumi par TurcijaLaikapstākļi un gadalaiki

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu
TOP 5 pazinēji Turcija
pēc 30 dienu laikā atbildēto jautājumu skaita
1
аватар
Atbildēja uz 2 jautājums
2
аватар
Atbildēja uz 1 jautājums
3
аватар
Atbildēja uz 1 jautājums


Vairāk par Turcija
Vai maijā ir iespējams atpūsties Turcijā? Vai nav auksti? Esam atvaļinājumā līdz 25. maijam. Kad un kur ir labākais laiks doties? Alanja? Kur ir siltāks? Mans vīrs vēlas doties uz Turciju, nevis Ēģipti. Un ja no 15 līdz 25? Vai tur būs silti? Vai jūs protat peldēt? Man teica, ka maijā tur esot auksts un tur neesot ko darīt. Kas bija maijā, lūdzu, padalieties iespaidos un padomos.
2 gadā atpakaļ  •  7 abonenti 8 atbildes
Vai vienkārši iekštelpās, lai pasēdētu karstā dienā? Un otrs jautājums - kādas ekskursijas no šī reģiona ir vērts apmeklēt? Es kaut kur lasīju par braucieniem ar laivu pa līčiem ar stikla oļiem - nevarēju atrast pilnīgu informāciju - vai tas tur pastāv?)
3 gadā atpakaļ  •  5 abonenti 4 atbildi
Čau! Mums ir rezervācija uz 7.06-17.06, lasīju, ka jūra +19...+23. Padalieties, lūdzu, kas bija šajā periodā, kā tad īsti ir? Paldies.
3 gadā atpakaļ  •  9 abonenti 8 atbildes
4 gadā atpakaļ  •  15 abonenti 16 atbildes
Es saprotu, ka mēģinājums paredzēt laikapstākļus ir nepateicīgs uzdevums un līdzinās zīlēšanai uz kafijas biezumiem, bet tomēr... Vai, jūsuprāt, šī gada pavasaris Turcijā būs agrs un silts? Ļoti gribu nomainīt rezervēto Alaniju uz Oludeniz. Mēs ejam maija otrajā dekādē. Vai arī šajā laikā Oludenizā nav nekā cita, ko darīt?
4 gadā atpakaļ  •  7 abonenti 24 atbildi
Plānoju atvaļinājumu maija brīvdienās.
4 gadā atpakaļ  •  14 abonenti 23 atbildi
Turcijā viņi neatpūtās. Pirmo reizi plānojam lidot rudenī. Mēs vēlamies nosvinēt mana vīra 50. dzimšanas dienu. Interesē reģions ar mazāku mitrumu (veselības apsvērumu dēļ). Ar normālu pludmali (maz peldam). Ar skaidru jūru. Un tā, ka vakarā bija kur pastaigāties. Varbūt varat ieteikt viesnīcas, kuras varat apsvērt atvaļinājumam. Ak, un labs ēdiens. Budžets - 1000€.
4 gadā atpakaļ  •  10 abonenti 17 atbildes
Mēs nerēķinām ar jūru. Vēlos: labu zīdaiņu pārtiku, dienas temperatūru garām pastaigām saulē, apsildāmu baseinu, animāciju, akvaparku (pēc izvēles). Kuru kūrortu jūs ieteiktu un kādas konkrētas viesnīcas? Es + mana 6 gadus vecā meita.
4 gadā atpakaļ  •  10 abonenti 29 atbildes
Parādīt vairāk »
Visi jautājumi
AAE
vēl